Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Terpenic Sandalo Indias Essential Oil 30Ml.
    -41%

    Terpenic Intian santeliöljy 30 ml.

    Normaalihinta €16,10 53,67 € / 100ml
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €27,27
    Säästät: -€11,17
    53,67 € / 100ml
  •  
  • Terpenic Jojoba Virgin Vegetable Oil 100Ml.
    -27%

    Terpenic Neitsytjojoba-kasviöljy 100 ml.

    Normaalihinta €14,00 14,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €19,07
    Säästät: -€5,07
    14,0 € / 100ml
  • Incense Essential Food Oil 5Ml.
    -31%

    Ruokakäyttöön sopiva eteerinen öljy, 5 ml.

    Normaalihinta €9,70 194,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €14,04
    Säästät: -€4,34
    194,0 € / 100ml
  • Terpenic Peppermint Field Essential Oil 10Ml
    -43%

    Terpenic Menta Campo - eteerinen öljy 10 ml

    Normaalihinta €4,60 46,0 € / 100ml
    Alennushinta €4,60 Normaalihinta €8,00
    Säästät: -€3,40
    46,0 € / 100ml
  •  
  • Terpenic Siberian Pine Essential Oil 10Ml
    -36%

    Terpenic Siperianmänty eteerinen öljy 10 ml

    Normaalihinta €8,00 80,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €12,57
    Säästät: -€4,57
    80,0 € / 100ml
  •  
  • Ravintsara Essential Oil 10Ml.
    -32%

    Ravintsara-eteerinen öljy 10 ml.

    Normaalihinta €11,10 111,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €16,23
    Säästät: -€5,13
    111,0 € / 100ml
  •  
  • Terpenic Lavender Water Hydrolate Bio 100Ml.
    -37%

    Terpenic Luonnonmukainen laventelivesi 100 ml.

    Normaalihinta €11,10 11,1 € / 100ml
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €17,66
    Säästät: -€6,56
    11,1 € / 100ml
  • Terpenic Ravintsara Essential Oil Bio 100Ml
    -31%

    Terpenic Ravintsara -luomu-eteerinen öljy 100 ml

    Normaalihinta €80,60 80,6 € / 100ml
    Alennushinta €80,60 Normaalihinta €116,71
    Säästät: -€36,11
    80,6 € / 100ml
  • Plantis Reishi Food Supplement 40 Capsules
    -33%

    Plantis Reishi -ravintolisä, 40 kapselia

    Normaalihinta €12,10
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €18,10
    Säästät: -€6,00
  •  
  • Pranarom Aromaforce Natural Defences, 5ml
    -28%

    Pranarom Aromaforce Luonnolliset puolustusmekanismit, 5 ml

    Normaalihinta €5,00
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €6,90
    Säästät: -€1,90
  •  
  • Pranarom Aromapic Roll-On Organic Post-Spray Soothing Gel, 15 ml
    -41%

    Pranarom Aromapic rauhoittava roll-on-geeli hyönteisten puremien jälkeen, luomu, 15 ml

    Normaalihinta €7,30 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€5,10
    0,49 € / 1ud
  •  
  • Sotya Harpagofito 100 Comp.
    -36%

    Sotya Harpagofito 100 tablettia

    Normaalihinta €2,90 2,9 € / 1ud
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €4,56
    Säästät: -€1,66
    2,9 € / 1ud
  •  
  • Herbalgem Optigem Spray, 10ml
    -20%

    Herbalgem Optigem -suihke, 10 ml

    Normaalihinta €11,50 115,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €14,45
    Säästät: -€2,95
    115,0 € / 100ml
  • Pranarom Allergoforce Eye & Nose Comfort, 30 capsules
    -30%

    Pranarom Allergoforce Silmien ja nenän hyvinvointi, 30 kapselia

    Normaalihinta €10,60 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €15,10
    Säästät: -€4,50
    0,35 € / 1ud
  • Pranarom Aromaforce Junior Defence Gummies
    -35%

    Pranarom Aromaforce Junior -immuunijärjestelmää vahvistavat karkit

    Normaalihinta €8,40 8,4 € / 1ud
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €12,90
    Säästät: -€4,50
    8,4 € / 1ud
  • Bach Rescue Cream 30 ml
    -12%

    Bach Rescue Cream 30 ml

    Normaalihinta €12,00 40,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €13,63
    Säästät: -€1,63
    40,0 € / 100ml
  • Artesania Heather Plantis Bach Flowers No. 14 10Ml.
    -40%

    Artesania Heather Plantis Bachin kukat nro 14, 10 ml.

    Normaalihinta €7,90 79,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €13,21
    Säästät: -€5,31
    79,0 € / 100ml
  • Artesania Mustard Plantis Bach Flowers No. 21 10Ml.
    -38%

    Artesania Mustard Plantis Bachin kukat nro 21, 10 ml.

    Normaalihinta €8,20 82,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €13,21
    Säästät: -€5,01
    82,0 € / 100ml
  •  
  • Artesania Olive Plantis Bach Flowers No. 23 10Ml.
    -38%

    Artesania Olive Plantis Bachin kukat nro 23, 10 ml.

    Normaalihinta €8,20 82,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €13,21
    Säästät: -€5,01
    82,0 € / 100ml
  •  
  • Artesania Red Chestnut Plantis Bach Flowers No. 25 10Ml.
    -36%

    Artesania Red Chestnut Plantis Bachin kukat nro 25, 10 ml.

    Normaalihinta €8,41 84,1 € / 100ml
    Alennushinta €8,41 Normaalihinta €13,21
    Säästät: -€4,80
    84,1 € / 100ml
  • Artesania Water Violet Plantis Bach Flowers No. 34 10Ml.
    -38%

    Artesania Water Violet Plantis Bachin kukat nro 34, 10 ml.

    Normaalihinta €8,20 82,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €13,21
    Säästät: -€5,01
    82,0 € / 100ml
  • Artesania Wild Oat Plantis Bach Flowers No. 36 10Ml.
    -39%

    Artesania Wild Oat Plantis Bachin kukat nro 36, 10 ml.

    Normaalihinta €8,10 81,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €13,21
    Säästät: -€5,11
    81,0 € / 100ml
  • Bach Centaury 20 ml
    -26%

    Bach Centaury 20 ml

    Normaalihinta €12,40 62,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€4,47
    62,0 € / 100ml
  • Bach Cerato 20 ml
    -21%

    Bach Cerato 20 ml

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Bach Crab Apple 20 ml
    -28%

    Bach Crab Apple 20 ml

    Normaalihinta €13,69 68,45 € / 100ml
    Alennushinta €13,69 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€5,42
    68,45 € / 100ml
  • Bach-sinappi 20 ml
    -24%

    Bach-sinappi 20 ml

    Normaalihinta €12,90 64,5 € / 100ml
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€3,97
    64,5 € / 100ml
  • Bach Rock Rose 20 ml
    -23%

    Bach Rock Rose 20 ml

    Normaalihinta €14,80 74,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €19,11
    Säästät: -€4,31
    74,0 € / 100ml
  • Bach Rock Water 20 ml
    -20%

    Bach Rock Water 20 ml

    Normaalihinta €13,50 67,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€3,37
    67,5 € / 100ml
  • Bach Sweet Chestnut 20 ml
    -18%

    Bach Sweet Chestnut 20 ml

    Normaalihinta €13,90 69,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€2,97
    69,5 € / 100ml
  • Bach Water Violet 20 ml
    -25%

    Bach Water Violet 20 ml

    Normaalihinta €12,60 63,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €16,87
    Säästät: -€4,27
    63,0 € / 100ml