Kokoelma:

Natural medicine for joints and bones

  • Máyla Pharma Bonflex Collagen 60 tablets
    -46%

    Máyla Pharma Bonflex Kollageeni 60 tablettia

    Normaalihinta €23,20 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,20 Normaalihinta €43,34
    Säästät: -€20,14
    0,39 € / 1ud
  • A Vogel Atrogel Arnica Gel 100 ml
    -5%

    A Vogel Atrogel Arnica-geeli 100 ml

    Normaalihinta €16,30 16,3 € / 100ml
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €17,22
    Säästät: -€0,92
    16,3 € / 100ml
  • Arkopharma Arkocápsulas Turmeric Bio, 40 capsules
    -7%

    Arkopharma Arkocápsulas Luomukurkuma, 40 kapselia

    Normaalihinta €12,20 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €13,10
    Säästät: -€0,90
    0,31 € / 1ud
  • Fisiopharma Rotufib 20 sachets
    -10%

    Fisiopharma Rotufib 20 pussia

    Normaalihinta €25,20 1,26 € / 1ud
    Alennushinta €25,20 Normaalihinta €27,89
    Säästät: -€2,69
    1,26 € / 1ud
  • Máyla Pharma Bonflex Collagen 120 tablets
    -19%

    Máyla Pharma Bonflex Kollageeni 120 tablettia

    Normaalihinta €44,90 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €44,90 Normaalihinta €55,55
    Säästät: -€10,65
    0,37 € / 1ud
  • Neo Artineo, 45 capsules
    -32%

    Neo Artineo, 45 kapselia

    Normaalihinta €11,00
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €16,10
    Säästät: -€5,10
  • Novadiet Colamag Calman 300 g
    -31%

    Novadiet Colamag Calman 300 g

    Normaalihinta €24,80 8,27 € / 100gr
    Alennushinta €24,80 Normaalihinta €36,03
    Säästät: -€11,23
    8,27 € / 100gr
  • Novadiet Curcurin 30 capsules
    -26%

    Novadiet Curcurina 30 kapselia

    Normaalihinta €16,10 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €21,81
    Säästät: -€5,71
    0,54 € / 1ud
  • Prim Paraffin White 400 gr x 2 units
    -11%

    Prim valkoista parafiinia 400 g x 2 kpl

    Normaalihinta €23,20 5,8 € / 100gr
    Alennushinta €23,20 Normaalihinta €26,00
    Säästät: -€2,80
    5,8 € / 100gr
  • Arkopharma Arkoflex Collagen Lemon Flavour, 360 g
    -5%

    Arkopharma Arkoflex Kollageeni, sitruunanmakuinen, 360 g

    Normaalihinta €23,70 6,58 € / 100gr
    Alennushinta €23,70 Normaalihinta €24,95
    Säästät: -€1,25
    6,58 € / 100gr
  • Arkopharma Arkoflex Collagen Total Orange Flavour, 390 g
    -12%

    Arkopharma Arkoflex Total Collagen, appelsiininmakuinen, 390 g

    Normaalihinta €24,70 6,33 € / 100gr
    Alennushinta €24,70 Normaalihinta €28,00
    Säästät: -€3,30
    6,33 € / 100gr
  • Health Aid Atrotone 60 tablets
    -8%

    Health Aid Atrotone 60 tablettia

    Normaalihinta €27,20 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €27,20 Normaalihinta €29,65
    Säästät: -€2,45
    0,45 € / 1ud
  • A Vogel Atrosan Forte 60 Tablets
    -20%

    A Vogel Atrosan Forte 60 tablettia

    Normaalihinta €19,20
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €23,87
    Säästät: -€4,67
  • OPKO Artilane classic powder 300 g
    -22%

    OPKO Artilane classic -jauhe 300 g

    Normaalihinta €22,50 7,5 € / 100gr
    Alennushinta €22,50 Normaalihinta €28,89
    Säästät: -€6,39
    7,5 € / 100gr
  • Azione 20 capsules
    -17%

