Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Erlingen Base 3 , 60 tablets
    -13%

    Erlingen Base 3, 60 tablettia

    Normaalihinta €26,30 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €26,30 Normaalihinta €30,14
    Säästät: -€3,84
    0,44 € / 1ud
  •  
  • Fepa Curcuma 450 Mg Liposomada , 60 capsules
    -30%

    Fepa Curcuma 450 mg liposomimuotoinen, 60 kapselia

    Normaalihinta €25,10 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €25,10 Normaalihinta €35,88
    Säästät: -€10,78
    0,42 € / 1ud
  • Granero S Curcuma+Pepper Extract 430 Mg, 60 Capsules
    -7%

    Granero S Kurkuma-uute + pippuri 430 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €23,30 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,30 Normaalihinta €25,16
    Säästät: -€1,86
    0,39 € / 1ud
  • Pranarôm Aromalgic Cepharom Tablets, 8 pieces
    -37%

    Pranarôm Aromalgic Cepharom -tabletit, 8 kpl

    Normaalihinta €6,40 0,8 € / 1ud
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €10,22
    Säästät: -€3,82
    0,8 € / 1ud
  •  
  • Sotya Flax Oil 702 Mg, 110 Pearls
    -10%

    Sotya-pellavaöljy 702 mg, 110 kapselia

    Normaalihinta €5,60 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €6,25
    Säästät: -€0,65
    0,05 € / 1ud
  •  
  • Adventia Adventia Medox 30 Capsules
    -7%

    Adventia Adventia Medox 30 kapselia

    Normaalihinta €31,50 1,05 € / 1ud
    Alennushinta €31,50 Normaalihinta €34,00
    Säästät: -€2,50
    1,05 € / 1ud
  •  
  • Bonusan Green Tea Extract , 60 capsules
    -18%

    Bonusan Vihreän teen uute, 60 kapselia

    Normaalihinta €31,20 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €31,20 Normaalihinta €37,99
    Säästät: -€6,79
    0,52 € / 1ud
  • Brudy Dha 500 Antiox, 90 Capsules
    -33%

    Brudy Dha 500 Antiox, 90 kapselia

    Normaalihinta €46,60 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €46,60 Normaalihinta €69,36
    Säästät: -€22,76
    0,52 € / 1ud
  • Dietmed Triglycol Plus 60 Caps, 60 Capsules
    -27%

    Dietmed Triglicol Plus 60 Caps, 60 kapselia

    Normaalihinta €24,30 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €24,30 Normaalihinta €33,23
    Säästät: -€8,93
    0,41 € / 1ud
  •  
  • Direct Nut Vivedin, 20 Vials
    -11%

    Direct Nut Vivedina, 20 ampullia

    Normaalihinta €25,80 1,29 € / 1ud
    Alennushinta €25,80 Normaalihinta €28,84
    Säästät: -€3,04
    1,29 € / 1ud
  •  
  • Equisalud Holomega Berberine With Lipoic Acid , 50 capsules
    -20%

    Equisalud Holomega Berberiini ja lipoiinihappo, 50 kapselia

    Normaalihinta €28,80 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €28,80 Normaalihinta €36,10
    Säästät: -€7,30
    0,58 € / 1ud
  •  
  • Equisalud Liposomal Glutathione Flavoured , 250 ml
    -10%

    Equisalud maustettu liposomaalinen glutationi, 250 ml

    Normaalihinta €46,70 18,68 € / 100ml
    Alennushinta €46,70 Normaalihinta €51,61
    Säästät: -€4,91
    18,68 € / 100ml
  •  
  • Ghf Ginkgo Biloba 700Mg. 100 Tablets
    -9%

    Ghf Ginkgo Biloba 700 mg. 100 tablettia

    Normaalihinta €5,00 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €5,49
    Säästät: -€0,49
    0,05 € / 1ud
  • Health Aid Lutein 20 Mg , 30 tablets
    -29%

    Health Aid Luteiini 20 mg, 30 tablettia

    Normaalihinta €26,60 0,89 € / 1ud
    Alennushinta €26,60 Normaalihinta €37,44
    Säästät: -€10,84
    0,89 € / 1ud
  • Lamberts Antioxidant Complex , 60 tabs
    -14%

