Kokoelma:

Hygiene

  •  
  • Ducray Pack Dexyane cream, 400 ml
    -25%

    Ducray Pack Dexyane -voide, 400 ml

    Normaalihinta €38,60 4,83 € / 100ml
    Alennushinta €38,60 Normaalihinta €51,30
    Säästät: -€12,70
    4,83 € / 100ml
  •  
  • Dermax Loavi Nourishing Bath Gel , 500 ml
    -35%

    Dermax Loavi ravitseva kylpygeeli, 500 ml

    Normaalihinta €14,90 2,98 € / 100ml
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €22,92
    Säästät: -€8,02
    2,98 € / 100ml
  • Klorane Citron Shampoo Pack, 400ml
    -19%

    Klorane-pakkaus: Sitruunashampoo, 400 ml

    Normaalihinta €27,20 3,4 € / 100ml
    Alennushinta €27,20 Normaalihinta €33,50
    Säästät: -€6,30
    3,4 € / 100ml
  • Chicco Apple & Banana Toothpaste 6-24M Fluoride
    -49%

    Chicco Omena- ja banaanihammastahna 6–24 kk, fluori

    Normaalihinta €3,90 3,9 € / 1ud
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €7,58
    Säästät: -€3,68
    3,9 € / 1ud
  •  
  • SVR Spirial Antiperspirant Deodorant Refillable Deodorant, 50 ml
    -30%

    SVR Spirial uudelleen täytettävä deodorantti ja hikoilunestovoide, 50 ml

    Normaalihinta €6,90 13,8 € / 100ml
    Alennushinta €6,90 Normaalihinta €9,80
    Säästät: -€2,90
    13,8 € / 100ml
  •  
  • Acofar Vivera Ultra Moisturising Hand Cream 75 ml
    -5%

    Acofar Vivera erittäin kosteuttava käsivoide 75 ml

    Normaalihinta €2,00
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €2,11
    Säästät: -€0,11
  •  
  • Devor-Odor Deodorant Insole Sports Shoes
    -23%

    Devor-Olor - hajunpoistaja urheilukenkien pohjalle

    Normaalihinta €8,00 8,0 € / 1ud
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €10,42
    Säästät: -€2,42
    8,0 € / 1ud
  • Talchistine Tattoo 70 ml
    -19%

    Talquistina Tattoo 70 ml

    Normaalihinta €9,20 13,14 € / 100ml
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €11,40
    Säästät: -€2,20
    13,14 € / 100ml
  • Mussvital Essentials -kylpygeeli, kookosöljy, 3 x 750 ml
    -16%

    Mussvital Essentials -kylpygeeli, kookosöljy, 3 x 750 ml

    Normaalihinta €8,80 0,39 € / 100ml
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €10,50
    Säästät: -€1,70
    0,39 € / 100ml
  •  
  • Actifemme Íntimo, 300 ml
    -14%

    Actifemme Íntimo, 300 ml

    Normaalihinta €10,00 3,33 € / 100ml
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €11,65
    Säästät: -€1,65
    3,33 € / 100ml
  •  
  • Mussvital Essentials -kylpygeeli, kookosöljy, 750 ml
    -14%

    Mussvital Essentials -kylpygeeli, kookosöljy, 750 ml

    Normaalihinta €3,00 0,4 € / 100ml
    Alennushinta €3,00 Normaalihinta €3,50
    Säästät: -€0,50
    0,4 € / 100ml
  •  
  • Inibsa Dermatological Gel Multicereal 1 L
    -7%

    Inibsa Moniviljainen ihogeeli 1 l

    Normaalihinta €4,20 0,42 € / 100ml
    Alennushinta €4,20 Normaalihinta €4,53
    Säästät: -€0,33
    0,42 € / 100ml
  •  
  • Lacer Technic Strong Toothbrush
    -14%

    Lacer Technic -hammasharja, vahva

    Normaalihinta €3,80
    Alennushinta €3,80 Normaalihinta €4,42
    Säästät: -€0,62
  • Corega Duplo Whitening Whitening Cleansing Tablets, 2 x 30 pcs.
    -19%

    Corega Duplo -valkaisevat puhdistustabletit, 2 x 30 kpl

    Normaalihinta €15,30 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €18,94
    Säästät: -€3,64
    0,26 € / 1ud
  • Rilastil Sudacalm Suspension 150 ml
    -12%

