Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Herbaldi Herb Rose Hips 1Kg.
    -11%

    Herbaldi Ruusunmarjayrtti 1 kg.

    Normaalihinta €21,70 2,17 € / 100gr
    Alennushinta €21,70 Normaalihinta €24,47
    Säästät: -€2,77
    2,17 € / 100gr
  •  
  • Herbaldi Ginger Root 1Kg.
    -25%

    Herbaldi-inkivääri, juuri, 1 kg.

    Normaalihinta €25,20 2,52 € / 100gr
    Alennushinta €25,20 Normaalihinta €33,45
    Säästät: -€8,25
    2,52 € / 100gr
  • Herbaldi Pennyroyal Mint 1Kg.
    -7%

    Herbaldi-yrtti: puoleo ja minttu, 1 kg.

    Normaalihinta €25,90 2,59 € / 100gr
    Alennushinta €25,90 Normaalihinta €27,89
    Säästät: -€1,99
    2,59 € / 100gr
  • Heliosar Caberdin , 60 Capsules
    -27%

    Heliosar Caberdin, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,70 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €25,61
    Säästät: -€6,91
    0,31 € / 1ud
  •  
  • Heliosar Defensas Prodiosar , 30 Capsules
    -25%

    Heliosar Defensas Prodiosar, 30 kapselia

    Normaalihinta €22,40 0,75 € / 1ud
    Alennushinta €22,40 Normaalihinta €29,86
    Säästät: -€7,46
    0,75 € / 1ud
  •  
  • Heliosar Nutrispag Syrup 150Ml
    -26%

    Heliosar Nutrispag -siirappi 150 ml

    Normaalihinta €15,20 10,13 € / 100ml
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €20,56
    Säästät: -€5,36
    10,13 € / 100ml
  •  
  • Heliosar Bicolcin Procesum 50Ml
    -38%

    Heliosar Bicolcin Procesum 50 ml

    Normaalihinta €17,61 35,22 € / 100ml
    Alennushinta €17,61 Normaalihinta €28,20
    Säästät: -€10,59
    35,22 € / 100ml
  • Heliosar Opobalsam Reparatium 50Ml
    -27%

    Heliosar Opobalsam Reparatium 50 ml

    Normaalihinta €17,40 34,8 € / 100ml
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €23,72
    Säästät: -€6,32
    34,8 € / 100ml
  • Heliosar Prinformat , 60 Capsules
    -24%

    Heliosar Prinformat, 60 kapselia

    Normaalihinta €25,80 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €25,80 Normaalihinta €33,91
    Säästät: -€8,11
    0,43 € / 1ud
  •  
  • Heliosar Complemel , 60 Capsules
    -24%

    Heliosar Complemel, 60 kapselia

    Normaalihinta €25,80 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €25,80 Normaalihinta €34,04
    Säästät: -€8,24
    0,43 € / 1ud
  •  
  • Heliosar Compleflem , 60 Capsules
    -25%

    Heliosar Compleflem, 60 kapselia

    Normaalihinta €25,50 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €25,50 Normaalihinta €33,98
    Säästät: -€8,48
    0,43 € / 1ud
  •  
  • Heliosar Complesan , 60 Capsules
    -26%

    Heliosar Complesan, 60 kapselia

    Normaalihinta €25,20 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €25,20 Normaalihinta €33,83
    Säästät: -€8,63
    0,42 € / 1ud
  •  
  • Heliosar Calfluspag Calcium Fluoratum , 60 Capsules
    -27%

    Heliosar Calfluspag Calcium Fluoratum, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,40 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €25,22
    Säästät: -€6,82
    0,31 € / 1ud
  • Heliosar Calsuspag Calcium Sulfuricum , 60 Capsules
    -25%

    Heliosar Calsuspag Calcium Sulfuricum, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,80 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €25,22
    Säästät: -€6,42
    0,31 € / 1ud
  • Heliosar Kamuspag Kalium Muriaticum , 60 Capsules
    -11%

    Heliosar Kamuspag Kalium Muriaticum, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,80 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €21,16
    Säästät: -€2,36
    0,31 € / 1ud
  • Heliosar Nafospag Natrum Phosphoricum , 60 Capsules
    -25%

    Heliosar Nafospag Natrum Phosphoricum, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,80 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €25,22
    Säästät: -€6,42
    0,31 € / 1ud
  • Heliosar Nasuspag Natrum Sulfuricum , 60 Capsules
    -29%

