• Aboca Biopomada Arnica 50 ml
  • Aboca Biopomada Arnica 50 ml
  • Aboca Biopomada Arnica 50 ml
  • Aboca Biopomada Arnica 50 ml
  • Aboca Biopomada Arnica 50 ml
-17%

Aboca Biopomada Arnica 50 ml

SKU-koodi350275
BIOPOMADA, JOSSA ON ARNIKAN KUKKIEN LYOFILISOITUA UUTETTA
Normaalihinta €12,30 24,6 € / 100ml
Alennushinta €12,30 Normaalihinta €14,90
Säästät: -€2,60
24,6 € / 100ml
Aboca Biopomada Arnica 50 ml
Aboca Biopomada Arnica 50 ml
Normaalihinta €12,30 24,6 € / 100ml
Alennushinta €12,30 Normaalihinta €14,90
Säästät: -€2,60
24,6 € / 100ml
Lääkityssuositus
 
 
 
3 tuote(et)
€0,00

 

 
BioPomada Árnica on innovatiivinen tuote, jonka erityispiirteenä on arnikankukkien kylmäkuivattu uute, joka takaa korkean vaikuttavien aineiden pitoisuuden ja joka yhdessä piparmintun eteerisen öljyn kanssa täydentää voiteen kosmeettista vaikutusta. Sen virkistävä ja rauhoittava vaikutus tarjoaa välitöntä helpotusta hoidettaville ihoalueille. Tuote sopii erityisen hyvin seuraaviin tilanteisiin: - intensiivinen urheilu - fyysinen rasitus - lihastyö Käyttöohjeet: levitä voidetta hieromalla pyöreillä liikkeillä hoidettavalle ihoalueelle, kunnes se on imeytynyt kokonaan. Suositellaan 2–3 käyttökertaa päivässä.