Kokoelma:

Nappies and accessories

  • Eco Boom Bamboo Nappy Pure L 4, 30 units
    -19%

    Eco Boom Pure L -bambuvaippa, 4, 30 kpl

    Normaalihinta €15,80 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €19,56
    Säästät: -€3,76
    0,53 € / 1ud
  • BABÉ Pasta Al Agua, 100 ml
    -25%

    BABÉ Pasta Al Agua, 100 ml

    Normaalihinta €8,60 8,6 € / 100ml
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €11,45
    Säästät: -€2,85
    8,6 € / 100ml
  • BB Ecologic Ecological Nappy Size 1 (2-5 Kg), 27 pcs.
    -20%

    BB Ecologic ekologinen vaippa, koko 1 (2–5 kg), 27 kpl

    Normaalihinta €12,50 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €15,60
    Säästät: -€3,10
    0,46 € / 1ud
  • BB Ecologic Ecological Nappy Size 2 (3-6 Kg), 32 pcs.
    -10%

    BB Ecologic -ekologinen vaippa, koko 2 (3–6 kg), 32 kpl

    Normaalihinta €14,50 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €16,20
    Säästät: -€1,70
    0,45 € / 1ud
  • Chelino Wipes, 2x60 units
    -40%

    Chelino-pyyhkeet, 2 x 60 kpl

    Normaalihinta €2,40 0,02 € / 1ud
    Alennushinta €2,40 Normaalihinta €4,00
    Säästät: -€1,60
    0,02 € / 1ud
  • Chelino Nature Nappy Size 1 (1-3 Kg) , 28 units
    -35%

    Chelino Nature -vaippa, koko 1 (1–3 kg), 28 kpl

    Normaalihinta €6,50 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €10,00
    Säästät: -€3,50
    0,23 € / 1ud
  • Chelino Nature Nappy Size 2 (3-6 Kg) , 28 units
    -36%

    Chelino Nature -vaippa, koko 2 (3–6 kg), 28 kpl

    Normaalihinta €5,60 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €8,70
    Säästät: -€3,10
    0,2 € / 1ud
  • Chelino Nature Nappy Size 3 (4-10 Kg) , 36 units
    -35%

    Chelino Nature -vaippa, koko 3 (4–10 kg), 36 kpl

    Normaalihinta €7,30 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €11,30
    Säästät: -€4,00
    0,2 € / 1ud
  • Chelino Nature Nappy Size 4 (9-15 Kg) , 34 units
    -35%

    Chelino Nature -vaippa, koko 4 (9–15 kg), 34 kpl

    Normaalihinta €7,30 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €11,30
    Säästät: -€4,00
    0,21 € / 1ud
  • Chelino Nature Nappy Size 5 (13-18 Kg) , 30 units
    -35%

    Chelino Nature -vaippa, koko 5 (13–18 kg), 30 kpl

    Normaalihinta €7,30 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €11,30
    Säästät: -€4,00
    0,24 € / 1ud
  • Chelino Nature Nappy Size 6 (17-28 Kg) , 27 units
    -36%

    Chelino Nature -vaippa, koko 6 (17–28 kg), 27 kpl

    Normaalihinta €8,90 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €13,80
    Säästät: -€4,90
    0,33 € / 1ud
  • Chelino Nature Infant Wipes , 24 units
    -35%

    Chelino Nature -vauvanpyyhkeet, 24 kpl

    Normaalihinta €1,10 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €1,10 Normaalihinta €1,70
    Säästät: -€0,60
    0,05 € / 1ud
  • Dodot Activity, koko 6+ Extra (+14 kg), 44 vaippaa
    -11%

    Dodot Activity, koko 6+ Extra (+14 kg), 44 vaippaa

    Normaalihinta €72,10 0,82 € / 1ud
    Alennushinta €72,10 Normaalihinta €81,06
    Säästät: -€8,96
    0,82 € / 1ud
  • Eco Boom Bamboo Nappy Joy Xs 1, 34 units
    -15%

    Eco Boom Joy XS -bambuvaippa, 1, 34 kpl

    Normaalihinta €11,20 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €13,19
    Säästät: -€1,99
    0,33 € / 1ud
  • Eco Boom Bamboo Nappy Joy S 2, 36 pcs.
    -16%

    Eco Boom Joy S -bambuvaippa, 2, 36 kpl

    Normaalihinta €11,80 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €13,97
    Säästät: -€2,17
    0,33 € / 1ud
  • Eco Boom Bamboo Nappy Joy M 3, 32 units
    -15%

