Kokoelma:

Hygiene

  •  
  • Topicrem Hellävarainen kuorintavoide 200 ml
    -22%

    Topicrem Hellävarainen kuorintavoide 200 ml

    Normaalihinta €13,30 6,65 € / 100ml
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €17,15
    Säästät: -€3,85
    6,65 € / 100ml
  •  
  • Corega Duplo Extra Strong Adhesive Cream Flavourless, 2 x 40 g
    -19%

    Corega Duplo Extra Fuerte mauton liimavoide, 2 x 40 g

    Normaalihinta €16,80 21,0 € / 100gr
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €20,84
    Säästät: -€4,04
    21,0 € / 100gr
  • SEBAMED Soap Free Emulsion Bath Gel 500 ml
    -21%

    SEBAMED saippuaton kylpygeeli 500 ml

    Normaalihinta €11,70 2,34 € / 100ml
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €14,73
    Säästät: -€3,03
    2,34 € / 100ml
  • KIN Gold Cleansing Tablets, 30 pcs.
    -14%

    KIN Oro -puhdistustabletit, 30 kpl

    Normaalihinta €5,50 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €5,50 Normaalihinta €6,42
    Säästät: -€0,92
    0,18 € / 1ud
  •  
  • Topicrem Ac Control -intensiiviseerumi, 34 ml
    -17%

    Topicrem Ac Control -intensiiviseerumi, 34 ml

    Normaalihinta €19,90 58,53 € / 100ml
    Alennushinta €19,90 Normaalihinta €23,90
    Säästät: -€4,00
    58,53 € / 100ml
  •  
  • Ioox Daily Use Shampoo 250 ml
    -33%

    Ioox-shampoo päivittäiseen käyttöön 250 ml

    Normaalihinta €9,90 3,96 € / 100ml
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €14,87
    Säästät: -€4,97
    3,96 € / 100ml
  •  
  • Lacer Duplo Extrafine Angled Interdental Brush 2 x 6 units
    -21%

    Lacer Duplo erittäin ohut kulmikas hammasväliharja, 2 x 6 kpl

    Normaalihinta €8,90 0,74 € / 1ud
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €11,20
    Säästät: -€2,30
    0,74 € / 1ud
  • Sendo Fortifying Shampoo, 250 Ml
    -29%

    Sendo vahvistava shampo, 250 ml

    Normaalihinta €8,20 3,28 € / 100ml
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €11,50
    Säästät: -€3,30
    3,28 € / 100ml
  • Lacer Junior Toothbrush with Suction Cup
    -19%

    Lacer Junior-hammasharja imukupilla

    Normaalihinta €3,40 3,4 € / 1ud
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €4,20
    Säästät: -€0,80
    3,4 € / 1ud
  •  
  • Ducray Pack Dexyane balm, 400 ml
    -25%

    Ducray Pack Dexyane -hoitoaine, 400 ml

    Normaalihinta €38,60 4,83 € / 100ml
    Alennushinta €38,60 Normaalihinta €51,30
    Säästät: -€12,70
    4,83 € / 100ml
  •  
  • Interapothek Aloe Body Moisturising Milk With Dispenser, 750 ml
    -30%

    Interapothek Aloe-kosteuttava vartalovoide annostelijalla, 750 ml

    Normaalihinta €4,00 0,53 € / 100ml
    Alennushinta €4,00 Normaalihinta €5,74
    Säästät: -€1,74
    0,53 € / 100ml
  •  
  • Philips Sonicare Optimal White -vaihtoharjat, 2 kpl

    Normaalihinta €19,99 10,0 € / 1ud
    Alennushinta €19,99 Normaalihinta €19,99
    Säästät: -€0,00
    10,0 € / 1ud
  •  
  • Acofarma Vivera Gel Extract Pomegranate 750 Ml
    -40%

    Acofarma Vivera -geeli, granaattiomenauute, 750 ml

    Normaalihinta €1,60 0,21 € / 100ml
    Alennushinta €1,60 Normaalihinta €2,65
    Säästät: -€1,05
    0,21 € / 100ml
  • Dr. Tree Sensitive Skin Nourishing Natural Solid Gel
    -25%

    Dr. Tree - ravitseva luonnollinen kiinteä geeli herkälle iholle

    Normaalihinta €9,50 9,5 € / 1ud
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €12,75
    Säästät: -€3,25
    9,5 € / 1ud
  • PEUSEK hydro foot deodorant 100 ml
    -17%

