Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Triconails Cosmeclinik Kaedum 60 Capsules
    -31%

    Triconails Cosmeclinik Kaedum 60 kapselia

    Normaalihinta €28,00 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €28,00 Normaalihinta €40,48
    Säästät: -€12,48
    0,47 € / 1ud
  •  
  • Ysonut Acnavance , 60 capsules
    -23%

    Ysonut Acnavance, 60 kapselia

    Normaalihinta €23,40 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,40 Normaalihinta €30,20
    Säästät: -€6,80
    0,39 € / 1ud
  • Cfn Entero Activ Junior 30Sticks
    -26%

    Cfn Entero Activ Junior 30 tikkuja

    Normaalihinta €29,10 0,97 € / 1ud
    Alennushinta €29,10 Normaalihinta €39,40
    Säästät: -€10,30
    0,97 € / 1ud
  • Ifigen Phosphorus (P) Trace elements 150Ml.
    -13%

    Ifigen Fosforo (P) Hivenaineet 150 ml.

    Normaalihinta €16,80 11,2 € / 100ml
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €19,30
    Säästät: -€2,50
    11,2 € / 100ml
  •  
  • Naturando Riparo Gola Propoli 20 Pearls.
    -33%

    Naturando Riparo Gola Propoli, 20 kapselia.

    Normaalihinta €7,70 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €11,50
    Säästät: -€3,80
    0,39 € / 1ud
  •  
  • Sakai Melatonin Extra Drops 60Ml.
    -37%

    Sakai Melatonina Extra -tipat 60 ml.

    Normaalihinta €10,70 17,83 € / 100ml
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €17,06
    Säästät: -€6,36
    17,83 € / 100ml
  •  
  • Aboca Neobianacid, 2 x 45 tablettia
    -15%

    Aboca Neobianacid, 2 x 45 tablettia

    Normaalihinta €29,90 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €29,90 Normaalihinta €35,00
    Säästät: -€5,10
    0,33 € / 1ud
  • Aboca Lenodiar Adult, 2x20 Capsules
    -18%

    Aboca Lenodiar Adult, 2 x 20 kapselia

    Normaalihinta €23,40 0,59 € / 1ud
    Alennushinta €23,40 Normaalihinta €28,40
    Säästät: -€5,00
    0,59 € / 1ud
  • Soria Natural Boldo Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Boldo S Xxi -uute, 50 ml

    Normaalihinta €11,30 22,6 € / 100ml
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €12,55
    Säästät: -€1,25
    22,6 € / 100ml
  •  
  • Sotya Salvia, 100 Tablets
    -8%

    Sotya Salvia, 100 tablettia

    Normaalihinta €2,90 0,03 € / 1ud
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €3,14
    Säästät: -€0,24
    0,03 € / 1ud
  •  
  • Roha-Max 60 g
    -6%

    Roha-Max 60 g

    Normaalihinta €7,30 12,17 € / 100gr
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €7,79
    Säästät: -€0,49
    12,17 € / 100gr
  •  
  • Plantis Biligo 2 Copper 20 ampoules x 2 ml
    -5%

    Plantis Biligo 2 Kupari 20 ampullia x 2 ml

    Normaalihinta €11,00
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €11,58
    Säästät: -€0,58
  •  
  • 100%Natura Vitamin D3 Liquid, 50 ml
    -17%

    100 % Natura D3-vitamiini, nestemäinen, 50 ml

    Normaalihinta €18,80 37,6 € / 100ml
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €22,62
    Säästät: -€3,82
    37,6 € / 100ml
  • Arkopharma Arkobiotics Defensas Adult, 7 single-dose packs
    -27%

    Arkopharma Arkobiotics Aikuisten immuunijärjestelmän tuki, 7 yksiannosta

    Normaalihinta €12,90
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €17,60
    Säästät: -€4,70
  • A.Vogel Echinaforce Drops 100 ml
    -10%

    A.Vogel Echinaforce -tipat 100 ml

    Normaalihinta €21,10 21,1 € / 100ml
    Alennushinta €21,10 Normaalihinta €23,35
    Säästät: -€2,25
    21,1 € / 100ml
  • Sanitas CitroBiotic Bio 50 mL
    -9%

    Sanitas CitroBiotic Bio 50 ml

    Normaalihinta €13,70 27,4 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €15,08
    Säästät: -€1,38
    27,4 € / 100ml
  • Dietmed Coenzyme Q10 Max 200Mg 30Cap.
    -10%

    Dietmed Koentsyymi Q10 Max 200 mg 30 kapselia.

