Kokoelma:

Body care

  • Avène Cicalfate Repair Cream 100 ml
    -31%

    Avène Cicalfate korjaava voide 100 ml

    Normaalihinta €13,50 13,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€6,00
    13,5 € / 100ml
  • Avène Solar Invisible -vartalospray SPF50+ 200 ml
    -32%

    Avène Solar Invisible -vartalospray SPF50+ 200 ml

    Normaalihinta €17,30 8,65 € / 100ml
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €25,30
    Säästät: -€8,00
    8,65 € / 100ml
  • Avène Sunscreen Milk SPF50+ 250 ml
    -20%

    Avène Aurinkovoide SPF50+ 250 ml

    Normaalihinta €23,60 9,44 € / 100ml
    Alennushinta €23,60 Normaalihinta €29,50
    Säästät: -€5,90
    9,44 € / 100ml
  • Avène Sun Spray SPF 30 200 ml
    -26%

    Avène Solar Spray SPF 30 200 ml

    Normaalihinta €18,60
    Alennushinta €18,60 Normaalihinta €25,30
    Säästät: -€6,70
  • Avène High Protection Sun Mist SPF 30 150 ml
    -34%

    Avène Korkean suojakertoimen aurinkosuojasuihke SPF 30 150 ml

    Normaalihinta €17,30 11,53 € / 100ml
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €26,20
    Säästät: -€8,90
    11,53 € / 100ml
  • Avène Sun Oil SPF 30 200 ml
    -23%

    Avène Aurinkovoide SPF 30 200 ml

    Normaalihinta €19,50 9,75 € / 100ml
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €25,30
    Säästät: -€5,80
    9,75 € / 100ml
  • BABÉ Öljysaippua, 500 ml
    -20%

    BABÉ Öljysaippua, 500 ml

    Normaalihinta €19,00 3,8 € / 100ml
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €23,85
    Säästät: -€4,85
    3,8 € / 100ml
  • BABÉ Sos-rauhoittava suihke, 30 ml
    -16%

    BABÉ Sos-rauhoittava suihke, 30 ml

    Normaalihinta €16,10 53,67 € / 100ml
    Alennushinta €16,10 Normaalihinta €19,10
    Säästät: -€3,00
    53,67 € / 100ml
  • BABÉ Öljysaippua, 100 ml
    -27%

    BABÉ Öljysaippua, 100 ml

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • BABÉ Öljypohjainen balsami, 500 ml
    -25%

    BABÉ Öljypohjainen balsami, 500 ml

    Normaalihinta €20,20 4,04 € / 100ml
    Alennushinta €20,20 Normaalihinta €26,95
    Säästät: -€6,75
    4,04 € / 100ml
  • BABÉ Öljypohjainen balsami, 100 ml
    -21%

    BABÉ Öljypohjainen balsami, 100 ml

    Normaalihinta €5,00 5,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €6,35
    Säästät: -€1,35
    5,0 € / 100ml
  • BABÉ Hidra-Calm -nestemäinen voide, 500 ml
    -24%

    BABÉ Hidra-Calm -nestemäinen voide, 500 ml

    Normaalihinta €12,90 2,58 € / 100ml
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €17,00
    Säästät: -€4,10
    2,58 € / 100ml
  • BABÉ Hidra-Calm -saippua, 500 ml
    -25%

    BABÉ Hidra-Calm -saippua, 500 ml

    Normaalihinta €11,90 2,38 € / 100ml
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €15,90
    Säästät: -€4,00
    2,38 € / 100ml
  • BABÉ Urea 10 % korjaava voide, 500 ml
    -27%

    BABÉ Urea 10 % korjaava voide, 500 ml

    Normaalihinta €16,50 3,3 € / 100ml
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €22,65
    Säästät: -€6,15
    3,3 € / 100ml
  • BABÉ Photoprotector Lotion SPF 50+, 200 ml
    -25%

    BABÉ Aurinkovoide SPF 50+, 200 ml

    Normaalihinta €19,10 9,55 € / 100ml
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €25,50
    Säästät: -€6,40
    9,55 € / 100ml
  • BABÉ Fotoprotector Pediatric Transparent Wet Skin SPF 50, 200 ml
    -25%

