Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Naturcid Hyssop Plant 55Gr.
    -27%

    Naturcid-yrtti, 55 g.

    Normaalihinta €1,40 2,55 € / 100gr
    Alennushinta €1,40 Normaalihinta €1,91
    Säästät: -€0,51
    2,55 € / 100gr
  •  
  • Naturcid Wormwood Plant 50Gr.
    -17%

    Naturcid-koiruoho, kasvi, 50 g.

    Normaalihinta €2,20 4,4 € / 100gr
    Alennushinta €2,20 Normaalihinta €2,65
    Säästät: -€0,45
    4,4 € / 100gr
  • Naturcid Centaury Plant 50Gr.
    -5%

    Naturcid Centaura -kasvi 50 g.

    Normaalihinta €2,30 4,6 € / 100gr
    Alennushinta €2,30 Normaalihinta €2,42
    Säästät: -€0,12
    4,6 € / 100gr
  • Naturcid Heather Flower 40Gr.
    -18%

    Naturcid Kanervankukka 40 g.

    Normaalihinta €2,70 6,75 € / 100gr
    Alennushinta €2,70 Normaalihinta €3,29
    Säästät: -€0,59
    6,75 € / 100gr
  •  
  • Naturcid Horse Chestnut Cut Plant 100Gr.
    -19%

    Naturcid Intiankastanja, leikattu kasvi, 100 g.

    Normaalihinta €2,90 2,9 € / 100gr
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €3,57
    Säästät: -€0,67
    2,9 € / 100gr
  •  
  • Naturcid Ginkgo Biloba Plant 50Gr.
    -16%

    Naturcid Ginkgo Biloba -kasvi 50 g.

    Normaalihinta €2,50 5,0 € / 100gr
    Alennushinta €2,50 Normaalihinta €2,99
    Säästät: -€0,49
    5,0 € / 100gr
  •  
  • Naturcid Harpagofito Root 90Gr.
    -7%

    Naturcid Harpagofito -juuri 90 g.

    Normaalihinta €4,70 5,22 € / 100gr
    Alennushinta €4,70 Normaalihinta €5,05
    Säästät: -€0,35
    5,22 € / 100gr
  • Naturcid Ortosifon Java Tea Plant 50Gr.
    -32%

    Naturcid Ortosifon Te De Java -kasvi 50 g.

    Normaalihinta €2,70 5,4 € / 100gr
    Alennushinta €2,70 Normaalihinta €3,97
    Säästät: -€1,27
    5,4 € / 100gr
  • Naturcid Passionflower Incarnata Cut Plant 50Gr.
    -14%

    Naturcid Pasiflora Incarnata -leikkokasvi 50 g.

    Normaalihinta €2,60 5,2 € / 100gr
    Alennushinta €2,60 Normaalihinta €3,01
    Säästät: -€0,41
    5,2 € / 100gr
  •  
  • Naturcid Travalera Plant 50Gr.
    -19%

    Naturcid Travalera -kasvi 50 g.

    Normaalihinta €2,10 4,2 € / 100gr
    Alennushinta €2,10 Normaalihinta €2,58
    Säästät: -€0,48
    4,2 € / 100gr
  •  
  • Naturcid Echinacea Root 50Gr.
    -28%

    Naturcid Echinacea -juuri 50 g.

    Normaalihinta €2,90 5,8 € / 100gr
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €4,01
    Säästät: -€1,11
    5,8 € / 100gr
  •  
  • Naturcid Corn Stigmas Cut 35Gr.
    -14%

    Naturcid Maissi, leikatut luotit, 35 g.

    Normaalihinta €2,00 5,71 € / 100gr
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €2,33
    Säästät: -€0,33
    5,71 € / 100gr
  •  
  • Naturcid Lupulo Flower 20Gr.
    -23%

    Naturcid Humalan kukka 20 g.

    Normaalihinta €1,90 9,5 € / 100gr
    Alennushinta €1,90 Normaalihinta €2,47
    Säästät: -€0,57
    9,5 € / 100gr
  • Naturcid Milk Thistle Plant 40Gr.
    -17%

    Naturcid Maarianohdake-kasvi 40 g.

    Normaalihinta €2,20 5,5 € / 100gr
    Alennushinta €2,20 Normaalihinta €2,65
    Säästät: -€0,45
    5,5 € / 100gr
  • Naturcid Star Anise 1Kg.
    -53%

    Naturcid Tähtianis 1 kg.

    Normaalihinta €35,40 3,54 € / 100gr
    Alennushinta €35,40 Normaalihinta €74,60
    Säästät: -€39,20
    3,54 € / 100gr
  • Naturcid Arenaria 1Kg.
    -18%

    Naturcid Arenaria 1 kg.

