Kokoelma:

Men's health

  • Just For Men Brown 66 ml
    -11%

    Just For Men Brown 66 ml

    Normaalihinta €8,10 12,27 € / 100ml
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €9,06
    Säästät: -€0,96
    12,27 € / 100ml
  • Just For Men Viikset ja parta, tumma
    -6%

    Just For Men Viikset ja parta, tumma

    Normaalihinta €8,50 8,5 € / 1ud
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €9,06
    Säästät: -€0,56
    8,5 € / 1ud
  • Just For Men - musta viikset ja parta
    -11%

    Just For Men - musta viikset ja parta

    Normaalihinta €8,10 8,1 € / 1ud
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €9,06
    Säästät: -€0,96
    8,1 € / 1ud
  • Just For Men Touch Of Grey tummanruskea-musta
    -14%

    Just For Men Touch Of Grey tummanruskea-musta

    Normaalihinta €7,80
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €9,06
    Säästät: -€1,26
  • Vagisil-emättimen liukastusgeeli 30 g
    -19%

    Vagisil-emättimen liukastusgeeli 30 g

    Normaalihinta €7,70 25,67 € / 100gr
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €9,49
    Säästät: -€1,79
    25,67 € / 100gr
  • Opko Artilane Forte Collagen Powder 220 g
    -12%

    Opko Artilane Forte -kollageenijauhe 220 g

    Normaalihinta €29,80 13,55 € / 100gr
    Alennushinta €29,80 Normaalihinta €33,89
    Säästät: -€4,09
    13,55 € / 100gr
  • OPKO Artilane classic powder 300 g
    -22%

    OPKO Artilane classic -jauhe 300 g

    Normaalihinta €22,50 7,5 € / 100gr
    Alennushinta €22,50 Normaalihinta €28,89
    Säästät: -€6,39
    7,5 € / 100gr
  • Soria Natural Ext. Hawthorn Xxi 50 ml
    -10%

    Soria Natural Valkopihlaja-uute Xxi 50 ml

    Normaalihinta €9,05 18,1 € / 100ml
    Alennushinta €9,05 Normaalihinta €10,05
    Säästät: -€1,00
    18,1 € / 100ml
  • Genosun Oral Sun Preparer 30 Tablets
    -53%

    Genosun Oral Aurinkosuojavalmiste 30 tablettia

    Normaalihinta €13,60 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €28,84
    Säästät: -€15,24
    0,45 € / 1ud
  • Vitanatur Collagen Antiox Plus 360 g
    -18%

    Vitanatur Collagen Antiox Plus 360 g

    Normaalihinta €22,00 6,11 € / 100gr
    Alennushinta €22,00 Normaalihinta €26,80
    Säästät: -€4,80
    6,11 € / 100gr
  • Vitanatur Collagen Intensive 360 g
    -14%

    Vitanatur Collagen Intensive 360 g

    Normaalihinta €28,20 7,83 € / 100gr
    Alennushinta €28,20 Normaalihinta €32,95
    Säästät: -€4,75
    7,83 € / 100gr
  • Colnatur Complex Curcuma, 250 g
    -16%

    Colnatur Complex Curcuma, 250 g

    Normaalihinta €19,50 7,8 € / 100gr
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €23,35
    Säästät: -€3,85
    7,8 € / 100gr
  • Colnatur Osteodense Chocolate, 288g
    -9%

    Colnatur Osteodense Chocolate, 288 g

    Normaalihinta €21,40 7,43 € / 100gr
    Alennushinta €21,40 Normaalihinta €23,64
    Säästät: -€2,24
    7,43 € / 100gr
  • Colnatur Forte, 30,3 g
    -8%

    Colnatur Forte, 30,3 g

    Normaalihinta €21,50 70,96 € / 100gr
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €23,42
    Säästät: -€1,92
    70,96 € / 100gr
  • Prim Bu -50A Upper Arm Tensiometer
    -13%

    Prim Bu -50A -käsivarren verenpainemittari

    Normaalihinta €55,10 55,1 € / 1ud
    Alennushinta €55,10 Normaalihinta €63,68
    Säästät: -€8,58
    55,1 € / 1ud
  • Ergykum, 30 capsules
    -31%