    Eco Boom Joy M -bambuvaippa, 3, 32 kpl

    Normaalihinta €12,10 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €14,24
    Säästät: -€2,14
    0,38 € / 1ud
  • Dodot Sensitive -pyyhkeet, 2 x 224 kpl
    -7%

    Dodot Sensitive -pyyhkeet, 2 x 224 kpl

    Normaalihinta €21,30 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €21,30 Normaalihinta €22,88
    Säästät: -€1,58
    0,05 € / 1ud
  • Dodot Activity Size 3 (7-11Kg), 60 Nappies
    -10%

    Dodot Activity, koko 3 (7–11 kg), 60 vaippaa

    Normaalihinta €73,10 0,61 € / 1ud
    Alennushinta €73,10 Normaalihinta €80,84
    Säästät: -€7,74
    0,61 € / 1ud
  • Dodot Activity, koko 4+ (10–15 kg), 52 vaippaa
    -15%

    Dodot Activity, koko 4+ (10–15 kg), 52 vaippaa

    Normaalihinta €74,90 0,72 € / 1ud
    Alennushinta €74,90 Normaalihinta €88,56
    Säästät: -€13,66
    0,72 € / 1ud
  • Dodot Baby Dry Baby Size 5 Extra Jumbo, 2x56 Nappies
    -14%

    Dodot Bebé Seco, koko 5 Extra Jumbo, 2 x 56 vaippaa

    Normaalihinta €57,70 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €57,70 Normaalihinta €66,96
    Säästät: -€9,26
    0,52 € / 1ud
  • Dodot Dodot Total Care Aqua Wipes, 48 pieces
    -29%

    Dodot Dodot Total Care Aqua Wipes, 48 pieces

    Normaalihinta €5,70 0,06 € / 1ud
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €7,98
    Säästät: -€2,28
    0,06 € / 1ud
  • Dodot Baby Dry Size 6+ (+14 Kg), 2x48 Nappies
    -14%

    Dodot Bebé Seco, koko 6+ (+14 kg), 2 x 48 vaippaa

    Normaalihinta €59,10 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €59,10 Normaalihinta €69,04
    Säästät: -€9,94
    0,62 € / 1ud
  • Dodot Baby Wipes, 2x64 pieces
    -12%

    Dodot-vauvanpyyhkeet, 2 x 64 kpl

    Normaalihinta €3,90 0,03 € / 1ud
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €4,44
    Säästät: -€0,54
    0,03 € / 1ud
  • Dodot Baby Wipes, 2x384 pieces
    -13%

    Dodot-vauvanpyyhkeet, 2 x 384 kpl

    Normaalihinta €17,90 0,02 € / 1ud
    Alennushinta €17,90 Normaalihinta €20,66
    Säästät: -€2,76
    0,02 € / 1ud
  • Dodot Activity, koko 5+ (12–17 kg), 48 vaippaa
    -9%

    Dodot Activity, koko 5+ (12–17 kg), 48 vaippaa

    Normaalihinta €73,10 0,76 € / 1ud
    Alennushinta €73,10 Normaalihinta €80,22
    Säästät: -€7,12
    0,76 € / 1ud
  • Dodot Total Care Aqua Wipes, 144 pieces
    -36%

    Dodot Aqua Total Care -pyyhkeet, 144 kpl

    Normaalihinta €14,60 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €22,98
    Säästät: -€8,38
    0,05 € / 1ud
  • Dodot Sensitive Size 3 (6-10 Kg), 112 Nappies
    -11%

    Dodot Sensitive Koko 3 (6–10 kg), 112 vaippaa

    Normaalihinta €52,20 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €52,20 Normaalihinta €58,52
    Säästät: -€6,32
    0,47 € / 1ud
  • Dodot Sensitive Size 3 (6-10 Kg), 224 Nappies
    -12%

    Dodot Sensitive, koko 3 (6–10 kg), 224 vaippaa

    Normaalihinta €102,80 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €102,80 Normaalihinta €117,04
    Säästät: -€14,24
    0,46 € / 1ud
  • Dodot Sensitive, koko 4 (6–10 kg), 96 vaippaa
    -10%

    Dodot Sensitive, koko 4 (6–10 kg), 96 vaippaa

    Normaalihinta €50,40 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €50,40 Normaalihinta €56,00
    Säästät: -€5,60
    0,53 € / 1ud
  • Dodot Sensitive Size 1 (2-5 Kg), 88 Nappies
    -11%

    Dodot Sensitive Koko 1 (2–5 kg), 88 vaippaa

    Normaalihinta €44,70 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €44,70 Normaalihinta €50,44
    Säästät: -€5,74
    0,51 € / 1ud