    Heliosar Nasuspag Natrum Sulfuricum, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,00 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €25,22
    Säästät: -€7,22
    0,3 € / 1ud
  • Heliosar Silispag Silicea , 60 Capsules
    -32%

    Heliosar Silispag Silicea, 60 kapselia

    Normaalihinta €17,10 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €25,22
    Säästät: -€8,12
    0,29 € / 1ud
  •  
  • Heliosar Sulkaspag Kalium Sulfuricum , 60 Capsules
    -25%

    Heliosar Sulkaspag Kalium Sulfuricum, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,80 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €25,22
    Säästät: -€6,42
    0,31 € / 1ud
  •  
  • Hf Natural Care Pure Aloe Vera Juice 1Litre
    -17%

    Hf Natural Care Puhdas aloe vera -mehu 1 litra

    Normaalihinta €30,80 3,08 € / 100ml
    Alennushinta €30,80 Normaalihinta €37,14
    Säästät: -€6,34
    3,08 € / 100ml
  • Hf Natural Care Pure Aloe Vera Pineapple & Papaya Juice 1Litre
    -14%

    Hf Natural Care Puhdas aloe vera-, ananas- ja papaijamehu, 1 litra

    Normaalihinta €33,60 3,36 € / 100ml
    Alennushinta €33,60 Normaalihinta €39,15
    Säästät: -€5,55
    3,36 € / 100ml
  • Hyphae Da Terra Cordyceps Vital 100Gr.
    -9%

    Hifas Da Terra Cordyceps Vital 100 g.

    Normaalihinta €29,40 29,4 € / 100gr
    Alennushinta €29,40 Normaalihinta €32,24
    Säästät: -€2,84
    29,4 € / 100gr
  • Hyphae Da Terra Mico-Soap Reishi-Red Clay-Argan-Coconut 150Gr.
    -33%

    Hifas Da Terra Mico-Soap Reishi-punainen savi-argan-kookos 150 g.

    Normaalihinta €7,20 4,8 € / 100gr
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €10,82
    Säästät: -€3,62
    4,8 € / 100gr
  • Hyphae Da Terra Mico Mix Hdt 70 Capsules
    -10%

    Hifas Da Terra Mico Mix Hdt 70 kapselia

    Normaalihinta €61,87 0,88 € / 1ud
    Alennushinta €61,87 Normaalihinta €68,58
    Säästät: -€6,71
    0,88 € / 1ud
  • Hyphae Da Terra Mico-Soap Reishi-Rose Hip 150Gr.
    -26%

    Hifas Da Terra Mico-Soap Reishi-ruusunmarja 150 g.

    Normaalihinta €8,00 5,33 € / 100gr
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €10,82
    Säästät: -€2,82
    5,33 € / 100gr
  • Hyphae Da Terra Mico-Soap Reishi-Almond Oil 150Gr.
    -37%

    Hifas Da Terra Mico-Soap Reishi-manteliöljy 150 g.

    Normaalihinta €6,80 4,53 € / 100gr
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €10,82
    Säästät: -€4,02
    4,53 € / 100gr
  • Holistica Holisticap 60Cap
    -15%

    Holistica Holisticap 60 kapselia

    Normaalihinta €33,70 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €33,70 Normaalihinta €39,58
    Säästät: -€5,88
    0,56 € / 1ud
  • Holistica Inmunophytum 100Cap.
    -15%

    Holistica Inmunophytum 100 kapselia.

    Normaalihinta €63,30 0,63 € / 1ud
    Alennushinta €63,30 Normaalihinta €74,40
    Säästät: -€11,10
    0,63 € / 1ud
  • Holistica Oligophytum Copper+Zinc 100Gra
    -25%

    Holistica Oligophytum Kupari+Sinkki 100 g

    Normaalihinta €13,80 13,8 € / 1ud
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €18,43
    Säästät: -€4,63
    13,8 € / 1ud
  • Holistica Oligophytum Zinc+Nickel+Cobalt 100Gr
    -25%

    Holistica Oligophytum Sinkki+Nikkeli+Koboltti 100 g

    Normaalihinta €13,80 13,8 € / 100gr
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €18,43
    Säästät: -€4,63
    13,8 € / 100gr