Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Plantis Omega 3 Salmon Oil, 450 Capsules
    -33%

    Plantis Omega-3-lohiöljy, 450 kapselia

    Normaalihinta €20,30 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €20,30 Normaalihinta €30,37
    Säästät: -€10,07
    0,05 € / 1ud
  •  
  • Plantis Omega 3 Salmon Oil 220 capsules
    -5%

    Plantis Omega 3 -lohiöljy, 220 kapselia

    Normaalihinta €12,00
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €12,63
    Säästät: -€0,63
  • Plantis Infoligo B Food Supplement 5 ml, 20 Ampoules
    -5%

    Plantis Infoligo B -ravintolisä 5 ml, 20 ampullia

    Normaalihinta €17,90
    Alennushinta €17,90 Normaalihinta €18,84
    Säästät: -€0,94
  • Plantis Gelisan Plus with Hyaluronic Acid 300 tablets
    -33%

    Plantis Gelisan Plus hyaluronihapolla, 300 tablettia

    Normaalihinta €14,60
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €21,67
    Säästät: -€7,07
  •  
  • Plantis Gelisan Plus with Hyaluronic Acid 180 tablets
    -17%

    Plantis Gelisan Plus hyaluronihappoa sisältävä 180 tablettia

    Normaalihinta €9,30
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €11,20
    Säästät: -€1,90
  •  
  • Plantis Es3 Mental Relaxation, 30 capsules
    -12%

    Plantis Es3 Mielen rentoutus, 30 kapselia

    Normaalihinta €13,58
    Alennushinta €13,58 Normaalihinta €15,46
    Säästät: -€1,88
  •  
  • Plantis Dolozero , 30 capsules
    -20%

    Plantis Dolozero, 30 kapselia

    Normaalihinta €15,20 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €18,90
    Säästät: -€3,70
    0,51 € / 1ud
  • Planta Pol Organic Silicon Plant, 500 Ml
    -17%

    Pol-orgaanisen piin kasvi, 500 ml

    Normaalihinta €22,50 4,5 € / 100ml
    Alennushinta €22,50 Normaalihinta €27,24
    Säästät: -€4,74
    4,5 € / 100ml
  • Planta Pol Rhodiola Rosea, 45 Tablets
    -21%

    Pol Rhodiola Rosea -kasvi, 45 tablettia

    Normaalihinta €18,30 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €18,30 Normaalihinta €23,02
    Säästät: -€4,72
    0,41 € / 1ud
  •  
  • Pol Oseopol plant, 60 capsules
    -11%

    Pol Oseopol -valmiste, 60 kapselia

    Normaalihinta €21,30 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €21,30 Normaalihinta €23,93
    Säästät: -€2,63
    0,36 € / 1ud
  •  
  • Planta Pol Onagrapol 1000 Evening Primrose Oil, 120 Pearls
    -20%

    Planta Pol Onagrapol 1000 -illanukkölääke, 120 kapselia

    Normaalihinta €21,80 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €21,80 Normaalihinta €27,33
    Säästät: -€5,53
    0,18 € / 1ud
  •  
  • Planta Pol Omega 3-6-9 1400 Mg, 120 Pearls
    -5%

    Pol Omega 3-6-9 -kasviperäinen ravintolisä 1400 mg, 120 kapselia

    Normaalihinta €25,70 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €25,70 Normaalihinta €27,05
    Säästät: -€1,35
    0,21 € / 1ud
  •  
  • Planta Pol Collagen Magnesium Vita C , 120 tablets
    -21%

    Planta Pol -kollageeni, magnesium ja C-vitamiini, 120 tablettia

    Normaalihinta €11,50 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €14,53
    Säästät: -€3,03
    0,1 € / 1ud
  • Pol Cartisamin Plant, 14 Vials Of 10 Ml
    -12%

    Pol Cartisamin -pakkaus, 14 ampullia à 10 ml

    Normaalihinta €34,70 347,0 € / 100ml
    Alennushinta €34,70 Normaalihinta €39,27
    Säästät: -€4,57
    347,0 € / 100ml
  • Plameca Venalight Plus, 20 Vials
    -28%

