Kokoelma:

Baby and mum

  •  
  • Mam Baby Welcome To The World Newborn Baby Set Pink
    -7%

    Mam Baby Welcome To The World -vastasyntyneen setti, vaaleanpunainen

    Normaalihinta €40,20 40,2 € / 1ud
    Alennushinta €40,20 Normaalihinta €43,37
    Säästät: -€3,17
    40,2 € / 1ud
  •  
  • Indasec Pospart -puuvillaiset normaalikokoiset siipiset terveyssiteet, 14 kpl
    -9%

    Indasec Pospart -puuvillaiset normaalikokoiset siipiset terveyssiteet, 14 kpl

    Normaalihinta €5,10 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €5,10 Normaalihinta €5,58
    Säästät: -€0,48
    0,36 € / 1ud
  • Nestlé Nancare D-vitamiini, 10 ml
    -20%

    Nestlé Nancare D-vitamiini, 10 ml

    Normaalihinta €9,25 92,5 € / 100ml
    Alennushinta €9,25 Normaalihinta €11,50
    Säästät: -€2,25
    92,5 € / 100ml
  • Ovusitol Gluzem -pakkaus, 3 x 28 annospussia
    -17%

    Ovusitol Gluzem -pakkaus, 3 x 28 annospussia

    Normaalihinta €40,50 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €40,50 Normaalihinta €48,51
    Säästät: -€8,01
    0,48 € / 1ud
  •  
  • Mustela Hydra Baby Body Milk with Avocado Bio, 750 ml
    -31%

    Mustela Hydra Bébé -vartalovoide, jossa on luomuaavokadoa, 750 ml

    Normaalihinta €15,40 2,05 € / 100ml
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €22,44
    Säästät: -€7,04
    2,05 € / 100ml
  •  
  • Mam Anti-Colic Bottle Blue, 2 units x 260 ml
    -25%

    Mam Anti-Colic -tutipullo, sininen, 2 kpl x 260 ml

    Normaalihinta €19,70 9,85 € / 1ud
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €26,42
    Säästät: -€6,72
    9,85 € / 1ud
  •  
  • Isdin Baby Naturals -shampoogeeli, 750 ml
    -24%

    Isdin Baby Naturals -shampoogeeli, 750 ml

    Normaalihinta €14,90 1,99 € / 100ml
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €19,55
    Säästät: -€4,65
    1,99 € / 100ml
  • Philips Avent 4-in-1 Infant Food Robot
    -20%

    Philips Avent -vauvanruokarobotti, 4-in-1

    Normaalihinta €151,99 151,99 € / 1ud
    Alennushinta €151,99 Normaalihinta €189,99
    Säästät: -€38,00
    151,99 € / 1ud
  • Trofolastin Nipple Care Cream 50 ml
    -33%

    Trofolastin Nänninhoitovoide 50 ml

    Normaalihinta €11,00 22,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €16,30
    Säästät: -€5,30
    22,0 € / 100ml
  •  
  • Medela Nipple Shields Contact Size S 2 Units
    -22%

    Medela Contact -rintapäihteet, koko S, 2 kpl

    Normaalihinta €9,00
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €11,50
    Säästät: -€2,50
  •  
  • Medela Nipple Shields Contact Size M 2 units
    -22%

    Medela Contact -rintapumpun suojukset, koko M, 2 kpl

    Normaalihinta €9,40 4,7 € / 1ud
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €12,08
    Säästät: -€2,68
    4,7 € / 1ud
  •  
  • Medela Nipple Shield - 2 pcs.
    -9%

    Medela-nännisuojat – 2 kpl

    Normaalihinta €12,60
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €13,90
    Säästät: -€1,30
  •  
  • Pelvimax Silicone Spheres Muscle Therapy, 1 Unit
    -20%

    Pelvimax silikonipallot lihasterapiaan, 1 kpl

    Normaalihinta €20,09
    Alennushinta €20,09 Normaalihinta €25,13
    Säästät: -€5,04
  • Chicco Monouso Panty Liner Large 4 Units
    -29%

    Chicco Braga -kertakäyttövaipat, isot, 4 kpl

    Normaalihinta €4,90
    Alennushinta €4,90 Normaalihinta €6,95
    Säästät: -€2,05
  • Chicco Single Mesh Panty Liner 4 Units
    -34%

