Kokoelma:

Lip care

  • Hurraw Hurraw Essential Lip Balm Moon
    -32%

    Hurraw Hurraw Moon -huulivoide

    Normaalihinta €5,70 5,7 € / 1ud
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €8,43
    Säästät: -€2,73
    5,7 € / 1ud
  • Endro Cosmetiques Mint-huulivoide 15 g.
    -48%

    Endro Cosmetiques Mint-huulivoide 15 g.

    Normaalihinta €5,60 37,33 € / 100gr
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €10,71
    Säästät: -€5,11
    37,33 € / 100gr
  • Endro Cosmetiques Lip Balm Mint Citrus Fruits 15Gr.
    -48%

    Endro Cosmetiques Mint Citrus Fruits -huulivoide 15 g.

    Normaalihinta €5,60 37,33 € / 100gr
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €10,71
    Säästät: -€5,11
    37,33 € / 100gr
  • Suavina huulivoide, 10 ml
    -26%

    Suavina huulivoide, 10 ml

    Normaalihinta €2,90 29,0 € / 100ml
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €3,93
    Säästät: -€1,03
    29,0 € / 100ml
  • Aposan Vaseline Pure, 60 g
    -26%

    Aposán Puhdas vaseliini, 60 g

    Normaalihinta €3,30 5,5 € / 100gr
    Alennushinta €3,30 Normaalihinta €4,47
    Säästät: -€1,17
    5,5 € / 100gr
  • Farline Nose & Lips Repair Balm, 15g
    -26%

    Farline korjaava voide, nenälle ja huulille, 15 g

    Normaalihinta €3,40 22,67 € / 100gr
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €4,59
    Säästät: -€1,19
    22,67 € / 100gr
  • Banbu Strawberry Eco Vegan Moisturising Lipstick Balm, 5 Ml
    -12%

    Banbu Balsamo – kosteuttava, ekologinen ja vegaaninen mansikkahuulivoide, 5 ml

    Normaalihinta €6,70 134,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €7,65
    Säästät: -€0,95
    134,0 € / 100ml
  • Kneipp Lip Balm Repair & Prevent, 4.7 gr
    -8%

    Kneipp Repair & Prevent -huulivoide, 4,7 g

    Normaalihinta €5,40 114,89 € / 100gr
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €5,89
    Säästät: -€0,49
    114,89 € / 100gr
  • Kneipp Lip Care Almond, 4.7g
    -43%

    Kneipp Lip Care Almond, 4,7 g

    Normaalihinta €4,80 102,13 € / 100gr
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €8,47
    Säästät: -€3,67
    102,13 € / 100gr
  • Kneipp Lip Care Aloe Vera Watermint, 4.7 g
    -17%

    Kneipp Lip Care Aloe Vera Watermint, 4,7 g

    Normaalihinta €4,60 97,87 € / 100gr
    Alennushinta €4,60 Normaalihinta €5,54
    Säästät: -€0,94
    97,87 € / 100gr
  • Kneipp Coloured Lip Care Natural Rosé, 3,5g
    -43%

    Kneipp Colored Lip Care Natural Rosé, 3,5 g

    Normaalihinta €5,90 168,57 € / 100gr
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €10,30
    Säästät: -€4,40
    168,57 € / 100gr
  • Alma Secret Inca Inchi & Manuka Lip Balm - Pineapple & Papaya - Alma Secret Lip Balm - Inca Inchi & Manuka - Pineapple & Papaya
    -17%

    Alma Secret Inca Inchi & Manuka -huulivoide – Ananas ja papaija –

    Normaalihinta €8,10 8,1 € / 1ud
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €9,75
    Säästät: -€1,65
    8,1 € / 1ud
  • Alma Secret Inca Inchi & Manuka Lip Balm - Strawberry -
    -17%

    Alma Secret Inca Inchi & Manuka -huulivoide – Mansikka –

    Normaalihinta €8,10 8,1 € / 1ud
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €9,75
    Säästät: -€1,65
    8,1 € / 1ud
  • OlioVita Balm Protect SPF30 10ml – Sun protection balm
    -20%

    OlioVita Balm Protect SPF30 10 ml – Aurinkosuojavoide

    Normaalihinta €7,30 73,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €9,15
    Säästät: -€1,85
    73,0 € / 100ml
  • SVR Cicavit+ Baume Levres 10 g
    -31%

