Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Tegor Osactiv 40Caps.
    -26%

    Tegor Osactiv 40 kapselia.

    Normaalihinta €12,00 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €16,29
    Säästät: -€4,29
    0,3 € / 1ud
  •  
  • Tegor Harpago 40 Capsules
    -30%

    Tegor Harpago 40 kapselia

    Normaalihinta €14,30 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €20,43
    Säästät: -€6,13
    0,36 € / 1ud
  • Tegor Vita Q 30 Tablets
    -42%

    Tegor Vita Q 30 tablettia

    Normaalihinta €16,60 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €16,60 Normaalihinta €28,71
    Säästät: -€12,11
    0,55 € / 1ud
  • Tegor Pre & Pro Derma 28 Capsules
    -16%

    Tegor Pre & Pro Derma 28 kapselia

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  •  
  • Tegor Fortcabel 5 Alpha Ulas , 60 capsules
    -11%

    Tegor Fortcabel 5 Alfa Ulas, 60 kapselia

    Normaalihinta €20,10 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €20,10 Normaalihinta €22,60
    Säästät: -€2,50
    0,34 € / 1ud
  •  
  • Tegor Vita Elixir Ulas , 60 capsules
    -27%

    Tegor Vita Elixir Ulas, 60 kapselia

    Normaalihinta €19,00 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €26,16
    Säästät: -€7,16
    0,32 € / 1ud
  •  
  • Tegor Recordax 40 Capsules
    -25%

    Tegor Recordax 40 kapselia

    Normaalihinta €26,80 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €26,80 Normaalihinta €35,71
    Säästät: -€8,91
    0,67 € / 1ud
  • Tegor Gastrybacter 40 Capsules
    -5%

    Tegor Gastrybacter 40 kapselia

    Normaalihinta €29,90 0,75 € / 1ud
    Alennushinta €29,90 Normaalihinta €31,47
    Säästät: -€1,57
    0,75 € / 1ud
  • Tegor Audio Mas 40 Capsules
    -15%

    Tegor Audio Mas 40 kapselia

    Normaalihinta €16,40 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €16,40 Normaalihinta €19,20
    Säästät: -€2,80
    0,41 € / 1ud
  •  
  • Tegor Probiderm Sun & Skin 40 Capsules
    -32%

    Tegor Probiderm Aurinko ja iho 40 kapselia

    Normaalihinta €21,10 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €21,10 Normaalihinta €31,21
    Säästät: -€10,11
    0,53 € / 1ud
  •  
  • Tegor Neuro Calm 30 Infusionable Capsules.
    -28%

    Tegor Neuro Calm 30 infuusiota.

    Normaalihinta €16,30 16,3 € / 1ud
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €22,79
    Säästät: -€6,49
    16,3 € / 1ud
  •  
  • Tegor Neurotrom Cir 28 Capsules
    -33%

    Tegor Neurotrom Cir 28 kapselia

    Normaalihinta €27,30 0,98 € / 1ud
    Alennushinta €27,30 Normaalihinta €41,00
    Säästät: -€13,70
    0,98 € / 1ud
  •  
  • Tegor Esculter 1 Forte 40Comp + 20 Vials
    -16%

    Tegor Esculter 1 Forte 40 tablettia + 20 ampullia

    Normaalihinta €65,30 3,27 € / 1ud
    Alennushinta €65,30 Normaalihinta €78,03
    Säästät: -€12,73
    3,27 € / 1ud
  • Tegor Esculter 3 Forte 40Comp + 20 Vials
    -13%

    Tegor Esculter 3 Forte 40 tablettia + 20 ampullia

    Normaalihinta €65,30 3,27 € / 1ud
    Alennushinta €65,30 Normaalihinta €74,81
    Säästät: -€9,51
    3,27 € / 1ud
  • Tegor Profeliz 40 Capsules
    -33%

    Tegor Profeliz 40 kapselia

    Normaalihinta €19,00 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €28,50
    Säästät: -€9,50
    0,48 € / 1ud
  • Tegor Colon Limp 20Sbrs.
    -30%

    Tegor Colon Limp 20 Sbrs.

