Kokoelma:

Lip balm and lip balm

  • BABÉ Invisible Photoprotector Stick SPF 50, 4 gr
    -22%

    BABÉ Stick Invisible Aurinkovoide SPF 50, 4 g

    Normaalihinta €4,69 117,25 € / 100gr
    Alennushinta €4,69 Normaalihinta €6,00
    Säästät: -€1,31
    117,25 € / 100gr
  • Suavina Pediatric Lip Balm, 10 ml
    -5%

    Suavina Lasten huulivoide, 10 ml

    Normaalihinta €3,20 32,0 € / 100ml
    Alennushinta €3,20 Normaalihinta €3,38
    Säästät: -€0,18
    32,0 € / 100ml
  • Suavina Lip Balm Original 140th Anniversary, 15 ml
    -5%

    Suavina Alkuperäinen huulivoide 140-vuotisjuhla, 15 ml

    Normaalihinta €3,60 24,0 € / 100ml
    Alennushinta €3,60 Normaalihinta €3,79
    Säästät: -€0,19
    24,0 € / 100ml
  • StriVectin Double Fix For Lips
    -12%

    StriVectin Double Fix For Lips

    Normaalihinta €22,90 22,9 € / 1ud
    Alennushinta €22,90 Normaalihinta €26,11
    Säästät: -€3,21
    22,9 € / 1ud
  • Suavina Lip Balm Original Tube, 12 ml
    -5%

    Suavina Original-huulivoide, putki, 12 ml

    Normaalihinta €3,20 26,67 € / 100ml
    Alennushinta €3,20 Normaalihinta €3,37
    Säästät: -€0,17
    26,67 € / 100ml
  • Suavina Lip Balm Helianthus Spf 15, 10 ml
    -5%

    Suavina Helianthus-huulivoide SPF 15, 10 ml

    Normaalihinta €3,00 30,0 € / 100ml
    Alennushinta €3,00 Normaalihinta €3,16
    Säästät: -€0,16
    30,0 € / 100ml
  • Suavina Lip Balm Citrus, 10 ml
    -19%

    Suavina Citrus-huulivoide, 10 ml

    Normaalihinta €2,90 29,0 € / 100ml
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €3,58
    Säästät: -€0,68
    29,0 € / 100ml
  • Volumax Fruitgloss Cinnamon Lip Moisturiser 7,5Ml
    -22%

    Volumax Fruitgloss Kaneli Huulivoide 7,5 ml

    Normaalihinta €5,40 72,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €6,95
    Säästät: -€1,55
    72,0 € / 100ml
  • Suavina Olea Lip Balm, 10 ml
    -9%

    Suavina Olea huulivoide, 10 ml

    Normaalihinta €3,00 30,0 € / 100ml
    Alennushinta €3,00 Normaalihinta €3,30
    Säästät: -€0,30
    30,0 € / 100ml
  • Interapothek Lime-Vanilla Flavour Lip Protector Spf30
    -24%

    Interapothek Huulivoide, vanilja-limen maku, SPF 30

    Normaalihinta €2,60 2,6 € / 1ud
    Alennushinta €2,60 Normaalihinta €3,41
    Säästät: -€0,81
    2,6 € / 1ud
  • Lippen Lippen Extreme Lip Protector Spf 50+ Tube 10Ml.
    -9%

    Lippen Lippen Extreme huulivoide SPF 50+, 10 ml:n tuubi.

    Normaalihinta €6,30 63,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €6,95
    Säästät: -€0,65
    63,0 € / 100ml
  • Interapothek Lip Protector Pineapple Flavour Spf 20, 4 gr
    -23%

    Interapothek Huulivoide, ananasmaku, SPF 20, 4 g

    Normaalihinta €2,10 52,5 € / 100gr
    Alennushinta €2,10 Normaalihinta €2,71
    Säästät: -€0,61
    52,5 € / 100gr
  • URGO Vaseline Richelet 30 gr
    -15%

    URGO Vaselina Richelet 30 g

    Normaalihinta €3,90 13,0 € / 100gr
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €4,60
    Säästät: -€0,70
    13,0 € / 100gr
  • Lippen Lippen Lip Repair Stick 4Gr.
    -39%

    Lippen Lippen huulivoide 4 g.

