Kokoelma:

Natural products for the digestive system

  • Plameca Plan Excesses, 45 capsules
    -19%

    Plameca Plan Excesos, 45 kapselia

    Normaalihinta €15,70 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€3,80
    0,35 € / 1ud
  • Plameca Capsudiet Fennel , 40 capsules
    -15%

    Plameca Capsudiet Fennel, 40 kapselia

    Normaalihinta €9,00 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €10,55
    Säästät: -€1,55
    0,23 € / 1ud
  • Eladiet Controlhep 60 tablets
    -25%

    Eladiet Controlhep 60 tablettia

    Normaalihinta €19,30 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €25,70
    Säästät: -€6,40
    0,32 € / 1ud
  • Intersa Phytobiopole Mix For St 9 , 50 ml
    -17%

    Intersa Phytobiopole Mix Para St 9, 50 ml

    Normaalihinta €13,50 27,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €16,31
    Säästät: -€2,81
    27,0 € / 100ml
  • Ayurveda Isabgol Eco , 220 g
    -26%

    Ayurveda Isabgol Eco, 220 g

    Normaalihinta €16,50 7,5 € / 100gr
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €22,42
    Säästät: -€5,92
    7,5 € / 100gr
  • Airbiotic Digenzyme Ab Complex , 60 capsules
    -26%

    Airbiotic Digenzyme Ab Complex, 60 kapselia

    Normaalihinta €34,00 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €34,00 Normaalihinta €45,67
    Säästät: -€11,67
    0,57 € / 1ud
  • Dietisa Comfort Digest With Papaya , 180 grams
    -12%

    Dietisa Confort Digest, papajalla, 180 g

    Normaalihinta €15,40 8,56 € / 100gr
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €17,43
    Säästät: -€2,03
    8,56 € / 100gr
  • Herbes del Ajenjo Planta Eco , 40 gr
    -12%

    Herbes Del Ajenjo -luomukasvi, 40 g

    Normaalihinta €2,56 6,4 € / 100gr
    Alennushinta €2,56 Normaalihinta €2,92
    Säästät: -€0,36
    6,4 € / 100gr
  • Sakai Intecol Glutamine , 15 sachets
    -9%

    Sakai Intecol Glutamiini, 15 annospussia

    Normaalihinta €13,00 0,87 € / 1ud
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €14,24
    Säästät: -€1,24
    0,87 € / 1ud
  • Dietmed Bacidofilus Plus , 60 capsules
    -8%

    Dietmed Bacidofilus Plus, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,40 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,40 Normaalihinta €24,43
    Säästät: -€2,03
    0,37 € / 1ud
  • Naturbite Vegan Digestive Enzymes , 60 tablets
    -18%

    Naturbite: vegaaniset ruoansulatusentsyymit, 60 tablettia

    Normaalihinta €17,10 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €20,74
    Säästät: -€3,64
    0,29 € / 1ud
  • Margan Sanaglu , 30 capsules
    -13%

    Margan Sanaglu, 30 kapselia

    Normaalihinta €22,10 0,74 € / 1ud
    Alennushinta €22,10 Normaalihinta €25,27
    Säästät: -€3,17
    0,74 € / 1ud
  • Plantis Rumex 2 Digestive Bottle , 80 g
    -19%

    Plantis Rumex 2 Digestivo -purkki, 80 g

    Normaalihinta €5,00 6,25 € / 100gr
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €6,17
    Säästät: -€1,17
    6,25 € / 100gr
  • Dherbos Normodigest Junior , 10 vials
    -10%

    Dherbos Normodigest Junior, 10 ampullia

    Normaalihinta €19,50 1,95 € / 1ud
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €21,71
    Säästät: -€2,21
    1,95 € / 1ud
  • Solnatural Psyllium Powder Bio , 200 gr
    -10%

