Kokoelma:

Natural medicine constipation

  • Novadiet Novacilus, 30 Capsules
    -16%

    Novadiet Novacilus, 30 kapselia

    Normaalihinta €15,90 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €18,93
    Säästät: -€3,03
    0,53 € / 1ud
  • Novadiet Senina, 18 Sticks
    -23%

    Novadiet Senina, 18 annospussia

    Normaalihinta €9,30 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €12,05
    Säästät: -€2,75
    0,52 € / 1ud
  • NS Florabiotic Laxatives 12 Envelopes
    -10%

    NS Florabiotic -laksatiivit, 12 annospussia

    Normaalihinta €12,70 1,06 € / 1ud
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €14,11
    Säästät: -€1,41
    1,06 € / 1ud
  • Nutergia Ergyprotect Plus , 30 sachets
    -12%

    Nutergia Ergyprotect Plus, 30 annospussia

    Normaalihinta €18,90 0,63 € / 1ud
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €21,52
    Säästät: -€2,62
    0,63 € / 1ud
  • Ortis Fruits & Fibres Classic, 30 Tablets
    -16%

    Ortis Frutas & Fibras Clasico, 30 tablettia

    Normaalihinta €14,90 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €17,83
    Säästät: -€2,93
    0,5 € / 1ud
  • Ortis Fruit & Fibre Forte, 24 Cubes
    -17%

    Ortis Frutas & Fibras Forte, 24 kuutiota

    Normaalihinta €16,20 16,2 € / 1ud
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €19,58
    Säästät: -€3,38
    16,2 € / 1ud
  • Plameca Laxoflash , 30 capsules
    -25%

    Plameca Laxoflash, 30 kapselia

    Normaalihinta €6,90 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €6,90 Normaalihinta €9,25
    Säästät: -€2,35
    0,23 € / 1ud
  • Sakai Digescap 450 Mg, 60 Capsules
    -21%

    Sakai Digescap 450 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €10,00 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €12,73
    Säästät: -€2,73
    0,17 € / 1ud
  • Santiveri Mast-Lax Pot 75Gr.
    -14%

    Santiveri Mast-Lax, 75 g:n purkki.

    Normaalihinta €5,30 7,07 € / 100gr
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €6,15
    Säästät: -€0,85
    7,07 € / 100gr
  • Schoenenbe Mana Fig Juice, 200 Ml
    -18%

    Schoenenbe Higo Mana -mehu, 200 ml

    Normaalihinta €15,60 7,8 € / 100ml
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €18,94
    Säästät: -€3,34
    7,8 € / 100ml
  • Serpens Feu Vegetal La Carqueja , 90 capsules
    -29%

    Serpens Feu Vegetal La Carqueja, 90 kapselia

    Normaalihinta €25,60 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €25,60 Normaalihinta €36,14
    Säästät: -€10,54
    0,28 € / 1ud
  • Sotya Cascara Sagrada 100 Mg, 30 + 30 Tablets
    -24%

    Sotya Cascara Sagrada 100 mg, 30 + 30 tablettia

    Normaalihinta €2,90 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €3,82
    Säästät: -€0,92
    0,05 € / 1ud
  • Sandoz Bienestar Bifidus Single Dose 10 sachets
    -9%

    Sandoz Bienestar Bifidus Yksiannos 10 pussia

    Normaalihinta €9,10 0,91 € / 1ud
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €10,00
    Säästät: -€0,90
    0,91 € / 1ud
  • Health Aid Kelp Algae, 240 Tablets
    -26%

    Health Aid Kelp -merilevä, 240 tablettia

    Normaalihinta €17,00 17,0 € / 1ud
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €23,07
    Säästät: -€6,07
    17,0 € / 1ud
  • Dismag Natural Epsom Salts, 300 g
    -45%

    Dismag Sales Epsom Naturales, 300 g

    Normaalihinta €6,70 2,23 € / 100gr
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €12,29
    Säästät: -€5,59
    2,23 € / 100gr
  • Dietisa Evacumax , 150 grams
    -16%

