Kokoelma:

Nutrition and dietetics

  • Kijimea Flora Care , 56 capsules
    -7%

    Kijimea Flora Care, 56 kapselia

    Normaalihinta €38,60 0,69 € / 1ud
    Alennushinta €38,60 Normaalihinta €41,68
    Säästät: -€3,08
    0,69 € / 1ud
  • Q Pharma Uromann (Uromannose) 30 sachets
    -18%

    Q Pharma Uromann (Uromannosa) 30 pussia

    Normaalihinta €37,00 1,23 € / 1ud
    Alennushinta €37,00 Normaalihinta €44,86
    Säästät: -€7,86
    1,23 € / 1ud
  • Farline Melatonin, 60 gummies
    -24%

    Farline Melatonina, 60 purukumia

    Normaalihinta €8,90 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €11,78
    Säästät: -€2,88
    0,15 € / 1ud
  • Flavia Plus Nutraceutical , 30 capsules
    -27%

    Flavia Plus Nutraceutico, 30 kapselia

    Normaalihinta €16,70 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €23,00
    Säästät: -€6,30
    0,56 € / 1ud
  • Estromineral Serena Plus, Pack 2 x 30 tablets
    -25%

    Estromineral Serena Plus, 2 x 30 tablettia sisältävä pakkaus

    Normaalihinta €39,20 0,65 € / 1ud
    Alennushinta €39,20 Normaalihinta €52,06
    Säästät: -€12,86
    0,65 € / 1ud
  • Nature Essential Evening Primrose Oil , 400 pearls
    -10%

    Nature Essential -nykkykukkaöljy, 400 kapselia

    Normaalihinta €21,40 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €21,40 Normaalihinta €23,78
    Säästät: -€2,38
    0,05 € / 1ud
  • Kneipp Magnesium 375 + Energy, 15 tablettia
    -16%

    Kneipp Magnesium 375 + Energy, 15 tablettia

    Normaalihinta €3,80 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €3,80 Normaalihinta €4,54
    Säästät: -€0,74
    0,25 € / 1ud
  • Solgar Magnesium Citrate, 60 Tablets
    -29%

    Solgar Magnesiumcitraatti, 60 tablettia

    Normaalihinta €14,90 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €21,06
    Säästät: -€6,16
    0,25 € / 1ud
  • Nutira Retard 6H, 40 tablets
    -19%

    Nutira Retard 6H, 40 tablettia

    Normaalihinta €17,20 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €21,28
    Säästät: -€4,08
    0,43 € / 1ud
  • Supradyn Energy Vitamins, Minerals and Energy, 90 Tablets
    -29%

    Supradyn Energy – vitamiinit, kivennäisaineet ja päivittäistä energiaa, 90 tablettia

    Normaalihinta €20,90 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €29,36
    Säästät: -€8,46
    0,23 € / 1ud
  • Solgar Ester-C Plus 1000mg, 90 Tablets
    -33%

    Solgar Ester-C Plus 1000 mg, 90 tablettia

    Normaalihinta €38,80 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €38,80 Normaalihinta €57,85
    Säästät: -€19,05
    0,43 € / 1ud
  • Solgar Vitamin B12 1000 mcg, 100 tablets
    -18%

    Solgar B12-vitamiini 1000 mcg, 100 tablettia

    Normaalihinta €18,70 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €22,92
    Säästät: -€4,22
    0,19 € / 1ud
  • nocco-pack-bcaa-miami-strawberry-12-pcs-x-330-ml
    -23%

    Nocco BCAA-pakkaus, Miami Strawberry, 12 kpl x 330 ml

    Normaalihinta €24,00 0,61 € / 100ml
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €31,20
    Säästät: -€7,20
    0,61 € / 100ml
  • Vitamin Well Pack Reload Lime/Lemon, 12 pcs x 500 ml
    -24%

    Vitamin Well Reload-pakkaus, limetti/sitruuna, 12 kpl x 500 ml

    Normaalihinta €22,90 0,38 € / 100ml
    Alennushinta €22,90 Normaalihinta €30,00
    Säästät: -€7,10
    0,38 € / 100ml
  • Epaplus Duplo Joints Collagen + Silica Vanilla Flavour, 2x326 grams
    -12%

