Kokoelma:

Neo food supplements

  • Neo Reishi Aler Neo 30 capsules
    -32%

    Neo Reishi Aler Neo, 30 kapselia

    Normaalihinta €13,30 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€6,20
    0,44 € / 1ud
  • Neo Peques Gummies Probiotic, 30 Gummies
    -32%

    Neo Peques Gummies Probiotic, 30 kappaletta

    Normaalihinta €8,50 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €12,45
    Säästät: -€3,95
    0,28 € / 1ud
  • Neo Peques Gummies Propol+, 30 Gummies
    -29%

    Neo Peques Gummies Propol+, 30 kappaletta

    Normaalihinta €8,80 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €12,45
    Säästät: -€3,65
    0,29 € / 1ud
  • Neo Peques Gummies Omega 3 DHA, 30 Gummies
    -32%

    Neo Peques Omega-3-DHA-kumimakeiset, 30 kpl

    Normaalihinta €8,50 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €12,45
    Säästät: -€3,95
    0,28 € / 1ud
  • Neo Peques Gummies Jelly, 30 Gummies
    -37%

    Neo Peques -kumikarkit, 30 kpl

    Normaalihinta €7,90 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €12,45
    Säästät: -€4,55
    0,26 € / 1ud
  • Neo Peques Gummies Vitamin C, 30 Gummies
    -32%

    Neo Peques C-vitamiinikarkit, 30 kappaletta

    Normaalihinta €8,50 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €12,45
    Säästät: -€3,95
    0,28 € / 1ud
  • Neo Reishi Peques Protect 150 ml
    -34%

    Neo Reishi Peques Protect 150 ml

    Normaalihinta €9,40 6,27 € / 100ml
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €14,30
    Säästät: -€4,90
    6,27 € / 100ml
  • Neo Reishi Peques Studio 150 ml
    -35%

    Neo Reishi Peques Studio 150 ml

    Normaalihinta €9,30 6,2 € / 100ml
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €14,30
    Säästät: -€5,00
    6,2 € / 100ml
  • Neo Reishi Sleep, 30 capsules
    -44%

    Neo Reishi Sueño, 30 kapselia

    Normaalihinta €11,00 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€8,50
    0,37 € / 1ud
  • Neo Reishi Relax, 30 capsules
    -24%

    Neo Reishi Relax, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,90 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€4,60
    0,5 € / 1ud
  • Neo Reishi Detox, 30 capsules
    -26%

    Neo Reishi Detox, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,50 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€5,00
    0,48 € / 1ud
  • Neo Reishi Balance, 30 capsules
    -39%

    Neo Reishi Balance, 30 kapselia

    Normaalihinta €11,80 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€7,70
    0,39 € / 1ud
  • Neo Peques Gummies Kalcium, 30 Gummies
    -33%

    Neo Peques Gummies Kalcium, 30 karkkia

    Normaalihinta €8,40 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €12,45
    Säästät: -€4,05
    0,28 € / 1ud
  • Neo Reishi Memory, 30 capsules
    -39%

    Neo Reishi Memory, 30 kapselia

    Normaalihinta €11,90 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€7,60
    0,4 € / 1ud
  • Neo Reishi Energy, 30 capsules
    -22%

    Neo Reishi Energy, 30 kapselia

    Normaalihinta €15,30 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€4,20
    0,51 € / 1ud
  • Neo Reishi Digest, 30 capsules
    -24%

    Neo Reishi Digest, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,90 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€4,60
    0,5 € / 1ud
  • Neo Reishi Defences, 30 capsules
    -43%

    Neo Reishi Defensas, 30 kapselia

    Normaalihinta €11,10 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€8,40
    0,37 € / 1ud
  • Neo Reishi Cholesterol, 30 capsules
    -32%

    Neo Reishi Kolesteroli, 30 kapselia

    Normaalihinta €13,20 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€6,30
    0,44 € / 1ud
  • Neo Peques Gummies Vitazinc, 30 Gummies
    -23%

    Neo Peques Vitazinc -kumimakeiset, 30 kpl

    Normaalihinta €8,50 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €11,08
    Säästät: -€2,58
    0,28 € / 1ud
  • Neo Quema+, 30 capsules
    -35%

    Neo Quema+, 30 kapselia

    Normaalihinta €10,90 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €16,70
    Säästät: -€5,80
    0,36 € / 1ud
  • Neo Melatonin Spray, 25 ml
    -37%

    Neo Spray Melatoniini, 25 ml

    Normaalihinta €6,50 26,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €10,28
    Säästät: -€3,78
    26,0 € / 100ml
  • Neo Sacia-T, 30 capsules
    -37%

    Neo Sacia-T, 30 kapselia

    Normaalihinta €10,60 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €16,70
    Säästät: -€6,10
    0,35 € / 1ud
  • Neo Neofem, 30 capsules
    -32%

    Neo Neofem, 30 kapselia

    Normaalihinta €10,30 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €15,05
    Säästät: -€4,75
    0,34 € / 1ud
  • Neo Jelly 1500, 14 Vials
    -39%

    Neo Jalea 1500, 14 ampullia

    Normaalihinta €9,70 0,69 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €15,90
    Säästät: -€6,20
    0,69 € / 1ud
  • Neo Propolis Spray 25 ml
    -39%

    Neo Spray Propolis 25 ml

    Normaalihinta €6,30 25,2 € / 100ml
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €10,28
    Säästät: -€3,98
    25,2 € / 100ml
  • Neo Veno Plus, 30 capsules
    -32%

    Neo Veno Plus, 30 kapselia

    Normaalihinta €10,30 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €15,05
    Säästät: -€4,75
    0,34 € / 1ud
  • Neo Green Tea, 45 capsules
    -25%

    Neo Vihreä tee, 45 kapselia

    Normaalihinta €9,30 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€3,10
    0,21 € / 1ud
  • Neo Orthosiphon, 45 capsules
    -38%

    Neo Ortosifón, 45 kapselia

    Normaalihinta €7,70 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€4,70
    0,17 € / 1ud
  • Neo Fucus, 45 capsules
    -34%

    Neo Fucus, 45 kapselia

    Normaalihinta €8,20 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€4,20
    0,18 € / 1ud
  • Neo Adult Df Defence 150 ml
    -26%

    Neo Adult Df Defense 150 ml

    Normaalihinta €7,80 5,2 € / 100ml
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €10,50
    Säästät: -€2,70
    5,2 € / 100ml