    Dietisa Evacumax, 150 g

    Normaalihinta €11,90 7,93 € / 100gr
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €14,21
    Säästät: -€2,31
    7,93 € / 100gr
  • Sura Vitas Psyllium Plus Powder, 340 Gr
    -5%

    Sura Vitas Psyllium Plus -jauhe, 340 g

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Sotya Papaya + Pineapple Stem 600 Mg, 100 Tablets
    -37%

    Sotya Papaya + Ananasrunko 600 mg, 100 tablettia

    Normaalihinta €2,30 0,02 € / 1ud
    Alennushinta €2,30 Normaalihinta €3,63
    Säästät: -€1,33
    0,02 € / 1ud
  • Medibiotix Laxafibre , 50 g
    -41%

    Medibiotix Laxafibra, 50 g

    Normaalihinta €5,50 11,0 € / 100gr
    Alennushinta €5,50 Normaalihinta €9,29
    Säästät: -€3,79
    11,0 € / 100gr
  • Sakai Pylodigest , 60 tablets
    -20%

    Sakai Pylodigest, 60 tablettia

    Normaalihinta €22,30 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,30 Normaalihinta €27,98
    Säästät: -€5,68
    0,37 € / 1ud
  • Solaray Acidophilus Plus 3 Billion, 30 Capsules
    -36%

    Solaray Acidophilus Plus 3 miljardia, 30 kapselia

    Normaalihinta €10,00 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €15,52
    Säästät: -€5,52
    0,33 € / 1ud
  • Casenfibra Digestive Care 14 sachets
    -14%

    Casenfibra Ruoansulatuksen hoito 14 pussia

    Normaalihinta €12,00 0,86 € / 1ud
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €13,93
    Säästät: -€1,93
    0,86 € / 1ud
  • Novadiet Denzimax, 30 Capsules
    -32%

    Novadiet Denzimax, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,70 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €21,76
    Säästät: -€7,06
    0,49 € / 1ud
  • Erbenobili Rhalax Grani Compost Laxative 25G
    -36%

    Erbenobili Rhalax Grani -lannoite, laksatiivi, 25 g

    Normaalihinta €8,10 32,4 € / 100gr
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €12,57
    Säästät: -€4,47
    32,4 € / 100gr
  • Aboca Aliviolas Fisiolax, 2x90 tablets
    -20%

    Aboca Aliviolas Fisiolax, 2 x 90 tablettia

    Normaalihinta €28,60 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €28,60 Normaalihinta €35,60
    Säästät: -€7,00
    0,16 € / 1ud
  • Aboca Aliviolas Fisiolax, 3x90 tablets
    -20%

    Aboca Aliviolas Fisiolax, 3 x 90 tablettia

    Normaalihinta €42,50 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €42,50 Normaalihinta €53,40
    Säästät: -€10,90
    0,16 € / 1ud
  • Aboca Melilax Adult, 2x6 Microenemas of 10 grams
    -28%

    Aboca Melilax Adult, 2 x 6 mikroperäruisketta, 10 g

    Normaalihinta €16,20 81,0 € / 100gr
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €22,40
    Säästät: -€6,20
    81,0 € / 100gr
  • Aboca Melilax Adult, 3x6 Micro-enemas of 10 grams
    -29%

    Aboca Melilax Adult, 3 x 6 mikroperäruisketta, 10 g

    Normaalihinta €24,00 80,0 € / 100gr
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €33,60
    Säästät: -€9,60
    80,0 € / 100gr
  • Arkopharma Arkocápsulas Intestinal Transit, 10 units
    -11%

    Arkopharma Arkocápsulas Suoliston toiminta, 10 kpl

    Normaalihinta €8,10 0,81 € / 1ud
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €9,06
    Säästät: -€0,96
    0,81 € / 1ud
  • Aboca Melilax Pediatric, 2x6 Microenemas of 5 grams
    -28%

    Aboca Melilax Pediatric, 2 x 6 kpl 5 g:n mikroperäruiskeita

    Normaalihinta €16,20 162,0 € / 100gr
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €22,40
    Säästät: -€6,20
    162,0 € / 100gr