    Lambertsin antioksidanttikompleksi, 60 tablettia

    Normaalihinta €39,60 39,6 € / 1ud
    Alennushinta €39,60 Normaalihinta €45,80
    Säästät: -€6,20
    39,6 € / 1ud
  • Plantis At 10 Coenzyme Q10 , 60 capsules
    -12%

    Plantis At 10 Koentsyymi Q10, 60 kapselia

    Normaalihinta €14,40 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €16,38
    Säästät: -€1,98
    0,24 € / 1ud
  • Plannatur Evening Primrose + Borage + Vit. E 500Mg. 120Pearls
    -30%

    Plannatur Öljykukka + Borraja + E-vitamiini 500 mg. 120 kapselia

    Normaalihinta €27,00 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €27,00 Normaalihinta €38,62
    Säästät: -€11,62
    0,23 € / 1ud
  • Vital Ballance Vigorex Plus 30Cap.
    -21%

    Vital Ballance Vigorex Plus 30 kapselia.

    Normaalihinta €28,00 0,93 € / 1ud
    Alennushinta €28,00 Normaalihinta €35,44
    Säästät: -€7,44
    0,93 € / 1ud
  •  
  • Botanicapharma Vitamin E + Selenium, 60 Tablets
    -36%

    Botánicapharma E-vitamiini + seleeni, 60 tablettia

    Normaalihinta €7,60 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €11,95
    Säästät: -€4,35
    0,13 € / 1ud
  •  
  • Máyla Pharma Bonflex Collagen 60 tablets
    -46%

    Máyla Pharma Bonflex Kollageeni 60 tablettia

    Normaalihinta €23,20 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,20 Normaalihinta €43,34
    Säästät: -€20,14
    0,39 € / 1ud
  • Botanicapharma Curcuma Complex, 60 Capsules
    -12%

    Botánicapharma Curcuma Complex, 60 kapselia

    Normaalihinta €16,90 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €19,26
    Säästät: -€2,36
    0,28 € / 1ud
  • Forté Pharma Medical Articolageno Lemon Flavour, 349,5gr
    -19%

    Forté Pharma Medical Articolageno, sitruunanmakuinen, 349,5 g

    Normaalihinta €16,20 4,64 € / 100gr
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €20,08
    Säästät: -€3,88
    4,64 € / 100gr
  • Neo Black Currant, 45 capsules
    -35%

    Neo Mustaherukka, 45 kapselia

    Normaalihinta €8,00 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€4,40
    0,18 € / 1ud
  • Thermacare Adaptable 3 units
    -19%

    Thermacare Adaptable, 3 kpl

    Normaalihinta €8,70 2,9 € / 1ud
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €10,70
    Säästät: -€2,00
    2,9 € / 1ud
  • Aboca Biopomada Arnica 50 ml
    -17%

    Aboca Biopomada Arnica 50 ml

    Normaalihinta €12,30 24,6 € / 100ml
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €14,90
    Säästät: -€2,60
    24,6 € / 100ml
  • Arkopharma Curcuma Bio, 2X80 capsules
    -29%

    Arkopharma Curcuma Bio, 2 x 80 kapselia

    Normaalihinta €38,00 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €38,00 Normaalihinta €53,80
    Säästät: -€15,80
    0,24 € / 1ud
  • Arkopharma Arkocápsulas Turmeric Bio, 2x40 capsules
    -8%

    Arkopharma Arkocápsulas Luomukurkuma, 2 x 40 kapselia

    Normaalihinta €24,00 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €26,20
    Säästät: -€2,20
    0,3 € / 1ud
  • Dietisa Edensan Bio Curcuma, 60 Tablets
    -10%

    Dietisa Edensan Bio Curcuma, 60 tablettia

    Normaalihinta €8,31 8,31 € / 1ud
    Alennushinta €8,31 Normaalihinta €9,23
    Säästät: -€0,92
    8,31 € / 1ud
  • Dietmed Vitamin D3+K2 60Comp.
    -10%

    Dietmed D3- ja K2-vitamiini 60 tablettia

    Normaalihinta €19,60 19,6 € / 1ud
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €21,73
    Säästät: -€2,13
    19,6 € / 1ud
  • Dietisa Green Lipped Mussel , 84 capsules
    -10%

    Dietisa Vihreähuulimusseli, 84 kapselia

    Normaalihinta €32,10 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €32,10 Normaalihinta €35,72
    Säästät: -€3,62
    0,38 € / 1ud