    Normaalihinta €21,60 2,16 € / 100gr
    Alennushinta €21,60 Normaalihinta €26,44
    Säästät: -€4,84
    2,16 € / 100gr
  • Naturcid Lime Blossom Whole Flower 1Kg.
    -5%

    Naturcid Tila, kokonaiset kukat, 1 kg.

    Normaalihinta €72,60 7,26 € / 100gr
    Alennushinta €72,60 Normaalihinta €76,42
    Säästät: -€3,82
    7,26 € / 100gr
  • Naturcid Curcuma Ground Spice 800Gr.
    -5%

    Naturcid Jauhettu kurkuma, mauste, 800 g.

    Normaalihinta €16,60 2,08 € / 100gr
    Alennushinta €16,60 Normaalihinta €17,51
    Säästät: -€0,91
    2,08 € / 100gr
  •  
  • Naturcid Provenzales 1Kg.
    -7%

    Naturcid Provenzales 1 kg.

    Normaalihinta €18,13 1,81 € / 100gr
    Alennushinta €18,13 Normaalihinta €19,49
    Säästät: -€1,36
    1,81 € / 100gr
  •  
  • Naturcid Rusco Root 1Kg.
    -10%

    Naturcid Rusco -juuri 1 kg.

    Normaalihinta €29,40 2,94 € / 100gr
    Alennushinta €29,40 Normaalihinta €32,75
    Säästät: -€3,35
    2,94 € / 100gr
  • Naturcid Manzanilla Mahon 1Kg. Eco**
    -10%

    Naturcid Kamomilla Mahon 1 kg. Eco**

    Normaalihinta €31,50 3,15 € / 100gr
    Alennushinta €31,50 Normaalihinta €35,00
    Säästät: -€3,50
    3,15 € / 100gr
  • Naturcid Early Grey Tea 40Gr. Eco**
    -25%

    Naturcid Te Early Grey 40 g. Eco**

    Normaalihinta €4,71 11,78 € / 100gr
    Alennushinta €4,71 Normaalihinta €6,31
    Säästät: -€1,60
    11,78 € / 100gr
  • Naturcid Tea Chai Ginger Ginger Lemon 40Gr. Eco**
    -24%

    Naturcid Te Chai Inkivääri-sitruuna 40 g. Luomu**

    Normaalihinta €4,24 10,6 € / 100gr
    Alennushinta €4,24 Normaalihinta €5,57
    Säästät: -€1,33
    10,6 € / 100gr
  • Naturcid Rooibos Vanilla Tea 45Gr. Eco**
    -18%

    Naturcid Te Rooibos Vanilja 45 g. Luomu**

    Normaalihinta €6,49 14,42 € / 100gr
    Alennushinta €6,49 Normaalihinta €7,90
    Säästät: -€1,41
    14,42 € / 100gr
  • Naturcid Rooibos Orange Lemon Tea 40Gr. Eco**
    -25%

    Naturcid Te Rooibos, appelsiini-sitruuna, 40 g, luomu**

    Normaalihinta €4,76 11,9 € / 100gr
    Alennushinta €4,76 Normaalihinta €6,38
    Säästät: -€1,62
    11,9 € / 100gr
  • Naturcid Cayenne-Chili Spice Ground Spice 75Gr. Eco
    -5%

    Naturcid Cayenne-chili, jauhettu mauste, 75 g, luomua

    Normaalihinta €6,10 8,13 € / 100gr
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €6,42
    Säästät: -€0,32
    8,13 € / 100gr
  • Naturcid Ground Cloves 60Gr. Eco
    -33%

    Naturcid Jauhettu neilikka 60 g. Eco

    Normaalihinta €6,00 10,0 € / 100gr
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €8,89
    Säästät: -€2,89
    10,0 € / 100gr
  • Naturcid Sweet Chamomile Infusion 10Piramides. Eco
    -11%

    Naturcid Makea kamomilla-yrttitee, 10 pyramidipussia. Luomu

    Normaalihinta €4,30 4,3 € / 1ud
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €4,84
    Säästät: -€0,54
    4,3 € / 1ud
  • Naturcid Stevia Leaves Infusion 10Piramides. Eco
    -5%

    Naturcid Stevia -lehtitee, 10 pyramidipussia. Luomu

    Normaalihinta €4,00 4,0 € / 1ud
    Alennushinta €4,00 Normaalihinta €4,21
    Säästät: -€0,21
    4,0 € / 1ud
  • Naturcid Thyme Flower Infusion 10Piramides. Eco
    -5%

    Naturcid-timjamikukka-yrttitee, 10 pyramidi-pussia. Luomu

    Normaalihinta €4,00 4,0 € / 1ud
    Alennushinta €4,00 Normaalihinta €4,21
    Säästät: -€0,21
    4,0 € / 1ud