Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Paniju Biosil Advanced Collagen Generator, 30 Capsules
    -21%

    Paniju Biosil Advanced Collagen Generator, 30 kapselia

    Normaalihinta €19,60 0,65 € / 1ud
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€5,30
    0,65 € / 1ud
  •  
  • ZzzQuil Natura Melatonin Original and Mango Flavour, Pack 30 + 60
    -19%

    ZzzQuil Natura Melatonina Original ja mangomaku, 30 + 60 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €34,60 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €34,60 Normaalihinta €42,67
    Säästät: -€8,07
    0,38 € / 1ud
  • ZzzQuil Melatonin Original + Mango Flavour, Pack 2x60 Gummies
    -18%

    ZzzQuil Melatoniini Original + mangon maku, pakkaus 2x60 karkkia

    Normaalihinta €42,30 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €42,30 Normaalihinta €51,72
    Säästät: -€9,42
    0,35 € / 1ud
  • ZzzQuil Melatonin Original + Mango Flavour, Pack 2x30 Gummies
    -17%

    ZzzQuil Melatonina Original + mangon maku, 2 x 30 kpl:n purukumipakkaus

    Normaalihinta €26,30 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €26,30 Normaalihinta €31,56
    Säästät: -€5,26
    0,44 € / 1ud
  •  
  • Melamil, Pack 2x30ml
    -20%

    Melamil, 2 x 30 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €33,50 55,83 € / 100ml
    Alennushinta €33,50 Normaalihinta €41,98
    Säästät: -€8,48
    55,83 € / 100ml
  •  
  • Gelsectan Pack 2 units Intestinal Function 60 capsules
    -22%

    Gelsectan Pack, 2 pakkausta, suoliston toiminta, 60 kapselia

    Normaalihinta €62,00 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €62,00 Normaalihinta €79,18
    Säästät: -€17,18
    0,52 € / 1ud
  •  
  • Flavia Plus, Pack 2x30 Capsules
    -28%

    Flavia Plus, 2 x 30 kapselin pakkaus

    Normaalihinta €32,90 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €32,90 Normaalihinta €46,00
    Säästät: -€13,10
    0,55 € / 1ud
  • Estromineral Serena Plus, Pack 2 x 30 tablets
    -25%

    Estromineral Serena Plus, 2 x 30 tablettia sisältävä pakkaus

    Normaalihinta €39,20 0,65 € / 1ud
    Alennushinta €39,20 Normaalihinta €52,06
    Säästät: -€12,86
    0,65 € / 1ud
  • Artiok, Pack 2x30 Capsules
    -16%

    Artiok, 2 x 30 kapselin pakkaus

    Normaalihinta €60,50 1,01 € / 1ud
    Alennushinta €60,50 Normaalihinta €72,38
    Säästät: -€11,88
    1,01 € / 1ud
  •  
  • Armolipid Plus Cholesterol, 2 x 20 tablets
    -39%

    Armolipid Plus Kolesteroli, 2 x 20 tablettia

    Normaalihinta €30,70
    Alennushinta €30,70 Normaalihinta €50,16
    Säästät: -€19,46
  •  
  • Ozolife Chondropep Plus Boxes 8 Gr , 30 sachets
    -14%

    Ozolife Condropep Plus -pakkaukset, 8 g, 30 pussia

    Normaalihinta €37,00 462,5 € / 100gr
    Alennushinta €37,00 Normaalihinta €43,19
    Säästät: -€6,19
    462,5 € / 100gr
  •  
  • Oxychol 28 Capsules
    -28%

    Oxicol 28 kapselia

    Normaalihinta €17,50 0,63 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €24,16
    Säästät: -€6,66
    0,63 € / 1ud
  •  
  • Orthonat Magnemar Force , 90 capsules
    -25%

    Orthonat Magnemar Force, 90 kapselia

    Normaalihinta €25,20 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €25,20 Normaalihinta €33,62
    Säästät: -€8,42
    0,28 € / 1ud
  • Orthomol Tendo Granulated , 30 sachets
    -24%

    Orthomol Tendo -rakeet, 30 pussia

    Normaalihinta €62,10 2,07 € / 1ud
    Alennushinta €62,10 Normaalihinta €81,21
    Säästät: -€19,11
    2,07 € / 1ud
  • Orthomol Orthomol Tendo Granulated , 15 sachets
    -23%

