Kokoelma:

Natural heart medicine

  • Mega Plus Nac N-Acetylcysteine Competition , 120 tablets
    -6%

    Mega Plus Nac N-asetyylikysteiini Competition, 120 tablettia

    Normaalihinta €17,70 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €18,84
    Säästät: -€1,14
    0,15 € / 1ud
  • Mederi Nut Dha Pure Npd1 1000 , 132 pearls
    -13%

    Mederi Nut Dha Pure Npd1 1000, 132 kapselia

    Normaalihinta €101,30 0,77 € / 1ud
    Alennushinta €101,30 Normaalihinta €116,38
    Säästät: -€15,08
    0,77 € / 1ud
  • Armolipid Plus Cholesterol & Triglycerides Control, 20 Capsules
    -38%

    Armolipid Plus – kolesterolin ja triglyseridien hallinta, 20 kapselia

    Normaalihinta €15,60
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €25,08
    Säästät: -€9,48
  • Marnys Omega 3 Marine Lemon Flavor, 125 Ml
    -15%

    Marnys Omega 3 Marino, sitruunanmakuinen, 125 ml

    Normaalihinta €14,80 11,84 € / 100ml
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €17,51
    Säästät: -€2,71
    11,84 € / 100ml
  • Margan Ideal Omega Dha , 90 capsules
    -17%

    Margan Ideal Omega DHA, 90 kapselia

    Normaalihinta €36,60 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €36,60 Normaalihinta €44,11
    Säästät: -€7,51
    0,41 € / 1ud
  • Margan Circudol , 20 vials
    -13%

    Margan Circudol, 20 ampullia

    Normaalihinta €31,00 1,55 € / 1ud
    Alennushinta €31,00 Normaalihinta €35,74
    Säästät: -€4,74
    1,55 € / 1ud
  • Mahen Oleosec , 60 pearls
    -13%

    Mahen Oleosec, 60 kapselia

    Normaalihinta €25,40 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €25,40 Normaalihinta €29,08
    Säästät: -€3,68
    0,42 € / 1ud
  • Mahen Mas Omega Double , 180 pearls
    -13%

    Mahen Mas Omega Doble, 180 kapselia

    Normaalihinta €58,10 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €58,10 Normaalihinta €67,05
    Säästät: -€8,95
    0,32 € / 1ud
  • Lumen Canary Seed Extract , 50 ml
    -5%

    Lumen - kanansiemenuute, 50 ml

    Normaalihinta €23,40 46,8 € / 100ml
    Alennushinta €23,40 Normaalihinta €24,63
    Säästät: -€1,23
    46,8 € / 100ml
  • Lowpet Lowpept 95 Gr , 60 tablets
    -25%

    Lowpet Lowpept 95 g, 60 tablettia

    Normaalihinta €22,00 23,16 € / 100gr
    Alennushinta €22,00 Normaalihinta €29,35
    Säästät: -€7,35
    23,16 € / 100gr
  • Lipocrom 100 20 capsules
    -5%

    Lipocrom 100, 20 kapselia

    Normaalihinta €21,20 1,06 € / 1ud
    Alennushinta €21,20 Normaalihinta €22,32
    Säästät: -€1,12
    1,06 € / 1ud
  • Lanier Pharma Laniercol Food Supplement , 30 vegetarian capsules
    -7%

    Lanier Pharma Laniercol Ravintolisä, 30 kasviskapselia

    Normaalihinta €29,90 1,0 € / 1ud
    Alennushinta €29,90 Normaalihinta €32,21
    Säästät: -€2,31
    1,0 € / 1ud
  • Lamberts Taurine 500Mg , 60 capsules
    -23%

    Lamberts Taurina 500 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €19,10 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €24,75
    Säästät: -€5,65
    0,32 € / 1ud
  • Lamberts Pulse , 90 capsules
    -13%

    Lamberts Pulse, 90 kapselia

    Normaalihinta €50,00 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €50,00 Normaalihinta €57,75
    Säästät: -€7,75
    0,56 € / 1ud
  • Lamberts Curcuma Turmeric 20.000 Mg , 120 tablets
    -11%

