Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Terranova Astragalus, Elderberry & Garlic (Defence) Complex 100V Capsules
    -18%

    Terranova Astragalus, seljanmarja ja valkosipuli (immuunijärjestelmä) Complex 100V kapselia

    Normaalihinta €25,00 25,0 € / 1ud
    Alennushinta €25,00 Normaalihinta €30,60
    Säästät: -€5,60
    25,0 € / 1ud
  •  
  • Terranova Myrtilus 360Mg. 50V Capsules
    -14%

    Terranova Mirtilo 360 mg, 50 kapselia

    Normaalihinta €19,30 19,3 € / 1ud
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €22,50
    Säästät: -€3,20
    19,3 € / 1ud
  • Terranova Cordyceps 500Mg. 50V Capsules
    -14%

    Terranova Cordiceps 500 mg, 50 kapselia

    Normaalihinta €26,00 26,0 € / 1ud
    Alennushinta €26,00 Normaalihinta €30,40
    Säästät: -€4,40
    26,0 € / 1ud
  • Tegor Astragater Tegor-36 (Royal Jelly) 10Apoules
    -33%

    Tegor Astragater Tegor-36 (kuningatarhyytelö) 10 ampullia

    Normaalihinta €17,20 1,72 € / 1ud
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €25,64
    Säästät: -€8,44
    1,72 € / 1ud
  •  
  • Tegor H-Palimp 30 Capsules
    -30%

    Tegor H-Palimp 30 kapselia

    Normaalihinta €15,70 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €22,50
    Säästät: -€6,80
    0,52 € / 1ud
  •  
  • Tegor Vb Ter Stonebreaker , 20 vials
    -8%

    Tegor Vb Ter -kivimurskaaja, 20 ampullia

    Normaalihinta €29,70 1,49 € / 1ud
    Alennushinta €29,70 Normaalihinta €32,31
    Säästät: -€2,61
    1,49 € / 1ud
  •  
  • Tegor Cir Vials 20Vials Agbio
    -29%

    Tegor Cir -ampullit, 20 ampullia, Agbio

    Normaalihinta €32,30 1,62 € / 1ud
    Alennushinta €32,30 Normaalihinta €45,27
    Säästät: -€12,97
    1,62 € / 1ud
  • Tegor Artichoke Activ Syrup 200Ml.
    -5%

    Tegor Alcachofa Activ -siirappi 200 ml.

    Normaalihinta €13,60 6,8 € / 100ml
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €14,32
    Säästät: -€0,72
    6,8 € / 100ml
  • Tegor Ferrovit Vitablets 30 Tablets
    -31%

    Tegor Ferrovit Vitablets 30 tablettia

    Normaalihinta €12,10 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €17,43
    Säästät: -€5,33
    0,4 € / 1ud
  •  
  • Tegor Sinestress 30 Tablets
    -36%

    Tegor Sinestress 30 tablettia

    Normaalihinta €16,20 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €25,43
    Säästät: -€9,23
    0,54 € / 1ud
  •  
  • Tegor Alergot Plus 30Ml. Dropper
    -34%

    Tegor Alergot Plus 30 ml. Tiputin

    Normaalihinta €19,90 66,33 € / 100ml
    Alennushinta €19,90 Normaalihinta €30,36
    Säästät: -€10,46
    66,33 € / 100ml
  •  
  • Tegor Tegor-18 Vital 10Vials
    -32%

    Tegor Tegor-18 Vital 10 ampullia

    Normaalihinta €17,20 1,72 € / 1ud
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €25,36
    Säästät: -€8,16
    1,72 € / 1ud
  •  
  • Tegor Omega Complex 30Pearls
    -13%

    Tegor Omega Complex 30 kapselia

    Normaalihinta €10,90 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €12,50
    Säästät: -€1,60
    0,36 € / 1ud
  • Tegor Cir 7 (Circulation) 40Caps. Agbio
    -37%

    Tegor Cir 7 (verenkierto) 40 kapselia. Agbio

    Normaalihinta €13,50 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €21,36
    Säästät: -€7,86
    0,34 € / 1ud
  • Tegor Cocolmecan 40 Caps. Agbio
    -36%

