Kokoelma:

Nutrition and dietetics

  • Activecomplex Q10 Gold 90 100 Mg capsules
    -15%

    Activecomplex Q10 Gold, 90 kapselia à 100 mg

    Normaalihinta €61,87 0,69 € / 1ud
    Alennushinta €61,87 Normaalihinta €72,45
    Säästät: -€10,58
    0,69 € / 1ud
  • Juanola Propolis Honey Zinc Vitamin C 24 Tablets
    -38%

    Juanola Propolis, hunaja, sinkki, C-vitamiini, 24 tablettia

    Normaalihinta €4,70
    Alennushinta €4,70 Normaalihinta €7,56
    Säästät: -€2,86
  • Pack 2 X Seidivid Plus, 15 Sachets
    -23%

    2 x Seidivid Plus -pakkaus, 15 pussia

    Normaalihinta €46,70 1,56 € / 1ud
    Alennushinta €46,70 Normaalihinta €60,68
    Säästät: -€13,98
    1,56 € / 1ud
  • Zzzquil Melatonin, Valerian & Vitamin B6, 28 tablets
    -5%

    Zzzquil: melatoniini, valeriaana ja B6-vitamiini, 28 tablettia

    Normaalihinta €15,70 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €16,53
    Säästät: -€0,83
    0,56 € / 1ud
  • Visaid Macula, 30 Capsules
    -16%

    Visaid Macula, 30 kapselia

    Normaalihinta €10,50 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €12,54
    Säästät: -€2,04
    0,35 € / 1ud
  • Natura Premium Stevia Liquid Extract , 50 ml
    -26%

    Natura Premium Stevia -nestemäinen uute, 50 ml

    Normaalihinta €4,70 9,4 € / 100ml
    Alennushinta €4,70 Normaalihinta €6,34
    Säästät: -€1,64
    9,4 € / 100ml
  • Barimix Sleeve , 30 capsules
    -16%

    Barimix Sleeve, 30 kapselia

    Normaalihinta €16,80 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €20,08
    Säästät: -€3,28
    0,56 € / 1ud
  • El Naturalista Collagen 390 gr
    -19%

    El Naturalista Kollageeni 390 g

    Normaalihinta €17,00 4,36 € / 100gr
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €21,10
    Säästät: -€4,10
    4,36 € / 100gr
  • Activecomplex Articuflex 60 tablets
    -13%

    Activecomplex Articuflex 60 tablettia

    Normaalihinta €16,00 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €18,30
    Säästät: -€2,30
    0,27 € / 1ud
  • Ensure Nutrivigor Vanilla Tin, Pack 6 x 850 grams
    -20%

    Ensure Nutrivigor Vanilja, tölkki, 6 kpl x 850 g

    Normaalihinta €163,90 3,21 € / 100gr
    Alennushinta €163,90 Normaalihinta €203,70
    Säästät: -€39,80
    3,21 € / 100gr
  • Kijimea Flora Care , 28 capsules
    -12%

    Kijimea Flora Care, 28 kapselia

    Normaalihinta €21,50 0,77 € / 1ud
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €24,46
    Säästät: -€2,96
    0,77 € / 1ud
  • Serelys Perimenopause Menopause, Pack 2x60 Capsules
    -24%

    Serelys Perimenopausia Menopausia, 2 x 60 kapselin pakkaus

    Normaalihinta €59,50 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €59,50 Normaalihinta €77,78
    Säästät: -€18,28
    0,5 € / 1ud
  • Ivb Wellness Lab Kokonaismagnesium, 180 kapselia

    Normaalihinta €54,90 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €54,90 Normaalihinta €54,90
    Säästät: -€0,00
    0,31 € / 1ud
  • Revidox Adn 28 capsules
    -22%

    Revidox Adn 28 kapselia

    Normaalihinta €27,30 0,98 € / 1ud
    Alennushinta €27,30 Normaalihinta €35,07
    Säästät: -€7,77
    0,98 € / 1ud
  • Elebiotic 260 mg - 30 sachets
    -15%

    Elebiotic 260 mg – 30 pussia

    Normaalihinta €24,10 0,8 € / 1ud
    Alennushinta €24,10 Normaalihinta €28,21
    Säästät: -€4,11
    0,8 € / 1ud
  • Orsadin Inmum Liquid, Pack 2x250 ml
    -47%

