Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Ynsadiet Lesitiini 1200 mg IP, 125 kapselia
    -20%

    Ynsadiet Lesitiini 1200 mg IP, 125 kapselia

    Normaalihinta €10,70 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €13,40
    Säästät: -€2,70
    0,09 € / 1ud
  •  
  • Ynsadiet Levasol -hiivavalmiste, 500 tablettia sisältävä purkki.
    -23%

    Ynsadiet Levasol -hiivavalmiste, 500 tablettia sisältävä purkki.

    Normaalihinta €9,05 9,05 € / 1ud
    Alennushinta €9,05 Normaalihinta €11,80
    Säästät: -€2,75
    9,05 € / 1ud
  • Yogi Tea Yogi Tea Women , 17 sachets of 1,8 grams
    -15%

    Yogi Tea Yogi Tea Naisille, 17 pussia à 1,8 g

    Normaalihinta €3,60 200,0 € / 100gr
    Alennushinta €3,60 Normaalihinta €4,25
    Säästät: -€0,65
    200,0 € / 100gr
  • Yogi Tea Yogi Tea Ginkgo , 17 sachets of 1,8 grams
    -12%

    Yogi Tea Yogi Tea Ginkgo, 17 pussia à 1,8 g

    Normaalihinta €3,60 200,0 € / 100gr
    Alennushinta €3,60 Normaalihinta €4,08
    Säästät: -€0,48
    200,0 € / 100gr
  •  
  • Ysonut Curcuma , 30 tablets
    -27%

    Ysonut Curcuma, 30 tablettia

    Normaalihinta €27,80 0,93 € / 1ud
    Alennushinta €27,80 Normaalihinta €38,19
    Säästät: -€10,39
    0,93 € / 1ud
  •  
  • Ysonut Quercitin Complex , 30 capsules
    -32%

    Ysonut Quercitina Complex, 30 kapselia

    Normaalihinta €18,50 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €18,50 Normaalihinta €27,28
    Säästät: -€8,78
    0,62 € / 1ud
  •  
  • Ysana Bemory Adults 20Vials
    -34%

    Ysana Bemory Aikuisille 20 ampullia

    Normaalihinta €17,50 0,88 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €26,63
    Säästät: -€9,13
    0,88 € / 1ud
  • Ysana Physiotuss Adult 140Ml.
    -30%

    Ysana Physiotuss aikuisille 140 ml.

    Normaalihinta €9,20 6,57 € / 100ml
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €13,23
    Säästät: -€4,03
    6,57 € / 100ml
  • Ysana Serydorm Instant Oral Spray 10Ml.
    -5%

    Ysana Serydorm Instant -suusuihke 10 ml.

    Normaalihinta €10,50 105,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €11,05
    Säästät: -€0,55
    105,0 € / 100ml
  •  
  • Ysana Serydorm Instant Pediatric Oral Spray 10Ml.
    -18%

    Ysana Serydorm Instant -suusuihke lapsille, 10 ml.

    Normaalihinta €9,00 90,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €11,02
    Säästät: -€2,02
    90,0 € / 100ml
  •  
  • Ysana Jellysan Forte 2000Mg. 20Vials
    -5%

    Ysana Jellysan Forte 2000 mg, 20 ampullia

    Normaalihinta €23,10 1,16 € / 1ud
    Alennushinta €23,10 Normaalihinta €24,32
    Säästät: -€1,22
    1,16 € / 1ud
  •  
  • Ysana Serylax 140Ml.
    -5%

    Ysana Serylax 140 ml.

    Normaalihinta €14,70 10,5 € / 100ml
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €15,47
    Säästät: -€0,77
    10,5 € / 100ml
  •  
  • Ysana Serylax 15Sbrs.
    -5%

    Ysana Serylax 15Sbrs.

    Normaalihinta €14,70 14,7 € / 1ud
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €15,47
    Säästät: -€0,77
    14,7 € / 1ud
  • Ysana Ysana Vitalynk Eficaps Defences 30 Capsules
    -5%

    Ysana Ysana Vitalynk Eficaps Defensas 30 kapselia

    Normaalihinta €21,00 0,7 € / 1ud
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €22,11
    Säästät: -€1,11
    0,7 € / 1ud
  • Ysonut Probiovance Al , 60 capsules
    -33%

    Ysonut Probiovance Al, 60 kapselia

    Normaalihinta €38,70 0,65 € / 1ud
    Alennushinta €38,70 Normaalihinta €57,85
    Säästät: -€19,15
    0,65 € / 1ud
  • Zentrum Menoyn Forte 30 kapselia
    -24%