    Tegor Cocolmecan 40 kapselia, Agbio

    Normaalihinta €11,90 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €18,50
    Säästät: -€6,60
    0,3 € / 1ud
  • Tegor Propoleoter Propoljara 40 Capsules
    -34%

    Tegor Propoleoter Propoljara 40 kapselia

    Normaalihinta €18,20 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €18,20 Normaalihinta €27,64
    Säästät: -€9,44
    0,46 € / 1ud
  • Tegor Healthy Jelly 20Vials
    -29%

    Tegor Terveellinen hyytelö, 20 ampullia

    Normaalihinta €28,40 1,42 € / 1ud
    Alennushinta €28,40 Normaalihinta €39,80
    Säästät: -€11,40
    1,42 € / 1ud
  • Tegor Vitacist 100Ml.
    -34%

    Tegor Vitacist 100 ml.

    Normaalihinta €16,00 16,0 € / 100ml
    Alennushinta €16,00 Normaalihinta €24,21
    Säästät: -€8,21
    16,0 € / 100ml
  •  
  • Tegor Meno Plus 45 Tablets
    -36%

    Tegor Meno Plus 45 tablettia

    Normaalihinta €20,90 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €32,50
    Säästät: -€11,60
    0,46 € / 1ud
  •  
  • Tegor Mykofarina 60 Capsules
    -30%

    Tegor Mykofarina 60 kapselia

    Normaalihinta €13,30 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €19,00
    Säästät: -€5,70
    0,22 € / 1ud
  • Tegor Cartilagor Forte 40 Capsules
    -33%

    Tegor Cartilagor Forte 40 kapselia

    Normaalihinta €16,50 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €24,79
    Säästät: -€8,29
    0,41 € / 1ud
  • Tegor Tegor-18 + Animo 40 Caps.
    -36%

    Tegor Tegor-18 + Animo 40 kapselia.

    Normaalihinta €18,80 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €29,21
    Säästät: -€10,41
    0,47 € / 1ud
  • Tegor Abdolis 60 Capsules
    -36%

    Tegor Abdolis 60 kapselia

    Normaalihinta €19,60 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €30,71
    Säästät: -€11,11
    0,33 € / 1ud
  • Tegor Ocuter Forte 45 Tablets
    -36%

    Tegor Ocuter Forte 45 tablettia

    Normaalihinta €20,90 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €32,71
    Säästät: -€11,81
    0,46 € / 1ud
  • Tegor Tea Tree 15ml.
    -21%

    Tegor Teepuu 15 ml.

    Normaalihinta €11,20 74,67 € / 100ml
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €14,24
    Säästät: -€3,04
    74,67 € / 100ml
  • Tegor Mgb 60 Tablets
    -31%

    Tegor Mgb 60 tablettia

    Normaalihinta €13,80 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €20,00
    Säästät: -€6,20
    0,23 € / 1ud
  • Tegor Glucoptimum 60 Capsules
    -34%

    Tegor Glucoptimum 60 kapselia

    Normaalihinta €21,50 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €32,36
    Säästät: -€10,86
    0,36 € / 1ud
  • Tegor Cir Syrup 200Ml.
    -30%

    Tegor Cir -siirappi 200 ml.

    Normaalihinta €23,00 11,5 € / 100ml
    Alennushinta €23,00 Normaalihinta €32,79
    Säästät: -€9,79
    11,5 € / 100ml
  • Tegor Probio3 Oral 40 Capsules
    -22%

    Tegor Probio3 Oral 40 kapselia

    Normaalihinta €31,10 0,78 € / 1ud
    Alennushinta €31,10 Normaalihinta €40,00
    Säästät: -€8,90
    0,78 € / 1ud
  • Tegor Melatine (Meladorm) 60 Tablets
    -12%

    Tegor Melatina (Meladormo) 60 tablettia

    Normaalihinta €12,60 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €14,30
    Säästät: -€1,70
    0,21 € / 1ud