    Normaalihinta €5,20 130,0 € / 100gr
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €8,50
    Säästät: -€3,30
    130,0 € / 100gr
  • Teaology Tea Lip Balm Vanilla, 4 g
    -5%

    Teaology Tea Lip Balm Vanilla, 4 g

    Normaalihinta €9,10 227,5 € / 100gr
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €9,58
    Säästät: -€0,48
    227,5 € / 100gr
  • Teaology Tea Lip Balm Cherry Tea, 4 grams
    -24%

    Teaology Tea Lip Balm Cherry Tea, 4 g

    Normaalihinta €12,40 310,0 € / 100gr
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €16,27
    Säästät: -€3,87
    310,0 € / 100gr
  • Interapothek Neutral Lip Balm, 15 ml
    -14%

    Interapothek Neutraali huulivoide, 15 ml

    Normaalihinta €1,90 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €1,90 Normaalihinta €2,20
    Säästät: -€0,30
    0,13 € / 1ud
  • Interapothek Frambue Lip Balm, 15 ml
    -18%

    Interapothek Vadelma-huulivoide, 15 ml

    Normaalihinta €1,80 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €1,80 Normaalihinta €2,20
    Säästät: -€0,40
    0,12 € / 1ud
  • Hurraw Hurraw Raspberry Tinted Lip Balm
    -35%

    Hurraw Hurraw värillinen vadelma-huulivoide

    Normaalihinta €5,50 5,5 € / 1ud
    Alennushinta €5,50 Normaalihinta €8,43
    Säästät: -€2,93
    5,5 € / 1ud
  • Honeysuckle Workshop 100% Pure Shea Butter 150Gr. Bio Kimera
    -21%

    Taller Madreselva 100 % puhdas sheavoi 150 g. Luomu Kimera

    Normaalihinta €15,30 10,2 € / 100gr
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €19,37
    Säästät: -€4,07
    10,2 € / 100gr
  • Suavina huulivoide, 10 ml
    -26%

    Suavina huulivoide, 10 ml

    Normaalihinta €2,90 29,0 € / 100ml
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €3,93
    Säästät: -€1,03
    29,0 € / 100ml
  • Teaology Tea Lip Balm Matcha Tea, 4 grams
    -50%

    Teaology Tea Lip Balm Matcha Tea, 4 g

    Normaalihinta €7,60 190,0 € / 100gr
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €15,11
    Säästät: -€7,51
    190,0 € / 100gr
  • Lippen Lippen Lip Repair Tube 10Ml.
    -39%

    Lippen Lippen huulivoide, 10 ml:n tuubi.

    Normaalihinta €5,20 52,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €8,50
    Säästät: -€3,30
    52,0 € / 100ml
  • Hurraw Hurraw Classic Coconut Lip Balm
    -33%

    Hurraw Hurraw Klassinen kookoshuulivoide

    Normaalihinta €5,30 5,3 € / 1ud
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €7,86
    Säästät: -€2,56
    5,3 € / 1ud
  • Honeysuckle Workshop 100% Pure Shea Butter 80Gr. Bio Kimera
    -21%

    Taller Madreselva 100 % puhdas sheavoi 80 g. Luomu Kimera

    Normaalihinta €10,40 13,0 € / 100gr
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €13,16
    Säästät: -€2,76
    13,0 € / 100gr
  • Hurraw Hurraw Black Cherry Tinted Lip Balm
    -25%

    Hurraw Hurraw sävytetty huulivoide, musta kirsikka

    Normaalihinta €5,40 5,4 € / 1ud
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €7,16
    Säästät: -€1,76
    5,4 € / 1ud
  • Camaleon Cosmetics Camaleon Lip Repair Kit + Melon Scrub.
    -33%

    Camaleon Cosmetics Camaleon huulien korjaussarja + melon-kuorinta-aine.

    Normaalihinta €7,20 7,2 € / 1ud
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €10,69
    Säästät: -€3,49
    7,2 € / 1ud
  • Naturabio Cosmetics Nourishing Lip Balm Calendula-Vanilla 9,5Gr.
    -35%

    Naturabio Cosmetics Ravitseva huulivoide, kehäkukka-vanilja, 9,5 g.

    Normaalihinta €5,00 52,63 € / 100gr
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €7,71
    Säästät: -€2,71
    52,63 € / 100gr
  • L'Erbolario Vitamin Lip Gloss 4,5Ml.
    -30%

    L´Erbolario Vitamiininen huulikiilto 4,5 ml.

    Normaalihinta €8,10 180,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €11,57
    Säästät: -€3,47
    180,0 € / 100ml
  • Talika Smile Patch , 1 Unit
    -20%

    Talika Smile Patch, 1 kpl

    Normaalihinta €3,90 3,9 € / 1ud
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €4,90
    Säästät: -€1,00
    3,9 € / 1ud