Kokoelma:

Neo food supplements

  • Neo Adult Tm Tosmucil 150 ml
    -26%

    Neo Adult™ Tosmucil 150 ml

    Normaalihinta €7,80 5,2 € / 100ml
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €10,50
    Säästät: -€2,70
    5,2 € / 100ml
  • Neo Evening Primrose, 30 Liquid Capsules
    -36%

    Neo Onagra, 30 nestemäistä kapselia

    Normaalihinta €10,40 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €16,20
    Säästät: -€5,80
    0,35 € / 1ud
  • Neo Action Diet
    -36%

    Neo Action Diet

    Normaalihinta €20,70 20,7 € / 1ud
    Alennushinta €20,70 Normaalihinta €32,30
    Säästät: -€11,60
    20,7 € / 1ud
  • Neo Peques Happy Dreams 150 ml
    -27%

    Neo Peques Hyviä unia 150 ml

    Normaalihinta €8,50 5,67 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €11,60
    Säästät: -€3,10
    5,67 € / 100ml
  • Omega 3, 60 Softgels
    -40%

    Omega-3, 60 pehmeää kapselia

    Normaalihinta €9,90 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €16,50
    Säästät: -€6,60
    0,17 € / 1ud
  • Neo Peques Probiotic, 8 Vials
    -27%

    Neo Peques Probiotic, 8 ampullia

    Normaalihinta €8,50 1,06 € / 1ud
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €11,60
    Säästät: -€3,10
    1,06 € / 1ud
  • Neo Senior Jelly, 14 Vials
    -35%

    Neo Jalea Senior, 14 ampullia

    Normaalihinta €11,60 0,83 € / 1ud
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €17,90
    Säästät: -€6,30
    0,83 € / 1ud
  • Neo Jelly Man, 14 Vials
    -34%

    Neo Jalea Man, 14 ampullia

    Normaalihinta €11,90 0,85 € / 1ud
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €17,90
    Säästät: -€6,00
    0,85 € / 1ud
  • Neo Jelly Woman, 14 Vials
    -35%

    Neo Jalea Woman, 14 ampullia

    Normaalihinta €11,60 0,83 € / 1ud
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €17,90
    Säästät: -€6,30
    0,83 € / 1ud
  • Neo Peques Gases 150 ml
    -27%

    Neo Peques Gases 150 ml

    Normaalihinta €8,50 5,67 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €11,60
    Säästät: -€3,10
    5,67 € / 100ml
  • Neo Probiotic Complex, 15 capsules
    -40%

    Neo Probiotic Complex, 15 kapselia

    Normaalihinta €5,40
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €8,95
    Säästät: -€3,55
  • Neo Jelly Junior, 14 Vials
    -33%

    Neo Jalea Junior, 14 ampullia

    Normaalihinta €11,20
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €16,80
    Säästät: -€5,60
  • Neo Jelly Peques,150ml
    -33%

    Neo Jalea Peques, 150 ml

    Normaalihinta €7,80
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €11,60
    Säästät: -€3,80
  • Neo Uri, 30 capsules
    -32%

    Neo Uri, 30 kapselia

    Normaalihinta €10,30
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €15,05
    Säästät: -€4,75
  • Neo Q10, 30 capsules
    -34%

    Neo Q10, 30 kapselia

    Normaalihinta €20,70
    Alennushinta €20,70 Normaalihinta €31,60
    Säästät: -€10,90
  • Neo Artineo, 45 capsules
    -32%

    Neo Artineo, 45 kapselia

    Normaalihinta €11,00
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €16,10
    Säästät: -€5,10
  • Neo Peques Mocosytos 150 ml
    -27%

    Neo Peques Mocosytos 150 ml

    Normaalihinta €8,50
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €11,60
    Säästät: -€3,10
  • Neo Antistress Plus, 30 capsules
    -32%

    Neo Antistress Plus, 30 kapselia

    Normaalihinta €10,30
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €15,05
    Säästät: -€4,75
  • Neo Peques Propolis Plus, 150 ml
    -27%

    Neo Peques Propolis Plus, 150 ml

    Normaalihinta €8,50
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €11,60
    Säästät: -€3,10
  • Neo Peques Omega 3 150 ml
    -34%

    Neo Peques Omega 3 150 ml

    Normaalihinta €7,60
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €11,60
    Säästät: -€4,00
  • Neo Peques Growth 150 ml
    -37%

    Neo Peques Kasvu 150 ml

    Normaalihinta €7,30
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €11,60
    Säästät: -€4,30
  • Neo Peques Relax, 150 ml
    -28%

    Neo Peques Relax, 150 ml

    Normaalihinta €8,30
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €11,60
    Säästät: -€3,30
  • Neo Peques Appetite 150 ml
    -27%

    Neo Peques Apetito 150 ml

    Normaalihinta €8,50
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €11,60
    Säästät: -€3,10
  • Neo Relax, 30 capsules
    -47%

    Neo Relax, 30 kapselia

    Normaalihinta €8,00
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €15,05
    Säästät: -€7,05
  • Neo Valerian 45 capsules
    -25%

    Neo Valeriana, 45 kapselia

    Normaalihinta €9,30
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€3,10
  • Neo Cat's Claw, 45 capsules
    -29%

    Neo Kissan kynsi, 45 kapselia

    Normaalihinta €8,80
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€3,60
  • Neo Passionflower, 45 Capsules
    -27%

    Neo Pasiflora, 45 kapselia

    Normaalihinta €9,00
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€3,40
  • Neo Hypericum, 45 capsules
    -27%

    Neo Hipérico, 45 kapselia

    Normaalihinta €9,00
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€3,40
  • Neo Harpagofito, 45 Capsules
    -31%

    Neo Harpagofito, 45 kapselia

    Normaalihinta €8,50
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€3,90
  • Neo Ginkgo, 45 Capsules
    -26%

    Neo Ginkgo, 45 kapselia

    Normaalihinta €9,20
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€3,20