    Ergykum, 30 kapselia

    Normaalihinta €24,00 0,8 € / 1ud
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €34,75
    Säästät: -€10,75
    0,8 € / 1ud
  • Colnatur Ready sachets, 30X3g
    -5%

    Colnatur Ready -pussit, 30 x 3 g

    Normaalihinta €23,10 770,0 € / 100gr
    Alennushinta €23,10 Normaalihinta €24,32
    Säästät: -€1,22
    770,0 € / 100gr
  • Xeros Dentaid Mouthwash 500 ml
    -13%

    Xeros Dentaid suuvesi 500 ml

    Normaalihinta €11,60 2,32 € / 100ml
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €13,32
    Säästät: -€1,72
    2,32 € / 100ml
  • Desensin Plus Toothpaste 75 ml
    -11%

    Desensin Plus -hammastahna 75 ml

    Normaalihinta €5,40 7,2 € / 100ml
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €6,05
    Säästät: -€0,65
    7,2 € / 100ml
  • Desensin Plus Fluor Mouthwash 500 ml
    -15%

    Desensin Plus Fluor -suuvesi 500 ml

    Normaalihinta €9,10 1,82 € / 100ml
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €10,69
    Säästät: -€1,59
    1,82 € / 100ml
  • Desensin Sensitive Teeth Anti-Cavity Toothpaste, 125 ml
    -17%

    Desensin Herkät hampaat -hammasvoide, karieksen ehkäisyyn, 125 ml

    Normaalihinta €6,70 5,36 € / 100ml
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €8,05
    Säästät: -€1,35
    5,36 € / 100ml
  • VITIS Duplo Access Medium Toothbrush + Whitening Toothpaste 15 ml
    -13%

    VITIS Duplo -harja, keskikova, Access + valkaisuvoide 15 ml

    Normaalihinta €7,30 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €8,41
    Säästät: -€1,11
    0,49 € / 1ud
  • Azione 20 capsules
    -17%

    Azione 20 kapselia

    Normaalihinta €7,00 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €8,44
    Säästät: -€1,44
    0,35 € / 1ud
  • VITIS Gingival Toothpaste 100 ml
    -5%

    VITIS Hammasgeeli ikenille 100 ml

    Normaalihinta €6,50 6,5 € / 100ml
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €6,84
    Säästät: -€0,34
    6,5 € / 100ml
  • VITIS Gingival Toothpaste 150 ml
    -18%

    VITIS-hammasgeeli 150 ml

    Normaalihinta €7,50
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €9,18
    Säästät: -€1,68
  • VITIS Duplo Toothpaste Gums 2 x 150 ml
    -15%

    VITIS Duplo hammasgeeli ikenille 2 x 150 ml

    Normaalihinta €13,90 9,27 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €16,31
    Säästät: -€2,41
    9,27 € / 100ml
  • VITIS Duplo Access Soft Toothbrush + Anti-Cavity Toothpaste, 15 ml
    -13%

    VITIS Duplo Access -pehmeä hammasharja + karieksen ehkäisyyn tarkoitettu hammastahna, 15 ml

    Normaalihinta €7,30 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €8,41
    Säästät: -€1,11
    0,49 € / 1ud
  • Desensin Repair Toothpaste 75 ml
    -13%

    Desensin Repair -hammastahna 75 ml

    Normaalihinta €6,70 8,93 € / 100ml
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €7,70
    Säästät: -€1,00
    8,93 € / 100ml
  • Durex Soft Sensitive Condoms For Increased Sensitivity Size Small 10 pieces
    -25%

    Durex Sensitivo -kondomit, pehmeät ja herkkyyttä lisäävät, koko S, 10 kpl

    Normaalihinta €7,60 0,76 € / 1ud
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €10,11
    Säästät: -€2,51
    0,76 € / 1ud
  • Durex Perfect Conection Lubricant 100 ml
    -18%

    Durex Perfect Connection -liukastin 100 ml

    Normaalihinta €14,60 14,6 € / 100ml
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €17,81
    Säästät: -€3,21
    14,6 € / 100ml