Kokoelma:

Natural medicine for intestinal flora

  • Casenbiotic Strawberry Flavour 10 tablets
    -7%

    Casenbiotic, mansikanmakuinen, 10 tablettia

    Normaalihinta €16,20
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €17,47
    Säästät: -€1,27
  • 100%Natura Probitec Complet , 30 capsules
    -29%

    100 % Natura Probitec Complet, 30 kapselia

    Normaalihinta €20,00
    Alennushinta €20,00 Normaalihinta €28,07
    Säästät: -€8,07
  • Margan Synerga,
    -21%

    Margan Synerga,

    Normaalihinta €51,40 51,4 € / 1ud
    Alennushinta €51,40 Normaalihinta €64,84
    Säästät: -€13,44
    51,4 € / 1ud
  • Bromatech Bifiselle , 30 capsules
    -12%

    Bromatech Bifiselle, 30 kapselia

    Normaalihinta €16,90 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €19,16
    Säästät: -€2,26
    0,56 € / 1ud
  • Bromatech Bifiselle, 30 Envelopes
    -16%

    Bromatech Bifiselle, 30 pussia

    Normaalihinta €16,00 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €18,95
    Säästät: -€2,95
    0,53 € / 1ud
  • Bromatech Enterelle Plus , 24 capsules
    -18%

    Bromatech Enterelle Plus, 24 kapselia

    Normaalihinta €19,10 0,8 € / 1ud
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €23,22
    Säästät: -€4,12
    0,8 € / 1ud
  • Bromatech Enterelle Plus , 24 sachets
    -23%

    Bromatech Enterelle Plus, 24 annospussia

    Normaalihinta €19,10 0,8 € / 1ud
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €24,75
    Säästät: -€5,65
    0,8 € / 1ud
  • Bromatech Enterelle Plus 12 Capsules , 12 capsules
    -26%

    Bromatech Enterelle Plus 12 kapselia, 12 kapselia

    Normaalihinta €10,10 0,84 € / 1ud
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €13,71
    Säästät: -€3,61
    0,84 € / 1ud
  • Bromatech Serobioma , 24 capsules
    -12%

    Bromatech Serobioma, 24 kapselia

    Normaalihinta €21,20 0,88 € / 1ud
    Alennushinta €21,20 Normaalihinta €24,11
    Säästät: -€2,91
    0,88 € / 1ud
  • Cfn Sodig, 60 Capsules
    -20%

    Cfn Sodig, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,10 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €18,10 Normaalihinta €22,61
    Säästät: -€4,51
    0,3 € / 1ud
  • Cinfa Ns Florabiotic 30 capsules
    -9%

    Cinfa Ns Florabiotic 30 kapselia

    Normaalihinta €18,50 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €20,25
    Säästät: -€1,75
    0,62 € / 1ud
  • Egle Gastroflora, 60 Capsules
    -19%

    Egle Gastroflora, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,76 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €22,76 Normaalihinta €28,01
    Säästät: -€5,25
    0,38 € / 1ud
  • Eladiet Digest UltraBiotics, 30 tablets
    -30%

    Eladiet Digest UltraBiotics, 30 tablettia

    Normaalihinta €16,00 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €22,75
    Säästät: -€6,75
    0,53 € / 1ud
  • Equisalud Microbiota Megaflora 9 , 180 capsules
    -23%

    Equisalud Microbiota Megaflora 9, 180 kapselia

    Normaalihinta €62,30 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €62,30 Normaalihinta €80,98
    Säästät: -€18,68
    0,35 € / 1ud
  • Eladiet Cascara Sagrada 300 Mg, 60 tablets
    -22%

    Eladiet Cascara Sagrada 300 mg, 60 tablettia

    Normaalihinta €6,40 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €8,19
    Säästät: -€1,79
    0,11 € / 1ud
  • Integralia Lactobacillus Plus, 60 Capsules
    -13%

    Integralia Lactobacillus Plus, 60 kapselia

    Normaalihinta €14,50 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €16,71
    Säästät: -€2,21
    0,24 € / 1ud
  • Lactoflora Oral Serum, 6 Envelopes
    -16%

    Lactoflora suun kautta otettava seerumi, 6 annospussia

    Normaalihinta €10,50 1,75 € / 1ud
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €12,53
    Säästät: -€2,03
    1,75 € / 1ud
  • Lamberts Biome Balance Everyday, 60 Capsules
    -21%

    Lamberts Biome Balance Everyday, 60 kapselia

    Normaalihinta €33,90 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €33,90 Normaalihinta €42,95
    Säästät: -€9,05
    0,57 € / 1ud
  • Margan Floraintest, 30 Capsules
    -12%

    Margan Floraintest, 30 kapselia

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Margan Sibosan , 30 capsules
    -11%

    Margan Sibosan, 30 kapselia

    Normaalihinta €35,60 1,19 € / 1ud
    Alennushinta €35,60 Normaalihinta €39,94
    Säästät: -€4,34
    1,19 € / 1ud
  • Máyla Pharma Kreaflora Biotic+ 10 Sticks
    -37%

    Máyla Pharma Kreaflora Biotic+ 10 annospussia

    Normaalihinta €8,80 0,88 € / 1ud
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €14,04
    Säästät: -€5,24
    0,88 € / 1ud
  • NS Cispren Forte 6 Sachets
    -8%

    NS Cispren Forte 6 annospussia

    Normaalihinta €12,40 2,07 € / 1ud
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €13,45
    Säästät: -€1,05
    2,07 € / 1ud
  • BGP OP 2x30 capsules
    -24%

    BGP OP 2x30 kapselia

    Normaalihinta €46,70 0,78 € / 1ud
    Alennushinta €46,70 Normaalihinta €61,36
    Säästät: -€14,66
    0,78 € / 1ud
  • Aero-Net Oral Drops, 20 ml
    -5%

    Aero-Net suun kautta otettavat tipat, 20 ml

    Normaalihinta €7,10 35,5 € / 100ml
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €7,47
    Säästät: -€0,37
    35,5 € / 100ml
  • Prodefen Plus, Pack 3x10 Envelopes
    -22%

    Prodefen Plus, 3 x 10 pussia sisältävä pakkaus

    Normaalihinta €32,30 1,08 € / 1ud
    Alennushinta €32,30 Normaalihinta €41,19
    Säästät: -€8,89
    1,08 € / 1ud
  • Prodefen Drops, 7 ml
    -25%

    Prodefen-tipat, 7 ml

    Normaalihinta €11,50 164,29 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €15,40
    Säästät: -€3,90
    164,29 € / 100ml
  • Sakai Intecol , 220 gr
    -14%

    Sakai Intecol, 220 g

    Normaalihinta €16,40 7,45 € / 100gr
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €18,96
    Säästät: -€2,56
    7,45 € / 100gr
  • Salvat Megalevure 10 Sticks
    -17%

    Salvat Megalevure 10 pussia

    Normaalihinta €10,90 1,09 € / 1ud
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €13,11
    Säästät: -€2,21
    1,09 € / 1ud
  • Serpens Feu Vegetal La Carqueja , 90 capsules
    -29%

    Serpens Feu Vegetal La Carqueja, 90 kapselia

    Normaalihinta €25,60 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €25,60 Normaalihinta €36,14
    Säästät: -€10,54
    0,28 € / 1ud
  • Teoliance Hpi 60 30 capsules
    -16%

    Teoliance Hpi 60, 30 kapselia

    Normaalihinta €37,70 1,26 € / 1ud
    Alennushinta €37,70 Normaalihinta €44,69
    Säästät: -€6,99
    1,26 € / 1ud