    Epaplus Duplo Nivelet Kollageeni + Pii, vaniljamaustettu, 2x326 g

    Normaalihinta €33,10 5,05 € / 100gr
    Alennushinta €33,10 Normaalihinta €37,80
    Säästät: -€4,70
    5,05 € / 100gr
  • Movial Plus Fluidart 28 Capsules
    -25%

    Movial Plus Fluidart 28 kapselia

    Normaalihinta €19,10 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €25,50
    Säästät: -€6,40
    0,68 € / 1ud
  • Neo Q10, 30 capsules
    -34%

    Neo Q10, 30 kapselia

    Normaalihinta €20,70
    Alennushinta €20,70 Normaalihinta €31,60
    Säästät: -€10,90
  • Astenolit Drinkable Vials 12 units
    -18%

    Astenolit - juotavat ampullit, 12 kpl

    Normaalihinta €12,50 1,04 € / 1ud
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €15,17
    Säästät: -€2,67
    1,04 € / 1ud
  • Seidivid Plus, Pack 3x15 Sachets
    -24%

    Seidivid Plus, 3x15 pussin pakkaus

    Normaalihinta €69,50 1,54 € / 1ud
    Alennushinta €69,50 Normaalihinta €91,02
    Säästät: -€21,52
    1,54 € / 1ud
  • Bromatech Femelle , 30 capsules
    -17%

    Bromatech Femelle, 30 kapselia

    Normaalihinta €21,80 0,73 € / 1ud
    Alennushinta €21,80 Normaalihinta €26,36
    Säästät: -€4,56
    0,73 € / 1ud
  • Ansiomed, 45 Capsules
    -28%

    Ansiomed, 45 kapselia

    Normaalihinta €16,10 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €22,24
    Säästät: -€6,14
    0,36 € / 1ud
  • Aquilea Vitamin C, Pack 2x28 Tablets
    -33%

    Aquilea C-vitamiini, 2 x 28 tablettia

    Normaalihinta €19,50 9,75 € / 1ud
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €29,30
    Säästät: -€9,80
    9,75 € / 1ud
  • Acutil, 60 capsules
    -17%

    Acutil, 60 kapselia

    Normaalihinta €27,50 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,50 Normaalihinta €33,21
    Säästät: -€5,71
    0,46 € / 1ud
  • Donnaplus Menocifuga Forte Pack 2 x 30 capsules
    -26%

    Donnaplus Menocifuga Forte, 2 x 30 kapselia

    Normaalihinta €29,20 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €29,20 Normaalihinta €39,42
    Säästät: -€10,22
    0,49 € / 1ud
  • Ciminocta Forte, 30 capsules
    -11%

    Ciminocta Forte, 30 kapselia

    Normaalihinta €17,90 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €17,90 Normaalihinta €20,17
    Säästät: -€2,27
    0,6 € / 1ud
  • Labcatal Selenium 28 Ampoules
    -26%

    Labcatal Selenium 28 ampullia

    Normaalihinta €13,50
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €18,35
    Säästät: -€4,85
  • Eladiet Jelly Kids Apetit, 250 ml
    -29%

    Eladiet Jelly Kids Apetit, 250 ml

    Normaalihinta €11,00 4,4 € / 100ml
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €15,40
    Säästät: -€4,40
    4,4 € / 100ml
  • Cinfa Ns Lactoben Disp 50 tablets
    -6%

    Cinfa Ns Lactoben Disp 50 tablettia

    Normaalihinta €11,00 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €11,68
    Säästät: -€0,68
    0,22 € / 1ud
  • Arkopharma Arkoreal Royal Jelly Energy with Ginseng Sugar Free, 20 phials
    -22%

    Arkopharma Arkoreal Kuningatarhyytelö Energia ja ginseng, sokeriton, 20 ampullia

    Normaalihinta €16,50 0,83 € / 1ud
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €21,10
    Säästät: -€4,60
    0,83 € / 1ud
  • Redoxon Extra Defenses, 2X30 Effervescent Tablets
    -15%

    Redoxon Extra Defensas, 2 x 30 poreilevaa tablettia

    Normaalihinta €25,40
    Alennushinta €25,40 Normaalihinta €29,90
    Säästät: -€4,50