Kokoelma:

Nutrition and dietetics

  • Artesania Resveratrol Plantis 60 Capsules
    -34%

    Artesania Resveratrol Plantis 60 kapselia

    Normaalihinta €17,80 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €17,80 Normaalihinta €27,07
    Säästät: -€9,27
    0,3 € / 1ud
  • Artesania Lindaren Diet T- Activ 90 Capsules
    -19%

    Artesania Lindaren Diet T-Activ 90 kapselia

    Normaalihinta €14,20 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €17,63
    Säästät: -€3,43
    0,16 € / 1ud
  • Artesania Ocutex Plantis 60 Capsules
    -25%

    Artesania Ocutex Plantis 60 kapselia

    Normaalihinta €21,80 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €21,80 Normaalihinta €28,90
    Säästät: -€7,10
    0,36 € / 1ud
  • Artesania Ashwagandha Plantis 60 Capsules
    -19%

    Plantis Ashwagandha -luonnontuote, 60 kapselia

    Normaalihinta €15,10 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €18,56
    Säästät: -€3,46
    0,25 € / 1ud
  • Artesania Artichoke Eco Plantis 20Vials
    -10%

    Plantis Eco-artesaani-artiskokki, 20 ampullia

    Normaalihinta €16,30 0,82 € / 1ud
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €18,02
    Säästät: -€1,72
    0,82 € / 1ud
  • Artesania Biligo 03 (Zinc) 20Amp
    -19%

    Artesania Biligo 03 (sinkki) 20 A

    Normaalihinta €11,11 11,11 € / 1ud
    Alennushinta €11,11 Normaalihinta €13,69
    Säästät: -€2,58
    11,11 € / 1ud
  • Artesania Biligo 09 (Silicon) 20Amp
    -18%

    Artesania Biligo 09 (pi) 20 A

    Normaalihinta €9,60 9,6 € / 1ud
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €11,75
    Säästät: -€2,15
    9,6 € / 1ud
  • Artesania Biligo 12 (Fluor) 20Amp
    -19%

    Artesania Biligo 12 (Fluor) 20 A

    Normaalihinta €11,10 11,1 € / 1ud
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €13,70
    Säästät: -€2,60
    11,1 € / 1ud
  • Artesania Oligartro 3 (Zinc-Copper) 20 Amp.
    -34%

    Artesania Oligartro 3 (sinkki-kupari) 20 A.

    Normaalihinta €15,90 15,9 € / 1ud
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €24,14
    Säästät: -€8,24
    15,9 € / 1ud
  • Artesania Oligartro 5 (Manganese-Copper) 20 Amp.
    -37%

    Artesania Oligartro 5 (mangaani-kupari) 20 A.

    Normaalihinta €15,21 15,21 € / 1ud
    Alennushinta €15,21 Normaalihinta €24,14
    Säästät: -€8,93
    15,21 € / 1ud
  • Artesania Infoligo C (Cu-Mg-Mn-Zn) 20 Amp.
    -19%

    Artesania Infoligo C (Cu-Mg-Mn-Zn) 20 amp.

    Normaalihinta €17,50 17,5 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €21,58
    Säästät: -€4,08
    17,5 € / 1ud
  • Artesania Infoligo D 20 Amp.
    -19%

    Artesania Infoligo D, 20 ampullia

    Normaalihinta €17,50 17,5 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €21,58
    Säästät: -€4,08
    17,5 € / 1ud
  • Artesania Infoligo L 20 Amp.
    -23%

    Artesania Infoligo L 20 amp.

    Normaalihinta €16,60 16,6 € / 1ud
    Alennushinta €16,60 Normaalihinta €21,58
    Säästät: -€4,98
    16,6 € / 1ud
  • Artesania Artroligo A (P-F-S-I)20Amp
    -18%

    Artesania Artroligo A (P-F-S-I) 20 amp

    Normaalihinta €18,00 18,0 € / 1ud
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €21,97
    Säästät: -€3,97
    18,0 € / 1ud
  • Artesania Vitamin B12 90 Capsules
    -19%

    Artesania B12-vitamiini 90 kapselia

    Normaalihinta €15,90 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €19,66
    Säästät: -€3,76
    0,18 € / 1ud
  • Artesania Glutamine Plantis 250Gr.
    -19%