    SVR Cicavit+ huulivoide 10 g

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • BABÉ Huulivoide, 15 ml
    -23%

    BABÉ Huulivoide, 15 ml

    Normaalihinta €6,00 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €7,75
    Säästät: -€1,75
    0,4 € / 1ud
  • BABÉ Huulivoide SPF 20, 4 g
    -23%

    BABÉ Huulivoide SPF 20, 4 g

    Normaalihinta €4,02 100,5 € / 100gr
    Alennushinta €4,02 Normaalihinta €5,20
    Säästät: -€1,18
    100,5 € / 100gr
  • BABÉ Invisible Photoprotector Stick SPF 50, 4 gr
    -22%

    BABÉ Stick Invisible Aurinkovoide SPF 50, 4 g

    Normaalihinta €4,69 117,25 € / 100gr
    Alennushinta €4,69 Normaalihinta €6,00
    Säästät: -€1,31
    117,25 € / 100gr
  • Ducray Ictyane Lip Stick 3 gr
    -19%

    Ducray Ictyane huulivoide 3 g

    Normaalihinta €5,40 180,0 € / 100gr
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €6,65
    Säästät: -€1,25
    180,0 € / 100gr
  • A-Derma Lip Stick 4 gr
    -23%

    A-Derma huulivoide 4 g

    Normaalihinta €6,50 162,5 € / 100gr
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €8,45
    Säästät: -€1,95
    162,5 € / 100gr
  • A-Derma Dermalibour+ Lip Balm, 15 ml
    -20%

    A-Derma Dermalibour+ huulivoide, 15 ml

    Normaalihinta €6,90 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €6,90 Normaalihinta €8,60
    Säästät: -€1,70
    0,46 € / 1ud
  • APIVITA Lip Balm with Honey, 4 g
    -23%

    APIVITA Hunajalla rikastettu huulivoide, 4 g

    Normaalihinta €4,30 107,5 € / 100gr
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €5,60
    Säästät: -€1,30
    107,5 € / 100gr
  • Volumax Redefinition Anti-Wrinkle Volumising Repair Lip Balm 15Ml
    -15%

    Volumax Redefinition - huulivoide, joka korjaa, ehkäisee ryppyjä ja lisää volyymia, 15 ml

    Normaalihinta €12,00 80,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €14,10
    Säästät: -€2,10
    80,0 € / 100ml
  • Rueda Farma Pure Vaseline 50 gr
    -53%

    Rueda Farma Puhdas vaseliini 50 g

    Normaalihinta €1,90
    Alennushinta €1,90 Normaalihinta €4,07
    Säästät: -€2,17
  • Sensilis kosteuttava huulivoide 4 g
    -12%

    Sensilis kosteuttava huulivoide 4 g

    Normaalihinta €5,50 137,5 € / 100gr
    Alennushinta €5,50 Normaalihinta €6,27
    Säästät: -€0,77
    137,5 € / 100gr
  • Weleda Everon Everon Lip Balm 4.8 gr
    -23%

    Weleda Everon huulivoide 4,8 g

    Normaalihinta €4,40 91,67 € / 100gr
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €5,70
    Säästät: -€1,30
    91,67 € / 100gr
  • StriVectin Double Fix For Lips
    -12%

    StriVectin Double Fix For Lips

    Normaalihinta €22,90 22,9 € / 1ud
    Alennushinta €22,90 Normaalihinta €26,11
    Säästät: -€3,21
    22,9 € / 1ud
  • BIODERMA Atoderm Lip Stick
    -16%

    BIODERMA Atoderm huulivoide

    Normaalihinta €3,30
    Alennushinta €3,30 Normaalihinta €3,95
    Säästät: -€0,65
  • BIODERMA Atoderm Lip Balm 15 ml
    -9%

    BIODERMA Atoderm huulivoide 15 ml

    Normaalihinta €5,40 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €5,95
    Säästät: -€0,55
    0,36 € / 1ud
  • Noviderm Boréade R Lip Repair Stick, 9,2 g
    -24%

    Noviderm Boréade R huulivoide, 9,2 g

    Normaalihinta €8,60
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €11,37
    Säästät: -€2,77