Kokoelma:

Mother's Care

  • Trofolastin Nipple Care Cream 50 ml
    -33%

    Trofolastin Nänninhoitovoide 50 ml

    Normaalihinta €11,00 22,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €16,30
    Säästät: -€5,30
    22,0 € / 100ml
  • Medela Nipple Shields Contact Size S 2 Units
    -22%

    Medela Contact -rintapäihteet, koko S, 2 kpl

    Normaalihinta €9,00
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €11,50
    Säästät: -€2,50
  • Medela Nipple Shields Contact Size M 2 units
    -22%

    Medela Contact -rintapumpun suojukset, koko M, 2 kpl

    Normaalihinta €9,40 4,7 € / 1ud
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €12,08
    Säästät: -€2,68
    4,7 € / 1ud
  • Medela Nipple Shield - 2 pcs.
    -9%

    Medela-nännisuojat – 2 kpl

    Normaalihinta €12,60
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €13,90
    Säästät: -€1,30
  • Pelvimax Silicone Spheres Muscle Therapy, 1 Unit
    -20%

    Pelvimax silikonipallot lihasterapiaan, 1 kpl

    Normaalihinta €20,09
    Alennushinta €20,09 Normaalihinta €25,13
    Säästät: -€5,04
  • Chicco Monouso Panty Liner Large 4 Units
    -29%

    Chicco Braga -kertakäyttövaipat, isot, 4 kpl

    Normaalihinta €4,90
    Alennushinta €4,90 Normaalihinta €6,95
    Säästät: -€2,05
  • Weleda Nipple Balm 25 g
    -18%

    Weleda Nännivoide 25 g

    Normaalihinta €8,70 34,8 € / 100gr
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €10,65
    Säästät: -€1,95
    34,8 € / 100gr
  • Chicco Antibacterial Absorbent Pads 60 Units
    -11%

    Chicco antibakteeriset imukykyiset lakkit, 60 kpl

    Normaalihinta €7,80 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €8,77
    Säästät: -€0,97
    0,13 € / 1ud
  • Intimina Laselle, 28 gr
    -45%

    Intimina Laselle, 28 g

    Normaalihinta €13,40 47,86 € / 100gr
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €24,45
    Säästät: -€11,05
    47,86 € / 100gr
  • Intimina Laselle, 38 gr
    -44%

    Intimina Laselle, 38 g

    Normaalihinta €12,50 32,89 € / 100gr
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €22,51
    Säästät: -€10,01
    32,89 € / 100gr
  • Intimina Laselle, 48 gr
    -45%

    Intimina Laselle, 48 g

    Normaalihinta €13,40 27,92 € / 100gr
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €24,45
    Säästät: -€11,05
    27,92 € / 100gr
  • Intimina Routine (3-Pack Laselle), 3 pieces
    -35%

    Intimina Rutina (3-pakkaus Laselle), 3 kpl

    Normaalihinta €35,00 11,67 € / 1ud
    Alennushinta €35,00 Normaalihinta €53,92
    Säästät: -€18,92
    11,67 € / 1ud
  • Intimichic Pelvis Health Ii
    -31%

    Intimichic Lantion terveys II

    Normaalihinta €27,65 27,65 € / 1ud
    Alennushinta €27,65 Normaalihinta €39,95
    Säästät: -€12,30
    27,65 € / 1ud
  • Leslie Kegel Fit Pelvic Floor Trainer 6 Weights
    -49%

    Leslie Kegel Fit - lantionpohjan harjoituslaite, 6 painoa

    Normaalihinta €31,30 31,3 € / 1ud
    Alennushinta €31,30 Normaalihinta €61,20
    Säästät: -€29,90
    31,3 € / 1ud
  • Satisfyer Balls Loveballs Training Set 1
    -40%

    Satisfyer Balls Loveballs -harjoitussetti 1

    Normaalihinta €18,30 18,3 € / 1ud
    Alennushinta €18,30 Normaalihinta €30,47
    Säästät: -€12,17
    18,3 € / 1ud
  • Satisfyer Balls Loveballs Training Set 3
    -20%