    Normaalihinta €26,06 0,87 € / 1ud
    Alennushinta €26,06 Normaalihinta €28,96
    Säästät: -€2,90
    0,87 € / 1ud
  • Lactoflora Immuunijärjestelmän tukija, 2 x 30 kapselia
    -22%

    Lactoflora Immuunijärjestelmän tukija, 2 x 30 kapselia

    Normaalihinta €27,00 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €27,00 Normaalihinta €34,60
    Säästät: -€7,60
    0,45 € / 1ud
  •  
  • Neo Quema+ Gummies 36Gummies.
    -20%

    Neo Quema+ -kumikarkit, 36 kpl.

    Normaalihinta €12,40 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €15,58
    Säästät: -€3,18
    0,34 € / 1ud
  •  
  • Sanitas Citrobiotic , 100 ml
    -30%

    Sanitas Citrobiotic, 100 ml

    Normaalihinta €20,90 20,9 € / 100ml
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €29,73
    Säästät: -€8,83
    20,9 € / 100ml
  • Sotya Super Vitamin D3 3000Ui 400Mg , 90 capsules
    -5%

    Sotya Super Vitamiini D3 3000 IU 400 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €5,50 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €5,50 Normaalihinta €5,79
    Säästät: -€0,29
    0,06 € / 1ud
  • Drasanvi Tryptophan , 60 tablets
    -35%

    Drasanvi Tryptofaani, 60 tablettia

    Normaalihinta €10,00 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €15,42
    Säästät: -€5,42
    0,17 € / 1ud
  • Uga Nutraceuticals Omegor Veg Omega 3 Vegetal 60Cap.
    -35%

    Uga Nutraceuticals Omegor Veg kasviperäinen omega-3, 60 kapselia.

    Normaalihinta €21,70 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €21,70 Normaalihinta €33,55
    Säästät: -€11,85
    0,36 € / 1ud
  • Juanola Adult Cough Syrup 150 ml
    -50%

    Juanola-yskänlääke aikuisille 150 ml

    Normaalihinta €7,20 4,8 € / 100ml
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €14,33
    Säästät: -€7,13
    4,8 € / 100ml
  • Pranarom Allergoforce Nasal Spray, 15ml
    -33%

    Pranarom Allergoforce nenäsumute, 15 ml

    Normaalihinta €8,30 55,33 € / 100ml
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €12,30
    Säästät: -€4,00
    55,33 € / 100ml
  • Neo Mico Alr, 60 capsules
    -10%

    Neo Mico Alr, 60 kapselia

    Normaalihinta €38,10 0,64 € / 1ud
    Alennushinta €38,10 Normaalihinta €42,42
    Säästät: -€4,32
    0,64 € / 1ud
  • Drasanvi Propolis Alcohol Free Extract , 50 ml
    -40%

    Drasanvi Propolis -uute, ilman alkoholia, 50 ml

    Normaalihinta €10,20 20,4 € / 100ml
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €17,12
    Säästät: -€6,92
    20,4 € / 100ml
  • Drasanvi Propolis Oral Chewable , 30 tablets
    -34%

    Drasanvi Propolis -pureskeltavat tabletit, 30 tablettia

    Normaalihinta €5,30 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €8,03
    Säästät: -€2,73
    0,18 € / 1ud
  • Pranarôm Aromaforce Nose-Throat, 3X30 Capsules
    -28%

    Pranarôm Aromaforce Nenä-kurkku, 3 x 30 kapselia

    Normaalihinta €29,30 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €29,30 Normaalihinta €40,50
    Säästät: -€11,20
    0,33 € / 1ud
  • Pranarom Aromaforce Throat Syrup Honey and Ravintsara, 150ml
    -39%

    Pranarom Aromaforce kurkkusiirappi, hunajaa ja ravintsaraa, 150 ml

    Normaalihinta €8,00 5,33 € / 100ml
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €13,19
    Säästät: -€5,19
    5,33 € / 100ml