    Normaalihinta €27,50 27,5 € / 1ud
    Alennushinta €27,50 Normaalihinta €39,29
    Säästät: -€11,79
    27,5 € / 1ud
  • Tegor Triphala 60 Capsules
    -35%

    Tegor Triphala 60 kapselia

    Normaalihinta €15,70 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €24,21
    Säästät: -€8,51
    0,26 € / 1ud
  • Tegor Drenagor Diur 500Ml.
    -31%

    Tegor Drenagor Diur 500 ml.

    Normaalihinta €20,60 4,12 € / 100ml
    Alennushinta €20,60 Normaalihinta €29,93
    Säästät: -€9,33
    4,12 € / 100ml
  •  
  • Terpenic White Fir Essential Food Oil 10Ml. Bio
    -34%

    Terpenic Valkokuusi Eteerinen öljy, elintarvikekäyttöön, 10 ml. Luomu

    Normaalihinta €9,00 90,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €13,57
    Säästät: -€4,57
    90,0 € / 100ml
  •  
  • Balsam Fir Essential Oil 10Ml. Bio
    -39%

    Balsamimänty, eteerinen öljy, 10 ml, luomu

    Normaalihinta €10,70 107,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €17,52
    Säästät: -€6,82
    107,0 € / 100ml
  • Black Fir Essential Oil Bio 10Ml.
    -32%

    Musta kuusi, luomu-eteerinen öljy, 10 ml.

    Normaalihinta €10,10 101,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €14,86
    Säästät: -€4,76
    101,0 € / 100ml
  • Terpenic Tea Tree Essential Oil Bio , 10 ml
    -8%

    Terpenic Luomuteepuun eteerinen öljy, 10 ml

    Normaalihinta €8,60 86,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €9,38
    Säästät: -€0,78
    86,0 € / 100ml
  • Terpenic Basil Essential Oil Bio 10Ml.
    -39%

    Terpenic-basilikan luomu-eteerinen öljy, 10 ml.

    Normaalihinta €10,20 102,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €16,74
    Säästät: -€6,54
    102,0 € / 100ml
  • Star Anise Essential Oil Bio 10Ml.
    -20%

    Tähtianiksen luomu-eteerinen öljy 10 ml.

    Normaalihinta €6,20 62,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €7,77
    Säästät: -€1,57
    62,0 € / 100ml
  • Terpenic Angelica Essential Food Oil 5Ml.
    -44%

    Terpenic Angelica -elintarvikekäyttöön tarkoitettu eteerinen öljy, 5 ml.

    Normaalihinta €31,10 622,0 € / 100ml
    Alennushinta €31,10 Normaalihinta €55,40
    Säästät: -€24,30
    622,0 € / 100ml
  • Terpenic Mugwort White Essential Oil 10Ml.
    -35%

    Terpenic Valkoinen artemisia - eteerinen öljy 10 ml.

    Normaalihinta €14,10 141,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €21,66
    Säästät: -€7,56
    141,0 € / 100ml
  • Copaiba Balm Essential Oil 10Ml.
    -18%

    Copaiba-balsami, eteerinen öljy, 10 ml.

    Normaalihinta €6,80 68,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €8,32
    Säästät: -€1,52
    68,0 € / 100ml
  • Terpenic Balsamo Del Peru Essential Food Oil 10Ml.
    -33%

    Terpenic Perun balsami - elintarvikekäyttöön tarkoitettu eteerinen öljy 10 ml.

    Normaalihinta €10,40 104,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €15,56
    Säästät: -€5,16
    104,0 € / 100ml
  • Benjui Essential Oil Bio 10Ml. Oleoresin
    -29%

    Benjui-eteerinen öljy, luomu, 10 ml. Oleoresiini

    Normaalihinta €13,70 137,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €19,20
    Säästät: -€5,50
    137,0 € / 100ml
  • Terpenic Ceylon Cinnamon Bark 30% Essential Oil 5Ml.
    -42%

    Terpenic Ceylon-kaneli, kuori, 30 % eteerinen öljy, 5 ml.

    Normaalihinta €15,70 314,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €27,11
    Säästät: -€11,41
    314,0 € / 100ml