    Satisfyer Balls Loveballs-harjoitussarja 3

    Normaalihinta €21,99 21,99 € / 1ud
    Alennushinta €21,99 Normaalihinta €27,43
    Säästät: -€5,44
    21,99 € / 1ud
  • Satisfyer Balls Yoni Power 1 Training Kit White
    -30%

    Satisfyer Balls Yoni Power 1 -harjoitussetti, valkoinen

    Normaalihinta €15,30 15,3 € / 1ud
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €21,72
    Säästät: -€6,42
    15,3 € / 1ud
  • Satisfyer Balls Yoni Power 2 Training Kit Blue
    -23%

    Satisfyer Balls Yoni Power 2 -harjoittelusetti, sininen

    Normaalihinta €15,10 15,1 € / 1ud
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €19,55
    Säästät: -€4,45
    15,1 € / 1ud
  • Satisfyer Balls Yoni Power 2 Training Kit Green
    -27%

    Satisfyer Balls Yoni Power 2 -harjoittelusetti, vihreä

    Normaalihinta €15,80 15,8 € / 1ud
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €21,72
    Säästät: -€5,92
    15,8 € / 1ud
  • Baboo Disposable Absorbent Pads, 60 pcs.
    -18%

    Baboo kertakäyttöiset imukykyiset levyt, 60 kpl

    Normaalihinta €7,40 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €7,40 Normaalihinta €9,02
    Säästät: -€1,62
    0,12 € / 1ud
  • Esential Aroms Perineal Breast Massage 50Ml.
    -23%

    Esential Aroms Perineaalinen hieronta äideille 50 ml.

    Normaalihinta €17,30 34,6 € / 100ml
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €22,47
    Säästät: -€5,17
    34,6 € / 100ml
  • Medela Ultra Breathable Absorbent Pads, 60 pcs.
    -27%

    Medela erittäin hengittävät imukykyiset lakkaukset, 60 kpl

    Normaalihinta €6,90 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €6,90 Normaalihinta €9,40
    Säästät: -€2,50
    0,12 € / 1ud
  • Medela Keep Cool - Black M, 1 pc.
    -21%

    Medela Keep Cool – Musta M, 1 kpl

    Normaalihinta €19,64 19,64 € / 1ud
    Alennushinta €19,64 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€5,26
    19,64 € / 1ud
  • Medela Keep Cool - Black L, 1 pc.
    -22%

    Medela Keep Cool – Musta L, 1 kpl

    Normaalihinta €19,42 19,42 € / 1ud
    Alennushinta €19,42 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€5,48
    19,42 € / 1ud
  • Medela Keep Cool - Black Xl, 1 pc.
    -26%

    Medela Keep Cool – Musta XL, 1 kpl

    Normaalihinta €18,40 18,4 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€6,50
    18,4 € / 1ud
  • Medela Keep Cool - Chai M, 1 pc.
    -21%

    Medela Keep Cool – Chai M, 1 kpl

    Normaalihinta €19,64 19,64 € / 1ud
    Alennushinta €19,64 Normaalihinta €24,90
    Säästät: -€5,26
    19,64 € / 1ud
  • Medela Keep Cool Sleep - Black M, 1 pc.
    -23%

    Medela Keep Cool Sleep – Musta M, 1 kpl

    Normaalihinta €16,94 16,94 € / 1ud
    Alennushinta €16,94 Normaalihinta €22,00
    Säästät: -€5,06
    16,94 € / 1ud
  • Indasec Pospart imevät imetysliinat, 30 kpl
    -22%

    Indasec Pospart imevät imetysliinat, 30 kpl

    Normaalihinta €5,10 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €5,10 Normaalihinta €6,50
    Säästät: -€1,40
    0,17 € / 1ud
  • Maternity Cotton Maternity Pad , 3 x 20 units
    -22%

    Raskaus- ja synnytyssiteet, puuvillaa, 3 x 20 kpl

    Normaalihinta €8,20 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €10,50
    Säästät: -€2,30
    0,14 € / 1ud
  • Maternity Maternity Cotton Pad, 4 x 20 units
    -22%

    Raskaus- ja synnytyksen jälkeiset puuvillaiset siteet, 4 x 20 kpl

    Normaalihinta €10,90 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €14,00
    Säästät: -€3,10
    0,14 € / 1ud