    Rilastil Sudacalm -suspensio 150 ml

    Normaalihinta €12,50 8,33 € / 100ml
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €14,20
    Säästät: -€1,70
    8,33 € / 100ml
  • Elifexir Colour Drainage Drainage Leg Make-Up Cream Styling 150Ml
    -21%

    Elifexir Color Dren -meikkivoide jaloille, lymfakierrosta edistävä ja muotoileva, 150 ml

    Normaalihinta €19,20 12,8 € / 100ml
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €24,25
    Säästät: -€5,05
    12,8 € / 100ml
  • Fluocaril 145 Natur'Essence Total Care 75 ml
    -20%

    Fluocaril 145 Natur´Essence kokonaisvaltainen hoito 75 ml

    Normaalihinta €4,30 5,73 € / 100ml
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €5,40
    Säästät: -€1,10
    5,73 € / 100ml
  • Lacerfresh Toothpaste Gel 125 ml
    -19%

    Lacerfresh-hammasgeeli 125 ml

    Normaalihinta €5,20 4,16 € / 100ml
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €6,40
    Säästät: -€1,20
    4,16 € / 100ml
  •  
  • Eucerin Ph5 Ultralight Gel Cream , 350 ml
    -24%

    Eucerin Ph5 erittäin kevyt geelivoide, 350 ml

    Normaalihinta €10,80 3,09 € / 100ml
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €14,28
    Säästät: -€3,48
    3,09 € / 100ml
  •  
  • Factor Hair Activator Men 100 ml
    -20%

    Factor Hair Activator Men 100 ml

    Normaalihinta €197,90 197,9 € / 100ml
    Alennushinta €197,90 Normaalihinta €247,01
    Säästät: -€49,11
    197,9 € / 100ml
  • Instituto Español Intimate Gel, 300 ml
    -6%

    Instituto Español Intimageeli, 300 ml

    Normaalihinta €1,98 0,66 € / 100ml
    Alennushinta €1,98 Normaalihinta €2,11
    Säästät: -€0,13
    0,66 € / 100ml
  • Interapothek Vaseline Pure, 60 gr
    -43%

    Interapothek Puhdas vaseliini, 60 g

    Normaalihinta €2,20 3,67 € / 100gr
    Alennushinta €2,20 Normaalihinta €3,87
    Säästät: -€1,67
    3,67 € / 100gr
  • Isdin Ureadin suojaava käsivoide 50 ml
    -13%

    Isdin Ureadin suojaava käsivoide 50 ml

    Normaalihinta €6,60 13,2 € / 100ml
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €7,55
    Säästät: -€0,95
    13,2 € / 100ml
  • KIN FluorKIN Junior Cola Paste 75 ml
    -18%

    KIN FluorKIN Junior liimapasta 75 ml

    Normaalihinta €4,80 6,4 € / 100ml
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €5,87
    Säästät: -€1,07
    6,4 € / 100ml
  • Fluocaril Oral Spray Fluocaril Oral Spray 15 ml
    -22%

    Fluocaril-suusuihke Fluocaril 15 ml

    Normaalihinta €3,20 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €3,20 Normaalihinta €4,10
    Säästät: -€0,90
    0,21 € / 1ud
  • Finisher Gel Uca Grana 50g 12s
    -12%

    Uca Grana Finisher-geeli 50 g 12 kpl

    Normaalihinta €22,70 45,4 € / 100gr
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €25,90
    Säästät: -€3,20
    45,4 € / 100gr
  • Smoothing Hand Cream, 40 ml
    -8%

    Suavina käsivoide, 40 ml

    Normaalihinta €4,99 12,48 € / 100ml
    Alennushinta €4,99 Normaalihinta €5,40
    Säästät: -€0,41
    12,48 € / 100ml
  • Elancyl Slim Design Anti-Cellulite Oil 150 ml
    -14%

    Elancyl Slim Design selluliittia torjuva öljy 150 ml

    Normaalihinta €25,00 16,67 € / 100ml
    Alennushinta €25,00 Normaalihinta €29,10
    Säästät: -€4,10
    16,67 € / 100ml
  • IOOX OATMEAL FLUID EMULSION 500 ML
    -21%

    IOOX AVENA NESTEEMULSIO 500 ML

    Normaalihinta €18,40
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €23,21
    Säästät: -€4,81
  • Talkinter Talc Liquid 200 ml
    -18%

    Talkinter Nestemäinen talkki 200 ml

    Normaalihinta €12,10 6,05 € / 100ml
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €14,84
    Säästät: -€2,74
    6,05 € / 100ml