    Orsadin Inmum -nestemäinen, 2 x 250 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €31,90 6,38 € / 100ml
    Alennushinta €31,90 Normaalihinta €60,42
    Säästät: -€28,52
    6,38 € / 100ml
  • Sandoz Bienestar Lactase 30 capsules
    -16%

    Sandoz Bienestar Lactasa 30 kapselia

    Normaalihinta €10,40 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €12,42
    Säästät: -€2,02
    0,35 € / 1ud
  • Supradyn Energy, 90+30 Tablets, Pack Of 2
    -25%

    Supradyn Energy, 90+30 tablettia, 2 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €60,20 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €60,20 Normaalihinta €79,84
    Säästät: -€19,64
    0,25 € / 1ud
  • Amedial Plus Pack, 3 x 20 sachets
    -37%

    Amedial Plus -pakkaus, 3 x 20 pussia

    Normaalihinta €50,90 0,85 € / 1ud
    Alennushinta €50,90 Normaalihinta €81,00
    Säästät: -€30,10
    0,85 € / 1ud
  • Fisiopharma Hmb Flex, 20 sachets
    -19%

    Fisiopharma HMB Flex, 20 annospussia

    Normaalihinta €30,50 1,53 € / 1ud
    Alennushinta €30,50 Normaalihinta €37,88
    Säästät: -€7,38
    1,53 € / 1ud
  • Juanola Punaista pastillia, 2 x 27 g:n pakkaus
    -17%

    Juanola Punaista pastillia, 2 x 27 g:n pakkaus

    Normaalihinta €10,20 18,89 € / 100gr
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €12,28
    Säästät: -€2,08
    18,89 € / 100gr
  • Ricola Blueberry Saz Bag , 70 grams
    -46%

    Ricola Saz-pussi, mustikka, 70 grammaa

    Normaalihinta €2,10 3,0 € / 100gr
    Alennushinta €2,10 Normaalihinta €3,90
    Säästät: -€1,80
    3,0 € / 100gr
  • Venok 450 mg 30 capsules
    -9%

    Venok 450 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €22,70 0,76 € / 1ud
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €24,89
    Säästät: -€2,19
    0,76 € / 1ud
  • Sotya Horsetail, 100 Tablets
    -33%

    Sotya Cola Caballo, 100 tablettia

    Normaalihinta €2,40 2,4 € / 1ud
    Alennushinta €2,40 Normaalihinta €3,58
    Säästät: -€1,18
    2,4 € / 1ud
  • Cysticlean Prob-D Mannose 240 Mg Pac, Pack 4 x 30 sachets
    -22%

    Cysticlean Prob-D Manosa 240 mg, pakkaus 4 x 30 annospussia

    Normaalihinta €115,20 0,96 € / 1ud
    Alennushinta €115,20 Normaalihinta €146,96
    Säästät: -€31,76
    0,96 € / 1ud
  • Dorminatur, 50 Gummies
    -5%

    Dorminatur, 50 purukumia

    Normaalihinta €15,10 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €15,89
    Säästät: -€0,79
    0,3 € / 1ud
  • Orthomol Orthomol Mental , 30 sachets
    -32%

    Orthomol Mental, 30 annospussia

    Normaalihinta €63,30 2,11 € / 1ud
    Alennushinta €63,30 Normaalihinta €93,30
    Säästät: -€30,00
    2,11 € / 1ud
  • Libicare Meno 60 Capsules, day & night
    -5%

    Libicare Meno 60 kapselia, päivä ja yö

    Normaalihinta €34,20 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €34,20 Normaalihinta €36,00
    Säästät: -€1,80
    0,57 € / 1ud
  • Estromineral Serena Plus, Pack 4 x 30 Tablets
    -26%

    Estromineral Serena Plus, 4 x 30 tablettia sisältävä pakkaus

    Normaalihinta €77,20 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €77,20 Normaalihinta €104,12
    Säästät: -€26,92
    0,64 € / 1ud
  • Levedol, Pack 3x60 Capsules
    -27%

    Levedol, 3 x 60 kapselin pakkaus

    Normaalihinta €69,60 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €69,60 Normaalihinta €95,73
    Säästät: -€26,13
    0,39 € / 1ud