    Plameca Venalight Plus, 20 ampullia

    Normaalihinta €19,40 0,97 € / 1ud
    Alennushinta €19,40 Normaalihinta €26,95
    Säästät: -€7,55
    0,97 € / 1ud
  • Plameca Curarti Forte, 60 tablets
    -25%

    Plameca Curarti Forte, 60 tablettia

    Normaalihinta €29,90 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €29,90 Normaalihinta €39,95
    Säästät: -€10,05
    0,5 € / 1ud
  • Plameca Curarti Complex , 280 g
    -26%

    Plameca Curarti Complex, 280 g

    Normaalihinta €22,10 7,89 € / 100gr
    Alennushinta €22,10 Normaalihinta €29,90
    Säästät: -€7,80
    7,89 € / 100gr
  • Plameca Curarti Colagtium , 30 capsules
    -24%

    Plameca Curarti Colagtium, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,10 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €18,50
    Säästät: -€4,40
    0,47 € / 1ud
  •  
  • Pinisan Poliaron, 60 kapselia
    -19%

    Pinisan Poliaron, 60 kapselia

    Normaalihinta €21,00 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €25,93
    Säästät: -€4,93
    0,35 € / 1ud
  •  
  • Pinisan Pinitens, 60 kapselia
    -16%

    Pinisan Pinitens, 60 kapselia

    Normaalihinta €15,94 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €15,94 Normaalihinta €18,91
    Säästät: -€2,97
    0,27 € / 1ud
  • Pinisan Neurosan Plus, 30 kapselia
    -18%

    Pinisan Neurosan Plus, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,10 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €17,23
    Säästät: -€3,13
    0,47 € / 1ud
  • Pinisan Menonatur, 30 kapselia
    -20%

    Pinisan Menonatur, 30 kapselia

    Normaalihinta €13,40 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €16,65
    Säästät: -€3,25
    0,45 € / 1ud
  • Pinisan Mas Animo, 30 kapselia
    -17%

    Pinisan Mas Animo, 30 kapselia

    Normaalihinta €13,20 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €15,98
    Säästät: -€2,78
    0,44 € / 1ud
  • Pinisan Fitopremium Maca, 30 kapselia
    -20%

    Pinisan Fitopremium Maca, 30 kapselia

    Normaalihinta €15,40 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €19,17
    Säästät: -€3,77
    0,51 € / 1ud
  • Pinisan Femepausia, 30 kapselia
    -22%

    Pinisan Femepausia, 30 kapselia

    Normaalihinta €15,80 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €20,20
    Säästät: -€4,40
    0,53 € / 1ud
  • Pinisan Hydrolysoitu kollageeni Forte, 30 kapselia
    -25%

    Pinisan Hydrolysoitu kollageeni Forte, 30 kapselia

    Normaalihinta €15,50 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €20,76
    Säästät: -€5,26
    0,52 € / 1ud
  • Pinisan hydrolysoitu kollageeni, 600 g
    -14%

    Pinisan hydrolysoitu kollageeni, 600 g

    Normaalihinta €33,00 5,5 € / 100gr
    Alennushinta €33,00 Normaalihinta €38,16
    Säästät: -€5,16
    5,5 € / 100gr
  • Pinisan hydrolysoitu kollageeni, 300 g
    -18%

    Pinisan hydrolysoitu kollageeni, 300 g

    Normaalihinta €18,40 6,13 € / 100gr
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €22,53
    Säästät: -€4,13
    6,13 € / 100gr
  • Pinisan Colageno Forte, 60 kapselia
    -21%

    Pinisan Colageno Forte, 60 kapselia

    Normaalihinta €27,90 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €27,90 Normaalihinta €35,16
    Säästät: -€7,26
    0,47 € / 1ud
  • Pinisan hyaluronihappo 150 mg, 30 kapselia
    -17%

    Pinisan hyaluronihappo 150 mg, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,50 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €17,38
    Säästät: -€2,88
    0,48 € / 1ud