    Chicco Braga kertakäyttöiset verkkovyöt, 4 kpl

    Normaalihinta €7,00
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €10,62
    Säästät: -€3,62
  • Weleda Perineal Massage Oil 50 ml
    -24%

    Weleda Perineaalinen hierontaöljy 50 ml

    Normaalihinta €9,40 18,8 € / 100ml
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €12,30
    Säästät: -€2,90
    18,8 € / 100ml
  • Avent Absorbent Pads Day and Night 60 pieces Scf254/61
    -20%

    Avent päivä- ja yövaipat, 60 kpl, Scf254/61

    Normaalihinta €6,39 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €6,39 Normaalihinta €7,99
    Säästät: -€1,60
    0,11 € / 1ud
  • NUK 100% Vegetal Baby Sponges 2 units
    -10%

    NUK 2-in-1-tuttipuhdistusharja

    Normaalihinta €6,30 3,15 € / 1ud
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €7,00
    Säästät: -€0,70
    3,15 € / 1ud
  •  
  • Weleda Nipple Balm 25 g
    -18%

    Weleda Nännivoide 25 g

    Normaalihinta €8,70 34,8 € / 100gr
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €10,65
    Säästät: -€1,95
    34,8 € / 100gr
  •  
  • Chicco Antibacterial Absorbent Pads 60 Units
    -11%

    Chicco antibakteeriset imukykyiset lakkit, 60 kpl

    Normaalihinta €7,80 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €8,77
    Säästät: -€0,97
    0,13 € / 1ud
  • Chicco Pacifier Physioforma Minisoft Blue 0-2M 2 Units
    -16%

    Chicco Physioforma Minisoft -tutti, sininen, 0–2 kk, 2 kpl

    Normaalihinta €9,80 4,9 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €11,69
    Säästät: -€1,89
    4,9 € / 1ud
  • Intimina Laselle, 28 gr
    -45%

    Intimina Laselle, 28 g

    Normaalihinta €13,40 47,86 € / 100gr
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €24,45
    Säästät: -€11,05
    47,86 € / 100gr
  • Intimina Laselle, 38 gr
    -44%

    Intimina Laselle, 38 g

    Normaalihinta €12,50 32,89 € / 100gr
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €22,51
    Säästät: -€10,01
    32,89 € / 100gr
  • Intimina Laselle, 48 gr
    -45%

    Intimina Laselle, 48 g

    Normaalihinta €13,40 27,92 € / 100gr
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €24,45
    Säästät: -€11,05
    27,92 € / 100gr
  • Intimina Routine (3-Pack Laselle), 3 pieces
    -35%

    Intimina Rutina (3-pakkaus Laselle), 3 kpl

    Normaalihinta €35,00 11,67 € / 1ud
    Alennushinta €35,00 Normaalihinta €53,92
    Säästät: -€18,92
    11,67 € / 1ud
  • Intimichic Pelvis Health Ii
    -31%

    Intimichic Lantion terveys II

    Normaalihinta €27,65 27,65 € / 1ud
    Alennushinta €27,65 Normaalihinta €39,95
    Säästät: -€12,30
    27,65 € / 1ud
  • Intimichic Pelvis Health I 2.0 Pelvic Rehabilitation
    -23%

    Intimichic Pelvis Health I 2.0 Lantion kuntoutus

    Normaalihinta €24,90 24,9 € / 1ud
    Alennushinta €24,90 Normaalihinta €32,50
    Säästät: -€7,60
    24,9 € / 1ud
  • Leslie Kegel Fit Pelvic Floor Trainer 6 Weights
    -49%

    Leslie Kegel Fit - lantionpohjan harjoituslaite, 6 painoa

    Normaalihinta €31,30 31,3 € / 1ud
    Alennushinta €31,30 Normaalihinta €61,20
    Säästät: -€29,90
    31,3 € / 1ud
  • Satisfyer Balls Loveballs Training Set 1
    -40%

    Satisfyer Balls Loveballs -harjoitussetti 1

    Normaalihinta €18,30 18,3 € / 1ud
    Alennushinta €18,30 Normaalihinta €30,47
    Säästät: -€12,17
    18,3 € / 1ud
  • Satisfyer Balls Loveballs Training Set 3
    -20%

    Satisfyer Balls Loveballs-harjoitussarja 3

    Normaalihinta €21,99 21,99 € / 1ud
    Alennushinta €21,99 Normaalihinta €27,43
    Säästät: -€5,44
    21,99 € / 1ud