Kokoelma:

Natural heart medicine

  • Sotya Artichoke 500 Mg, 100 Tablets
    -15%

    Sotya Artisokka 500 mg, 100 tablettia

    Normaalihinta €2,90 0,03 € / 1ud
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €3,43
    Säästät: -€0,53
    0,03 € / 1ud
  • Soria Natural Witch Hazel Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Hamamelis S XXI -uute, 50 ml

    Normaalihinta €12,15 24,3 € / 100ml
    Alennushinta €12,15 Normaalihinta €13,50
    Säästät: -€1,35
    24,3 € / 100ml
  • Soria Natural Fucus Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Fucus S Xxi -uute, 50 ml

    Normaalihinta €9,76 19,52 € / 100ml
    Alennushinta €9,76 Normaalihinta €10,85
    Säästät: -€1,09
    19,52 € / 100ml
  • Soria Natural Canary Seed Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural - kanansiemenuute S XXI, 50 ml

    Normaalihinta €14,40 28,8 € / 100ml
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €16,00
    Säästät: -€1,60
    28,8 € / 100ml
  • Soria Natural Composor 26 Phalaris S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Composor 26 Phalaris S Xxi, 50 ml

    Normaalihinta €12,10 24,2 € / 100ml
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €13,45
    Säästät: -€1,35
    24,2 € / 100ml
  • Soria Natural 18-C Agilmen Prolonged Release, 30 Capsules
    -23%
  • Solaray Red Yeast Rice 600Mg, 45 Capsules
    -38%

    Solaray Punahiiva 600 mg, 45 kapselia

    Normaalihinta €18,20 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €18,20 Normaalihinta €29,21
    Säästät: -€11,01
    0,4 € / 1ud
  • Silicium Orgono Cabbage , 90 capsules
    -21%

    Silicium Orgono Col, 90 kapselia

    Normaalihinta €27,90 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €27,90 Normaalihinta €35,44
    Säästät: -€7,54
    0,31 € / 1ud
  • Santiveri Florase Colesterolo Forte 40Cap.
    -17%

    Santiveri Florase Colesterolo Forte 40 kapselia.

    Normaalihinta €16,60 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €16,60 Normaalihinta €19,95
    Säästät: -€3,35
    0,42 € / 1ud
  • Salengei Active Silhouette, 60 Capsules
    -17%

    Salengei Active Silueta, 60 kapselia

    Normaalihinta €44,70 0,75 € / 1ud
    Alennushinta €44,70 Normaalihinta €54,09
    Säästät: -€9,39
    0,75 € / 1ud
  • Sakai Lra Red Yeast Rice , 30 capsules
    -11%

    Sakai Lra Punainen riisihiiva, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,10 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €15,86
    Säästät: -€1,76
    0,47 € / 1ud
  • Robis Red Yeast Rice, 40 Capsules
    -29%

    Robis Punainen riisihiiva, 40 kapselia

    Normaalihinta €16,50 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €23,12
    Säästät: -€6,62
    0,41 € / 1ud
  • Pure Omega Pure Epa , 120 pearls
    -31%

    Puro Omega Puro EPA, 120 kapselia

    Normaalihinta €73,00 0,61 € / 1ud
    Alennushinta €73,00 Normaalihinta €105,07
    Säästät: -€32,07
    0,61 € / 1ud
  • Pure Omega Natural Dha Vegan , 60 pearls
    -6%

    Puro Omega Natural DHA Vegan, 60 kapselia

    Normaalihinta €45,60 0,76 € / 1ud
    Alennushinta €45,60 Normaalihinta €48,43
    Säästät: -€2,83
    0,76 € / 1ud
  • Pure Omega Ginkgo Complex 6 , 60 pearls
    -18%

    Puro Omega Ginkgo Complex 6, 60 kapselia

    Normaalihinta €58,00 0,97 € / 1ud
    Alennushinta €58,00 Normaalihinta €70,40
    Säästät: -€12,40
    0,97 € / 1ud
  • Prisma Natural Lesscol, 60 Capsules
    -15%

