• Naturcid Provenzales 1Kg.
-7%

Naturcid Provenzales 1 kg.

SKU-koodiNA8429215232075
Kuivattujen provencelaisyrttien sekoitus, joka sopii erinomaisesti ruoanlaittoon. Se tuo tuoksua ja makua moniin resepteihin, ja se on saatavana suuressa pakkauksessa jatkuvaan käyttöön.
Normaalihinta €18,13 1,81 € / 100gr
Alennushinta €18,13 Normaalihinta €19,49
Säästät: -€1,36
1,81 € / 100gr
Naturcid Provenzales 1Kg.
Naturcid Provenzales 1 kg.
Normaalihinta €18,13 1,81 € / 100gr
Alennushinta €18,13 Normaalihinta €19,49
Säästät: -€1,36
1,81 € / 100gr

 

 

NATURCID PROVENZALES on 1 kg:n tuote, jota käytetään aromaterapiassa. Valitettavasti tietokannassa ei ole tämän tuotteen laajempaa kuvausta espanjaksi.

Koostumus

Rosmariinin, meiranin, basilikan, suolaheinän ja oreganon lehdet.

Lääketeollisuus
neuvo
Consult our pharmacist
Silvia Del Río
A pharmacist specializing in dermocosmetics, skin microbiota, and hygiene will advise and help you with the most suitable treatment.
Ask me