Kokoelma:

Natural Medicine

  •  
  • Equisalud Yap 13 Bladder Infec Urine, 31 Ml
    -26%

    Equisalud Yap 13 Virtsarakon ja virtsateiden tulehdus, 31 ml

    Normaalihinta €14,30 46,13 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €19,43
    Säästät: -€5,13
    46,13 € / 100ml
  •  
  • Equisalud Yap 12 Circulation, 31 Ml
    -24%

    Equisalud Yap 12 Verenkierto, 31 ml

    Normaalihinta €14,70 47,42 € / 100ml
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €19,47
    Säästät: -€4,77
    47,42 € / 100ml
  • Equisalud Yap 09 Menopause , 31 ml
    -23%

    Equisalud Yap 09 Menopausia, 31 ml

    Normaalihinta €14,30 46,13 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €18,52
    Säästät: -€4,22
    46,13 € / 100ml
  • Equisalud Yap 05 Defences, 31 Ml
    -24%

    Equisalud Yap 05 Defensas, 31 ml

    Normaalihinta €14,70 47,42 € / 100ml
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €19,38
    Säästät: -€4,68
    47,42 € / 100ml
  •  
  • Equisalud Yap 03 Nerve Soother , 31 ml
    -24%

    Equisalud Yap 03 Hermostolle rauhoittava , 31 ml

    Normaalihinta €14,70 47,42 € / 100ml
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €19,33
    Säästät: -€4,63
    47,42 € / 100ml
  •  
  • Equisalud Yap 02 Stomach Pancreas, 31 Ml
    -25%

    Equisalud Yap 02 Vatsa ja haima, 31 ml

    Normaalihinta €14,30 46,13 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €19,04
    Säästät: -€4,74
    46,13 € / 100ml
  •  
  • Equisalud Vibroextract Earth, 50 Ml
    -26%

    Equisalud Vibroextract Tierra, 50 ml

    Normaalihinta €22,70 45,4 € / 100ml
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €30,88
    Säästät: -€8,18
    45,4 € / 100ml
  • Equisalud Vibroextract Wood, 50 Ml
    -27%

    Equisalud Vibroextract Madera, 50 ml

    Normaalihinta €22,70 45,4 € / 100ml
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €30,93
    Säästät: -€8,23
    45,4 € / 100ml
  • Equisalud Vibroextract D - Depurative, 50 Ml
    -26%

    Equisalud Vibroextract D – puhdistava, 50 ml

    Normaalihinta €22,90 45,8 € / 100ml
    Alennushinta €22,90 Normaalihinta €30,97
    Säästät: -€8,07
    45,8 € / 100ml
  •  
  • Equisalud Rebalance , 60 capsules
    -22%

    Equisalud Reequilibre, 60 kapselia

    Normaalihinta €27,90 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €27,90 Normaalihinta €35,55
    Säästät: -€7,65
    0,47 € / 1ud
  •  
  • Equisalud Osteovital , 60 capsules
    -16%

    Equisalud Osteovital, 60 kapselia

    Normaalihinta €30,21 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €30,21 Normaalihinta €36,04
    Säästät: -€5,83
    0,5 € / 1ud
  •  
  • Equisalud Omega 7 Sea Buckthorn Berry Oil 1000 Mg , 40 capsules
    -15%

    Equisalud Omega 7 -öljy, kelta-apilan marjat, 1000 mg, 40 kapselia

    Normaalihinta €38,50 0,96 € / 1ud
    Alennushinta €38,50 Normaalihinta €45,46
    Säästät: -€6,96
    0,96 € / 1ud
  •  
  • Equisalud Oligogluco Iodine I , 30 ml
    -25%

    Equisalud Oligogluco Iodo I, 30 ml

    Normaalihinta €8,80 29,33 € / 100ml
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €11,81
    Säästät: -€3,01
    29,33 € / 100ml
  • Equisalud Microbiota Saccaromyces Boulardii, 60 Capsules
    -26%

    Equisalud Microbiota Saccharomyces boulardii, 60 kapselia

    Normaalihinta €33,90 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €33,90 Normaalihinta €45,77
    Säästät: -€11,87
    0,57 € / 1ud
  • Equisalud Microbiota Inflamadig , 60 capsules
    -23%