    Zentrum Menoyn Forte 30 kapselia

    Normaalihinta €22,60 0,75 € / 1ud
    Alennushinta €22,60 Normaalihinta €29,90
    Säästät: -€7,30
    0,75 € / 1ud
  • Alpha Herbal L-Cysteine 60 Capsules
    -27%

    Alfa Herbal L-kysteiini 60 kapselia

    Normaalihinta €14,60 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €20,07
    Säästät: -€5,47
    0,24 € / 1ud
  • Alpha Herbal Pectol Herbal 250Ml
    -21%

    Alfa Herbal Pectol Herbal 250 ml

    Normaalihinta €13,48 5,39 € / 100ml
    Alennushinta €13,48 Normaalihinta €17,08
    Säästät: -€3,60
    5,39 € / 100ml
  •  
  • Apiphy-Api Buccopoli Extrac Propolis Extract Conc S/ Alcohol , 15 ml
    -25%

    Apiphy-Api Buccopoli - propolis-uute, alkoholittomana, 15 ml

    Normaalihinta €11,70 0,78 € / 1ud
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €15,64
    Säästät: -€3,94
    0,78 € / 1ud
  •  
  • Aprolis Aprolis Ac. Mas. Pectoral Adult 100Ml.
    -15%

    Aprolis Aprolis Ac. Rintakehän hierontavoide aikuisille 100 ml.

    Normaalihinta €13,90 13,9 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €16,32
    Säästät: -€2,42
    13,9 € / 100ml
  • Aprolis Aprolis Kids Erysim Mouth Spray 20Ml.
    -32%

    Aprolis Aprolis Kids Erysim suusuihke 20 ml.

    Normaalihinta €11,90 59,5 € / 100ml
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €17,41
    Säästät: -€5,51
    59,5 € / 100ml
  • Aprolis Aprolis Resfryhelp 15Sbrs.
    -30%

    Aprolis Aprolis Resfryhelp 15Sbrs.

    Normaalihinta €17,30 17,3 € / 1ud
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €24,67
    Säästät: -€7,37
    17,3 € / 1ud
  • Artesania Ext.Lichen 50Ml. Master Herbarium
    -19%

    Käsityötuote, Ext.Liquen 50 ml, Maese Herbario

    Normaalihinta €8,60 17,2 € / 100ml
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €10,64
    Säästät: -€2,04
    17,2 € / 100ml
  • Artesania Ext. Grapefruit Eco Plantis 50Ml.
    -36%

    Artesania Ext. Pomelo Eco Plantis 50 ml.

    Normaalihinta €19,40 38,8 € / 100ml
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €30,50
    Säästät: -€11,10
    38,8 € / 100ml
  • Artesania Expectoplantis 250Ml.
    -34%

    Expectoplantis-käsityötuote 250 ml.

    Normaalihinta €10,10 4,04 € / 100ml
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €15,36
    Säästät: -€5,26
    4,04 € / 100ml
  • Artesania Lindaren Drainage Syrup 650Ml.
    -18%

    Artesania Lindaren viemärinpuhdistusliuos 650 ml.

    Normaalihinta €34,00 5,23 € / 100ml
    Alennushinta €34,00 Normaalihinta €41,52
    Säästät: -€7,52
    5,23 € / 100ml
  • Artesania Plantispul Eco (Biopul Pectoral) Syrup 250Ml.
    -37%

    Artesania Plantispul Eco (Biopul Pectoral) siirappi 250 ml.

    Normaalihinta €14,70 5,88 € / 100ml
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €23,36
    Säästät: -€8,66
    5,88 € / 100ml
  • Avd Reform Micotherapy U-Care 70Cap.
    -20%

    Avd Reform Micotherapy U-Care 70 kapselia.

    Normaalihinta €60,90 0,87 € / 1ud
    Alennushinta €60,90 Normaalihinta €76,13
    Säästät: -€15,23
    0,87 € / 1ud
  • Avd Reform T-Mag 60Cap.
    -30%

    Reform T-Mag 60 kapselia.

    Normaalihinta €23,50 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €33,57
    Säästät: -€10,07
    0,39 € / 1ud
  • Avd Reform Performance Brain 60Cap.
    -34%

    Reform Performance Brain 60 kapselia.

    Normaalihinta €40,90 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €40,90 Normaalihinta €62,00
    Säästät: -€21,10
    0,68 € / 1ud