    Orthomol Tendo -rakeet, 15 pussia

    Normaalihinta €36,80 2,45 € / 1ud
    Alennushinta €36,80 Normaalihinta €47,79
    Säästät: -€10,99
    2,45 € / 1ud
  • Orthomol Orthomol Osteo Granulate , 30 sachets
    -18%

    Orthomol-rakeet, 30 pussia

    Normaalihinta €46,30 1,54 € / 1ud
    Alennushinta €46,30 Normaalihinta €56,38
    Säästät: -€10,08
    1,54 € / 1ud
  • Orthomol Cardio, 30 Servings
    -22%

    Orthomol Cardio, 30 annosta

    Normaalihinta €62,20 62,2 € / 1ud
    Alennushinta €62,20 Normaalihinta €80,16
    Säästät: -€17,96
    62,2 € / 1ud
  • Orthomol Arthro Plus 30 sachets
    -10%

    Orthomol Arthro Plus 30 annospussia

    Normaalihinta €60,70
    Alennushinta €60,70 Normaalihinta €67,44
    Säästät: -€6,74
  •  
  • Oro Andes Maca Tricolour (700 Mg), 90 Capsules
    -8%

    Oro Andes Maca Tricolor (700 mg), 90 kapselia

    Normaalihinta €17,60 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €17,60 Normaalihinta €19,23
    Säästät: -€1,63
    0,2 € / 1ud
  •  
  • OralSerum Fruit Flavour, 3 X 200 Ml
    -13%

    OralSuero, hedelmämakuinen, 3 x 200 ml

    Normaalihinta €10,20 5,1 € / 100ml
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,68
    Säästät: -€1,48
    5,1 € / 100ml
  • Optim Optim Dhalg , 60 capsules
    -21%

    Optim Optim Dhalg, 60 kapselia

    Normaalihinta €29,48 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €29,48 Normaalihinta €37,13
    Säästät: -€7,65
    0,49 € / 1ud
  • Opko Progen Plactive Double Effect Plasma Proteins 30 sachets
    -17%

    Opko Progen Plactive Kaksitoimiset plasmaproteiinit 30 pussia

    Normaalihinta €29,20 0,97 € / 1ud
    Alennushinta €29,20 Normaalihinta €35,32
    Säästät: -€6,12
    0,97 € / 1ud
  • Opko Artilane Pro 15 Single-dose Vials
    -10%

    Opko Artilane Pro 15 kertakäyttöampullia

    Normaalihinta €22,90 1,53 € / 1ud
    Alennushinta €22,90 Normaalihinta €25,46
    Säästät: -€2,56
    1,53 € / 1ud
  • Opko Artilane Forte Collagen Powder 220 g
    -12%

    Opko Artilane Forte -kollageenijauhe 220 g

    Normaalihinta €29,80 13,55 € / 100gr
    Alennushinta €29,80 Normaalihinta €33,89
    Säästät: -€4,09
    13,55 € / 100gr
  • Opko Artilane Forte 30 sachets
    -20%

    Opko Artilane Forte 30 annospussia

    Normaalihinta €27,60 0,92 € / 1ud
    Alennushinta €27,60 Normaalihinta €34,54
    Säästät: -€6,94
    0,92 € / 1ud
  • Opko Artilane Forte 15 Single-dose Vials
    -13%

    Opko Artilane Forte 15 kertakäyttöampullia

    Normaalihinta €28,70 1,91 € / 1ud
    Alennushinta €28,70 Normaalihinta €32,86
    Säästät: -€4,16
    1,91 € / 1ud
  • OPKO Artilane Classic 900 ml
    -23%

    OPKO Artilane Classic 900 ml

    Normaalihinta €27,00 3,0 € / 100ml
    Alennushinta €27,00 Normaalihinta €35,16
    Säästät: -€8,16
    3,0 € / 100ml
  • Oniria Melatonin 1.98 mg, 30 tablets
    -17%

    Oniria Melatoniini 1,98 mg, 30 tablettia

    Normaalihinta €8,70 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €10,45
    Säästät: -€1,75
    0,29 € / 1ud
  • Oniria Drops, 25 ml
    -9%

    Oniria-tipat, 25 ml

    Normaalihinta €11,00 44,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €12,10
    Säästät: -€1,10
    44,0 € / 100ml
  • Omega 3, 60 Softgels
    -40%

    Omega-3, 60 pehmeää kapselia

    Normaalihinta €9,90 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €16,50
    Säästät: -€6,60
    0,17 € / 1ud