    Lamberts Curcuma Turmeric 20 000 mg, 120 tablettia

    Normaalihinta €63,50 63,5 € / 1ud
    Alennushinta €63,50 Normaalihinta €71,55
    Säästät: -€8,05
    63,5 € / 1ud
  • Lamberts Co-Enzyme Q10 100Mg , 60 tablets
    -25%

    Lamberts Koentsyymi Q10 100 mg, 60 tablettia

    Normaalihinta €48,40 48,4 € / 1ud
    Alennushinta €48,40 Normaalihinta €64,60
    Säästät: -€16,20
    48,4 € / 1ud
  • Isola Bio Organic Millet Drink , 1 l
    -30%

    Isola Bio Luomumilletä, 1 l

    Normaalihinta €3,20 0,32 € / 100ml
    Alennushinta €3,20 Normaalihinta €4,57
    Säästät: -€1,37
    0,32 € / 100ml
  • Interapothek Evening Primrose Oil, 100 capsules
    -28%

    Interapothek-illanukkukukkaöljy, 100 kapselia

    Normaalihinta €10,90 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €15,14
    Säästät: -€4,24
    0,11 € / 1ud
  • Integralia Arginine Plus, 60 Capsules
    -14%

    Integralia Arginina Plus, 60 kapselia

    Normaalihinta €16,80 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €19,60
    Säästät: -€2,80
    0,28 € / 1ud
  • Herdibel Fluibel, 16 Unicadose
    -5%

    Herdibel Fluibel, 16 Unicadose-pakkausta

    Normaalihinta €22,70 22,7 € / 1ud
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €23,89
    Säästät: -€1,19
    22,7 € / 1ud
  • Herbovita Acolip , 30 capsules
    -7%

    Herbovita Acolip, 30 kapselia

    Normaalihinta €20,20 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €20,20 Normaalihinta €21,79
    Säästät: -€1,59
    0,67 € / 1ud
  • Health Aid Turmeric Root Curcuma, 60 Capsules
    -30%

    Health Aid Kurkumajuuri (Curcuma), 60 kapselia

    Normaalihinta €22,00 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,00 Normaalihinta €31,59
    Säästät: -€9,59
    0,37 € / 1ud
  • Granero S Ajogran Complex, 90 Pearls
    -5%

    Ajogran Complex -viljavarasto, 90 kapselia

    Normaalihinta €11,50 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €12,11
    Säästät: -€0,61
    0,13 € / 1ud
  • Goah Clinic Circulation 60 capsules
    -14%

    Goah Clinic Circulación 60 kapselia

    Normaalihinta €25,50 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €25,50 Normaalihinta €29,61
    Säästät: -€4,11
    0,43 € / 1ud
  • Glauber Gl Colesolv, 30 Tablets
    -17%

    Glauber Gl Colesolv, 30 tablettia

    Normaalihinta €41,20 1,37 € / 1ud
    Alennushinta €41,20 Normaalihinta €49,54
    Säästät: -€8,34
    1,37 € / 1ud
  • Forza Vita Cynara Composta , 50 tablets
    -13%

    Forza Vita Cynara Composta, 50 tablettia

    Normaalihinta €24,10 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €24,10 Normaalihinta €27,74
    Säästät: -€3,64
    0,48 € / 1ud
  • Fepa Ubiquinol Q 10 H2, 30 Pearls
    -22%

    Fepa Ubiquinol Q 10 H2, 30 kapselia

    Normaalihinta €21,50 0,72 € / 1ud
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €27,39
    Säästät: -€5,89
    0,72 € / 1ud
  • Fepa Livergrass, 60 Capsules Of 560 Mg
    -30%

    Fepa Livergrass, 60 kapselia à 560 mg

    Normaalihinta €13,30 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €19,08
    Säästät: -€5,78
    0,22 € / 1ud
  • Espadiet Regurol Forte , 30 capsules
    -5%

    Espadiet Regurol Forte, 30 kapselia

    Normaalihinta €20,50 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €21,58
    Säästät: -€1,08
    0,68 € / 1ud
  • Equisalud Omega 3 Active , 1000 mg
    -21%

    Equisalud Omega 3 Activo, 1000 mg

    Normaalihinta €29,60 29,6 € / 1ud
    Alennushinta €29,60 Normaalihinta €37,25
    Säästät: -€7,65
    29,6 € / 1ud