    Solnatural Luomupsylliumjauhe, 200 g

    Normaalihinta €9,70 4,85 € / 100gr
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €10,82
    Säästät: -€1,12
    4,85 € / 100gr
  • Eladiet Bilberry Fitotablet, 60 tablets
    -24%

    Eladiet Arandano Fitotablet, 60 tablettia

    Normaalihinta €5,00 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €6,62
    Säästät: -€1,62
    0,08 € / 1ud
  • Granero S Alfalfa Forte , 200 capsules of 400 mg
    -5%

    Granero S Alfalfa Forte, 200 kapselia à 400 mg

    Normaalihinta €12,30 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €12,95
    Säästät: -€0,65
    0,06 € / 1ud
  • Tongil Osito Sanito Tummy Bear , 150 ml
    -5%

    Tongil Osito Sanito Tripita, 150 ml

    Normaalihinta €9,10 6,07 € / 100ml
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €9,58
    Säästät: -€0,48
    6,07 € / 100ml
  • Ifigen Molybdenum Oligopharm , 150 ml
    -11%

    Ifigen Molybdeeni Oligopharm, 150 ml

    Normaalihinta €17,20 11,47 € / 100ml
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €19,36
    Säästät: -€2,16
    11,47 € / 100ml
  • Erlingen Base 4C , 60 tablets
    -23%

    Erlingen Base 4C, 60 tablettia

    Normaalihinta €26,30 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €26,30 Normaalihinta €33,97
    Säästät: -€7,67
    0,44 € / 1ud
  • Naturbite Digestive Enzymes Vegan , 120 tablets
    -8%

    Naturbite: vegaaniset ruoansulatusentsyymit, 120 tablettia

    Normaalihinta €32,20 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €32,20 Normaalihinta €34,84
    Säästät: -€2,64
    0,27 € / 1ud
  • Internatur Interepa , 30 ml
    -8%

    Internatur Interepa, 30 ml

    Normaalihinta €13,90 46,33 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €15,05
    Säästät: -€1,15
    46,33 € / 100ml
  • Mundo Natu Clorend 750Mg , 90 capsules
    -11%

    Mundo Natu Clorend 750 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €18,40 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €20,66
    Säästät: -€2,26
    0,2 € / 1ud
  • Forza Vita Sys Coriandolo , 50 ml
    -21%

    Forza Vita Sys Coriandolo, 50 ml

    Normaalihinta €19,30 38,6 € / 100ml
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €24,46
    Säästät: -€5,16
    38,6 € / 100ml
  • Internatur Relagas , 60 capsules
    -7%

    Internatur Relagas, 60 kapselia

    Normaalihinta €21,00 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €22,63
    Säästät: -€1,63
    0,35 € / 1ud
  • Dietisa Edensan 05 Digestion , 20 filters
    -10%

    Dietisa Edensan 05 Ruoansulatus, 20 suodatinta

    Normaalihinta €5,30 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €5,91
    Säästät: -€0,61
    0,27 € / 1ud
  • Cfn Bifidusflora 5000 Powder, 100 g
    -10%

    Cfn Bifidusflora 5000 -jauhe, 100 g

    Normaalihinta €21,31 21,31 € / 100gr
    Alennushinta €21,31 Normaalihinta €23,68
    Säästät: -€2,37
    21,31 € / 100gr
  • Polaris Aloe Vera , 100 capsules of 500 mg
    -11%

    Polaris Aloe Vera, 100 kapselia à 500 mg

    Normaalihinta €18,90 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €21,20
    Säästät: -€2,30
    0,19 € / 1ud
  • Superdiet Vegetable Carbon 1 , 50 capsules
    -9%

    Superdiet Kasvihiili 1, 50 kapselia

    Normaalihinta €17,70 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €19,49
    Säästät: -€1,79
    0,35 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Hericium , 50 capsules
    -15%

    Equisalud Holomega Hericium, 50 kapselia

    Normaalihinta €21,40 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €21,40 Normaalihinta €25,04
    Säästät: -€3,64
    0,43 € / 1ud