    Artesania Glutamiini Plantis 250 g

    Normaalihinta €15,59 6,24 € / 100gr
    Alennushinta €15,59 Normaalihinta €19,20
    Säästät: -€3,61
    6,24 € / 100gr
  • Artesania Vitamin C 1000Mg. 60 Tablets
    -24%

    Artesania C-vitamiini 1000 mg. 60 tablettia

    Normaalihinta €10,40 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €13,67
    Säästät: -€3,27
    0,17 € / 1ud
  • Artesania Passionflower 50 Tablets From Maese Herbario
    -18%

    Artesania Pasiflora 50 tablettia, valmistaja Maese Herbario

    Normaalihinta €5,50 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €5,50 Normaalihinta €6,73
    Säästät: -€1,23
    0,11 € / 1ud
  • Artesania Ocutex Hydro 60 Capsules
    -15%

    Artesania Ocutex Hydro 60 kapselia

    Normaalihinta €10,89 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €10,89 Normaalihinta €12,74
    Säästät: -€1,85
    0,18 € / 1ud
  • Artesania Vitamin E 50 Capsules
    -34%

    Artesania E-vitamiini 50 kapselia

    Normaalihinta €16,00 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €24,29
    Säästät: -€8,29
    0,32 € / 1ud
  • Artesania Graviola Plantis 90 Capsules
    -35%

    Artesania Graviola Plantis 90 kapselia

    Normaalihinta €19,10 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €29,36
    Säästät: -€10,26
    0,21 € / 1ud
  • Artesania Cinaris (Artichoke) Plantis 60 Capsules
    -22%

    Artesania Cinaris (artisokka) Plantis 60 kapselia

    Normaalihinta €12,70 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €16,33
    Säästät: -€3,63
    0,21 € / 1ud
  • Artesania Lepidis Plantis 60 Capsules
    -19%

    Artesania Lepidis Plantis 60 kapselia

    Normaalihinta €19,71 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,71 Normaalihinta €24,28
    Säästät: -€4,57
    0,33 € / 1ud
  • Artesania Aloin Eco Unsweetened Aloe Vera Juice 1Litre
    -25%

    Artesania Aloin Eco Sokeriton aloe vera -mehu 1 litra

    Normaalihinta €23,30 2,33 € / 100ml
    Alennushinta €23,30 Normaalihinta €30,92
    Säästät: -€7,62
    2,33 € / 100ml
  • Artesania Lindaren Diet Chumpal Complex 250Ml.
    -21%

    Artesania Lindaren Diet Chumpal Complex 250 ml.

    Normaalihinta €15,80 6,32 € / 100ml
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €19,92
    Säästät: -€4,12
    6,32 € / 100ml
  • Artesania Vitamin C 500Mg Ester-C 60Caps.
    -19%

    Artesania C-vitamiini 500 mg. Ester-C 60 kapselia.

    Normaalihinta €13,20 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €16,23
    Säästät: -€3,03
    0,22 € / 1ud
  • Artesania Ginseng Plantis 60 Capsules
    -19%

    Artesania Ginseng Plantis 60 kapselia

    Normaalihinta €11,80 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €14,58
    Säästät: -€2,78
    0,2 € / 1ud
  • Artesania Coconut Oil Eco Plantis 250Gr.
    -19%

    Eco Plantis -käsityönä valmistettu kookosöljy, 250 g.

    Normaalihinta €8,40 3,36 € / 100gr
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €10,31
    Säästät: -€1,91
    3,36 € / 100gr
  • Artesania Mimulus Plantis Bach Flowers No. 20 10Ml.
    -36%

    Artesania Mimulus Plantis Bachin kukat nro 20, 10 ml.

    Normaalihinta €8,00 80,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €12,56
    Säästät: -€4,56
    80,0 € / 100ml
  • Artesania Scleranthus Plantis Bach Flowers No. 28 10Ml.
    -37%

    Artesania Scleranthus Plantis Bachin kukat nro 28, 10 ml.

    Normaalihinta €8,30 83,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €13,21
    Säästät: -€4,91
    83,0 € / 100ml