    Azione 20 kapselia

    Normaalihinta €7,00 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €8,44
    Säästät: -€1,44
    0,35 € / 1ud
  • Botanicapharma Harpagofito, 500 Mg 60 Tablets
    -20%

    Botánicapharma Harpagofito, 500 mg, 60 tablettia

    Normaalihinta €5,50 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €5,50 Normaalihinta €6,84
    Säästät: -€1,34
    0,09 € / 1ud
  • Botanicapharma Shark Cartilage, 530 Mg 60 Capsules
    -23%

    Botánicapharma Hainrusto, 530 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €12,21 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €12,21 Normaalihinta €15,95
    Säästät: -€3,74
    0,2 € / 1ud
  • Botanicapharma Curcuma Complex, 60 Capsules
    -12%

    Botánicapharma Curcuma Complex, 60 kapselia

    Normaalihinta €16,90 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €19,26
    Säästät: -€2,36
    0,28 € / 1ud
  • Neo Harpagofito, 45 Capsules
    -31%

    Neo Harpagofito, 45 kapselia

    Normaalihinta €8,50
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€3,90
  • Neo Cat's Claw, 45 capsules
    -29%

    Neo Kissan kynsi, 45 kapselia

    Normaalihinta €8,80
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€3,60
  • Neo Black Currant, 45 capsules
    -35%

    Neo Mustaherukka, 45 kapselia

    Normaalihinta €8,00 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€4,40
    0,18 € / 1ud
  • Neo Calcio, 50 kapselia
    -20%

    Neo Calcio, 50 kapselia

    Normaalihinta €12,30 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €15,47
    Säästät: -€3,17
    0,25 € / 1ud
  • Neo Magnesio, 50 kapselia
    -27%

    Neo Magnesio, 50 kapselia

    Normaalihinta €11,20 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €15,25
    Säästät: -€4,05
    0,22 € / 1ud
  • Neo Silicio, 50 kapselia
    -27%

    Neo Silicio, 50 kapselia

    Normaalihinta €11,20 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €15,25
    Säästät: -€4,05
    0,22 € / 1ud
  • Bio 3 Collagen + Hyaluronic Acid + Magnesium Forte 30 sachets
    -11%

    Bio 3 Kollageeni + hyaluronihappo + magnesium forte 30 annospussia

    Normaalihinta €21,70 0,72 € / 1ud
    Alennushinta €21,70 Normaalihinta €24,33
    Säästät: -€2,63
    0,72 € / 1ud
  • Botanicapharma Shark Cartilage, 740 Mg 60 Capsules
    -7%

    Botánicapharma Hainrust, 740 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,80 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €22,80 Normaalihinta €24,60
    Säästät: -€1,80
    0,38 € / 1ud
  • Botanicapharma Hyaluronic Acid, 500 Mg 60 Tablets
    -37%

    Botánicapharma Hyaluronihappo, 500 mg, 60 tablettia

    Normaalihinta €13,00 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €20,60
    Säästät: -€7,60
    0,22 € / 1ud
  • Botanicapharma Hydrolysed Marine Collagen, 100 Tablets 750Mg
    -38%

    Botánicapharma Hydrolysoitu merikollageeni, 100 tablettia à 750 mg

    Normaalihinta €11,70 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €18,95
    Säästät: -€7,25
    0,12 € / 1ud
  • Botanicapharma Vitamin D3, 60 Tablets
    -9%

    Botánicapharma D3-vitamiini, 60 tablettia

    Normaalihinta €6,70 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €7,37
    Säästät: -€0,67
    0,11 € / 1ud
  • Botanicapharma Vitamin E + Selenium, 60 Tablets
    -36%

    Botánicapharma E-vitamiini + seleeni, 60 tablettia

    Normaalihinta €7,60 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €11,95
    Säästät: -€4,35
    0,13 € / 1ud