    Equisalud Microbiota Inflamadig, 60 kapselia

    Normaalihinta €27,70 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,70 Normaalihinta €35,99
    Säästät: -€8,29
    0,46 € / 1ud
  • Equisalud Holoram Digest 580 Mg , 60 capsules
    -20%

    Equisalud Holoram Digest 580 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €30,00 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €30,00 Normaalihinta €37,64
    Säästät: -€7,64
    0,5 € / 1ud
  • Equisalud Holoram Detox 580 Mg, 60 Capsules
    -27%

    Equisalud Holoram Detox 580 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €40,00 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €40,00 Normaalihinta €54,51
    Säästät: -€14,51
    0,67 € / 1ud
  • Equisalud Holoprolis, 31 Ml
    -23%

    Equisalud Holoprolis, 31 ml

    Normaalihinta €12,80 41,29 € / 100ml
    Alennushinta €12,80 Normaalihinta €16,55
    Säästät: -€3,75
    41,29 € / 100ml
  •  
  • Equisalud Holopai 9, 31 Ml
    -23%

    Equisalud Holopai 9, 31 ml

    Normaalihinta €13,90 44,84 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €17,99
    Säästät: -€4,09
    44,84 € / 100ml
  •  
  • Equisalud Holopai 1R Relaxing , 31 ml
    -7%

    Equisalud Holopai 1R Rentouttava, 31 ml

    Normaalihinta €14,76 47,61 € / 100ml
    Alennushinta €14,76 Normaalihinta €15,84
    Säästät: -€1,08
    47,61 € / 100ml
  • Equisalud Holopai 16 , 31 ml
    -21%

    Equisalud Holopai 16, 31 ml

    Normaalihinta €13,70 44,19 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €17,36
    Säästät: -€3,66
    44,19 € / 100ml
  • Equisalud Holopai 14 , 31 ml
    -21%

    Equisalud Holopai 14, 31 ml

    Normaalihinta €13,70 44,19 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €17,38
    Säästät: -€3,68
    44,19 € / 100ml
  • Equisalud Holopai 10 , 31 ml
    -22%

    Equisalud Holopai 10, 31 ml

    Normaalihinta €13,40 43,23 € / 100ml
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €17,22
    Säästät: -€3,82
    43,23 € / 100ml
  • Equisalud Holomega N-Acetyl - L-Cysteine , 180 capsules
    -21%

    Equisalud Holomega N-asetyyli-L-kysteiini, 180 kapselia

    Normaalihinta €64,10 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €64,10 Normaalihinta €81,13
    Säästät: -€17,03
    0,36 € / 1ud
  • Equisalud Holomega L-Glutation Plus , 50 capsules
    -21%

    Equisalud Holomega L-Glutation Plus, 50 kapselia

    Normaalihinta €29,60 0,59 € / 1ud
    Alennushinta €29,60 Normaalihinta €37,42
    Säästät: -€7,82
    0,59 € / 1ud
  • Equisalud Holomega L-Glutation Plus , 180 capsules
    -17%

    Equisalud Holomega L-Glutation Plus, 180 kapselia

    Normaalihinta €98,84 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €98,84 Normaalihinta €118,98
    Säästät: -€20,14
    0,55 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Glycine, 180 Capsules
    -24%

    Equisalud Holomega Glicina, 180 kapselia

    Normaalihinta €39,00 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €39,00 Normaalihinta €51,50
    Säästät: -€12,50
    0,22 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Detoximetal , 50 capsules
    -20%

    Equisalud Holomega Detoximetal, 50 kapselia

    Normaalihinta €35,20 0,7 € / 1ud
    Alennushinta €35,20 Normaalihinta €43,76
    Säästät: -€8,56
    0,7 € / 1ud
  • Equisalud Holofungi Lion's Mane, 50 Capsules
    -22%

    Equisalud Holofungi Melena De Leon, 50 kapselia

    Normaalihinta €33,20 0,66 € / 1ud
    Alennushinta €33,20 Normaalihinta €42,67
    Säästät: -€9,47
    0,66 € / 1ud
  • Equisalud Holofit Quercetin, 50 Capsules
    -22%

    Equisalud Holofit Kversetiini, 50 kapselia

    Normaalihinta €30,70 0,61 € / 1ud
    Alennushinta €30,70 Normaalihinta €39,31
    Säästät: -€8,61
    0,61 € / 1ud