    PEUSEK hydro jalkadeodorantti 100 ml

    Normaalihinta €8,50 8,5 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €10,21
    Säästät: -€1,71
    8,5 € / 100ml
  • Dermax Loavi Neutral Shampoo , 200 ml
    -38%

    Dermax Loavi neutraali shampoo, 200 ml

    Normaalihinta €12,89 6,45 € / 100ml
    Alennushinta €12,89 Normaalihinta €20,79
    Säästät: -€7,90
    6,45 € / 100ml
  • Lacer Chlorhexidine Pack (Mouthwash + Toothpaste)
    -19%

    Lacer Pack Klooriheksidiini (suuvesi + hammastahna)

    Normaalihinta €13,90 2,42 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €17,10
    Säästät: -€3,20
    2,42 € / 100ml
  • Kukident Pro Ultimate Fresh Flavour, 40 Gr
    -21%

    Kukident Pro Ultimate Raikas maku, 40 g

    Normaalihinta €9,90 24,75 € / 100gr
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €12,58
    Säästät: -€2,68
    24,75 € / 100gr
  •  
  • Halita Spray 15 ml
    -13%

    Halita-suihke 15 ml

    Normaalihinta €4,80 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €5,51
    Säästät: -€0,71
    0,32 € / 1ud
  •  
  • BIODERMA Atoderm Intensive 75 ml
    -21%

    BIODERMA Atoderm Intensive 75 ml

    Normaalihinta €9,50 12,67 € / 100ml
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €11,95
    Säästät: -€2,45
    12,67 € / 100ml
  • Lacer Duplo Oros Toothpaste, 2x125 ml
    -18%

    Lacer Duplo Oros-hammastahna, 2 x 125 ml

    Normaalihinta €11,20 8,96 € / 100ml
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €13,60
    Säästät: -€2,40
    8,96 € / 100ml
  • Corega Duplo Strong Hold Flavourless, 2 x 70 g
    -29%

    Corega Duplo, vahva kiinnitys, mauton, 2 x 70 g

    Normaalihinta €20,70
    Alennushinta €20,70 Normaalihinta €28,98
    Säästät: -€8,28
  • Lacer Dental Floss with Wax and Fluoride 50 M
    -32%

    Lacer hammaslanka, vahalla ja fluorilla, 50 m

    Normaalihinta €3,90 3,9 € / 1ud
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €5,70
    Säästät: -€1,80
    3,9 € / 1ud
  • PHYTO Phytocolor 5.7 light brown permanent colouring
    -24%

    PHYTO Phytocolor 5.7 pysyvä hiusväri, vaaleanruskea

    Normaalihinta €11,30
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €14,90
    Säästät: -€3,60
  • Lacer Interdental Angular Extrafine Soft Interdental Brush 6 pieces
    -18%

    Lacer kulmikas, erittäin ohut ja pehmeä hammasväliharja, 6 kpl

    Normaalihinta €4,60 4,6 € / 1ud
    Alennushinta €4,60 Normaalihinta €5,60
    Säästät: -€1,00
    4,6 € / 1ud
  • Klorane Organic Aquatic Mint and Clay Stick Mask 25g
    -26%

    Klorane-kasvonaamio tikussa, sisältää orgaanista vesiminttua ja savea, 25 g

    Normaalihinta €13,70 54,8 € / 100gr
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €18,40
    Säästät: -€4,70
    54,8 € / 100gr
  • Elancyl Slim Massage
    -15%

    Elancyl Slim -hieronta

    Normaalihinta €35,40 35,4 € / 1ud
    Alennushinta €35,40 Normaalihinta €41,74
    Säästät: -€6,34
    35,4 € / 1ud
  • Naturtint Curly Curly Defined Curls Shampoo 330Ml
    -14%

    Naturtint Curly -shampoo, selkeät kiharat, 330 ml

    Normaalihinta €10,30 3,12 € / 100ml
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €11,95
    Säästät: -€1,65
    3,12 € / 100ml
  • Corega Duplo Maximo Sealing Fixing Cream, 2 x 40 gr
    -19%

    Corega Duplo Maximo -kiinnityskreemi, suljettu pakkaus, 2 x 40 g

    Normaalihinta €18,70 23,38 € / 100gr
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €23,16
    Säästät: -€4,46
    23,38 € / 100gr
  • Unglax kovete
    -5%

    Unglax kovete

    Normaalihinta €9,60 9,6 € / 1ud
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €10,11
    Säästät: -€0,51
    9,6 € / 1ud