    BABÉ Läpinäkyvä lasten aurinkovoide Wet Skin SPF 50, 200 ml

    Normaalihinta €19,15 9,58 € / 100ml
    Alennushinta €19,15 Normaalihinta €25,50
    Säästät: -€6,35
    9,58 € / 100ml
  • BABÉ Fotoprotector Transparent Wet Skin SPF 50, 200 ml
    -18%

    BABÉ Läpinäkyvä aurinkovoide Wet Skin SPF 50, 200 ml

    Normaalihinta €21,90 10,95 € / 100ml
    Alennushinta €21,90 Normaalihinta €26,75
    Säästät: -€4,85
    10,95 € / 100ml
  • Ducray Sensinol Soothing Body Milk 400 ml
    -19%

    Ducray Sensinol Rauhoittava vartalovoide 400 ml

    Normaalihinta €19,10 4,78 € / 100ml
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €23,60
    Säästät: -€4,50
    4,78 € / 100ml
  • Ducray Dexyane Med Soothing Repairing Cream 100 ml
    -22%

    Ducray Dexyane Med Rauhoittava ja korjaava voide 100 ml

    Normaalihinta €14,30 14,3 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €18,25
    Säästät: -€3,95
    14,3 € / 100ml
  • Ducray Dexyane Barrier Cream 100 ml
    -19%

    Ducray Dexyane suojavoide 100 ml

    Normaalihinta €11,20 11,2 € / 100ml
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €13,85
    Säästät: -€2,65
    11,2 € / 100ml
  • Ducray Dexyane Body Balm 400 ml
    -24%

    Ducray Dexyane vartalovoide 400 ml

    Normaalihinta €19,60 4,9 € / 100ml
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €25,65
    Säästät: -€6,05
    4,9 € / 100ml
  • Ducray Dexyane Emollient Anti-Scratch Cream 400 ml
    -24%

    Ducray Dexyane pehmentävä, kutinaa hillitsevä voide 400 ml

    Normaalihinta €19,60 4,9 € / 100ml
    Alennushinta €19,60 Normaalihinta €25,65
    Säästät: -€6,05
    4,9 € / 100ml
  • Ducray Ictyane Moisturising Body Milk 400 ml
    -22%

    Ducray Ictyane kosteuttava vartalovoide 400 ml

    Normaalihinta €17,10 4,28 € / 100ml
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €21,80
    Säästät: -€4,70
    4,28 € / 100ml
  • Ictyane Body Dryness Cream 200 ml
    -20%

    Ictyane vartalon kuivuuden hoitoon tarkoitettu voide 200 ml

    Normaalihinta €20,60 10,3 € / 100ml
    Alennushinta €20,60 Normaalihinta €25,80
    Säästät: -€5,20
    10,3 € / 100ml
  • Dexeryl Emollient Cream, 500 gr
    -26%

    Dexeryl pehmentävä voide atooppiselle iholle 500 ml

    Normaalihinta €11,10
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €14,95
    Säästät: -€3,85
  • A-Derma Exomega Control Emollient Cleansing Gel 500 ml
    -38%

    A-Derma Exomega Control pehmentävä puhdistusgeeli 500 ml

    Normaalihinta €12,40 2,48 € / 100ml
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €20,15
    Säästät: -€7,75
    2,48 € / 100ml
  • A-Derma Exomega Control Spray 50 ml
    -21%

    A-Derma Exomega Control -suihke 50 ml

    Normaalihinta €11,50 23,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €14,60
    Säästät: -€3,10
    23,0 € / 100ml
  • A-Derma Exomega Control Spray 200 ml
    -22%

    A-Derma Exomega Control -suihke 200 ml

    Normaalihinta €16,20 8,1 € / 100ml
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €20,90
    Säästät: -€4,70
    8,1 € / 100ml
  • A-Derma Exomega Control Emollient Cream 200 ml
    -25%

    A-Derma Exomega Control pehmentävä voide 200 ml

    Normaalihinta €13,30 6,65 € / 100ml
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €17,70
    Säästät: -€4,40
    6,65 € / 100ml
  • A-Derma Exomega Control pehmentävä voide, 400 ml
    -19%

    A-Derma Exomega Control pehmentävä voide, 400 ml

    Normaalihinta €20,20 5,05 € / 100ml
    Alennushinta €20,20 Normaalihinta €24,80
    Säästät: -€4,60
    5,05 € / 100ml