    Prisma Natural Lesscol, 60 kapselia

    Normaalihinta €20,22 20,22 € / 1ud
    Alennushinta €20,22 Normaalihinta €23,78
    Säästät: -€3,56
    20,22 € / 1ud
  • Plantis Venflux 20 Vials x 10 ml
    -5%

    Plantis Venflux 20 ampullia à 10 ml

    Normaalihinta €20,40
    Alennushinta €20,40 Normaalihinta €21,47
    Säästät: -€1,07
  • Plantis Omega 3 Salmon Oil, 450 Capsules
    -33%

    Plantis Omega-3-lohiöljy, 450 kapselia

    Normaalihinta €20,30 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €20,30 Normaalihinta €30,37
    Säästät: -€10,07
    0,05 € / 1ud
  • Planta Pol Onagrapol 1000 Evening Primrose Oil, 120 Pearls
    -20%

    Planta Pol Onagrapol 1000 -illanukkölääke, 120 kapselia

    Normaalihinta €21,80 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €21,80 Normaalihinta €27,33
    Säästät: -€5,53
    0,18 € / 1ud
  • Planta Pol Omega 3-6-9 1400 Mg, 120 Pearls
    -5%

    Pol Omega 3-6-9 -kasviperäinen ravintolisä 1400 mg, 120 kapselia

    Normaalihinta €25,70 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €25,70 Normaalihinta €27,05
    Säästät: -€1,35
    0,21 € / 1ud
  • Plameca Venalight Plus, 20 Vials
    -28%

    Plameca Venalight Plus, 20 ampullia

    Normaalihinta €19,40 0,97 € / 1ud
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €26,95
    Säästät: -€7,55
    0,97 € / 1ud
  • Pinisan Pinitens, 60 kapselia
    -16%

    Pinisan Pinitens, 60 kapselia

    Normaalihinta €15,94 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €15,94 Normaalihinta €18,91
    Säästät: -€2,97
    0,27 € / 1ud
  • Margan Zm Margan 60Cap.
    -28%

    Margan Zm Margan 60 kapselia.

    Normaalihinta €49,00 0,82 € / 1ud
    Alennushinta €49,00 Normaalihinta €67,60
    Säästät: -€18,60
    0,82 € / 1ud
  • Armolipid Plus Cholesterol, 2 x 20 tablets
    -39%

    Armolipid Plus Kolesteroli, 2 x 20 tablettia

    Normaalihinta €30,70
    Alennushinta €30,70 Normaalihinta €50,16
    Säästät: -€19,46
  • Oxychol 28 Capsules
    -28%

    Oxicol 28 kapselia

    Normaalihinta €17,50 0,63 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €24,16
    Säästät: -€6,66
    0,63 € / 1ud
  • Orthomol Cardio, 30 Servings
    -22%

    Orthomol Cardio, 30 annosta

    Normaalihinta €62,20 62,2 € / 1ud
    Alennushinta €62,20 Normaalihinta €80,16
    Säästät: -€17,96
    62,2 € / 1ud
  • Orthomol Arthro Plus 30 sachets
    -10%

    Orthomol Arthro Plus 30 annospussia

    Normaalihinta €60,70
    Alennushinta €60,70 Normaalihinta €67,44
    Säästät: -€6,74
  • Omega 3, 60 Softgels
    -40%

    Omega-3, 60 pehmeää kapselia

    Normaalihinta €9,90 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €16,50
    Säästät: -€6,60
    0,17 € / 1ud
  • Obire Omega-3 , 90 pearls
    -22%

    Obire Omega-3, 90 kapselia

    Normaalihinta €7,90 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €10,14
    Säästät: -€2,24
    0,09 € / 1ud
  • Obire Soy Lecithin , 200 pearls
    -50%

    Obire-soijalesitiini, 200 kapselia

    Normaalihinta €14,90 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €29,85
    Säästät: -€14,95
    0,07 € / 1ud