Kokoelma:

Men's health

  • Blastoactiva Cream, 150 ml
    -5%

    Blastoactiva-voide, 150 ml

    Normaalihinta €25,10
    Alennushinta €25,10 Normaalihinta €26,42
    Säästät: -€1,32
  • Colnatur Complex -kollageeni, mauton, 324 g

    Normaalihinta €21,65 6,68 € / 100gr
    Alennushinta €21,65 Normaalihinta €21,65
    Säästät: -€0,00
    6,68 € / 100gr
  • Colnatur Complex Forest Berry Flavour, 345 grams
    -12%

    Colnatur Complex, metsänmarjojen maku, 345 g

    Normaalihinta €19,00 5,51 € / 100gr
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €21,65
    Säästät: -€2,65
    5,51 € / 100gr
  • Heliocare Color Gel -voide, kevyt, SPF 50+, 50 ml
    -21%

    Heliocare Color Gel -voide, kevyt, SPF 50+, 50 ml

    Normaalihinta €18,71 37,42 € / 100ml
    Alennushinta €18,71 Normaalihinta €23,68
    Säästät: -€4,97
    37,42 € / 100ml
  • Colnatur Classic Forest Berry Flavour, 315 g
    -5%

    Colnatur Classic, metsämarjojen maku, 315 g

    Normaalihinta €21,80 6,92 € / 100gr
    Alennushinta €21,80 Normaalihinta €22,95
    Säästät: -€1,15
    6,92 € / 100gr
  • Nua Nuaepa 1200, 30 Pearls
    -16%

    Nua Nuaepa 1200, 30 kapselia

    Normaalihinta €33,80 1,13 € / 1ud
    Alennushinta €33,80 Normaalihinta €40,00
    Säästät: -€6,20
    1,13 € / 1ud
  • Nua Hydroxinua 25, 90 Pearls
    -15%

    Nua Hidroxinua 25, 90 kapselia

    Normaalihinta €34,90 0,39 € / 1ud
    Alennushinta €34,90 Normaalihinta €41,25
    Säästät: -€6,35
    0,39 € / 1ud
  • Repavar Extreme Atopic Skin Body Cream 150 ml
    -38%

    Repavar Atopic Extreme -vartalovoide 150 ml

    Normaalihinta €21,90 14,6 € / 100ml
    Alennushinta €21,90 Normaalihinta €35,30
    Säästät: -€13,40
    14,6 € / 100ml
  • Repavar Atopic Skin Body Lotion 500 ml
    -36%

    Repavar Atopic -vartalovoide 500 ml

    Normaalihinta €28,70 5,74 € / 100ml
    Alennushinta €28,70 Normaalihinta €45,00
    Säästät: -€16,30
    5,74 € / 100ml
  • Desensin Plus Pack Fluor Paste 75 ml + Mouthwash 500 ml
    -10%

    Desensin Plus -pakkaus: fluori-hammastahna 75 ml + suuvesi 500 ml

    Normaalihinta €14,76 19,68 € / 100ml
    Alennushinta €14,76 Normaalihinta €16,40
    Säästät: -€1,64
    19,68 € / 100ml
  • Isdin Lambdapil Anti-Hair Loss 60 Capsules
    -22%

    Isdin Lambdapil hiustenlähtöä ehkäisevä valmiste, 60 kapselia

    Normaalihinta €23,99 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €23,99 Normaalihinta €30,95
    Säästät: -€6,96
    0,4 € / 1ud
  • PHB Duplo Fluoride & Mint Dental Floss With Wax 2 x 50 M
    -8%

    PHB Duplo hammaslanka, fluori ja minttu, vahattu, 2 x 50 m

    Normaalihinta €6,80 6,8 € / 1ud
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €7,37
    Säästät: -€0,57
    6,8 € / 1ud
  • VITIS Aloe Vera Toothpaste 2 units x 150 ml
    -12%

    VITIS Aloe Vera -hammastahna, 2 kpl x 150 ml

    Normaalihinta €10,10 5,05 € / 1ud
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €11,54
    Säästät: -€1,44
    5,05 € / 1ud
  • Infisport Nd4 Cross Up 50 G Lemon 18 Units
    -10%

    Infisport Nd4 Cross Up 50 g sitruuna 18 kpl

    Normaalihinta €36,50 73,0 € / 100gr
    Alennushinta €36,50 Normaalihinta €40,50
    Säästät: -€4,00
    73,0 € / 100gr
  • Fisiocrem Golpix Roll-On
    -15%

    Fisiocrem Golpix Roll-On

    Normaalihinta €7,20 7,2 € / 1ud
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €8,47
    Säästät: -€1,27
    7,2 € / 1ud
  • Oxychol 28 Capsules
    -28%

    Oxicol 28 kapselia

    Normaalihinta €17,50 0,63 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €24,16
    Säästät: -€6,66
    0,63 € / 1ud
  • KIN FluorKIN Children's Strawberry Rinse 500 ml
    -21%

    KIN FluorKIN Lasten mansikkamakuinen suuvesi 500 ml

    Normaalihinta €7,00 1,4 € / 100ml
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €8,91
    Säästät: -€1,91
    1,4 € / 100ml
  • Movial Plus Fluidart 28 Capsules
    -25%

    Movial Plus Fluidart 28 kapselia

    Normaalihinta €19,10 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €25,50
    Säästät: -€6,40
    0,68 € / 1ud
  • Pilexil Capsules Forte, 100 Capsules
    -5%

    Pilexil Forte -kapselit, 100 kapselia

    Normaalihinta €42,00 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €42,00 Normaalihinta €44,21
    Säästät: -€2,21
    0,42 € / 1ud
  • Lacer Sensilacer suuvesi 500 ml
    -20%

    Lacer Sensilacer suuvesi 500 ml

    Normaalihinta €8,40 1,68 € / 100ml
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €10,50
    Säästät: -€2,10
    1,68 € / 100ml
  • Máyla Pharma Bonflex Artisenior 30 sachets
    -44%

    Máyla Pharma Bonflex Artisenior 30 annospussia

    Normaalihinta €23,10 0,77 € / 1ud
    Alennushinta €23,10 Normaalihinta €41,58
    Säästät: -€18,48
    0,77 € / 1ud
  • Máyla Pharma Bonflex Artisenior Gel Forte 60 ml
    -25%

    Máyla Pharma Bonflex Artisenior Gel Forte 60 ml

    Normaalihinta €6,90 11,5 € / 100ml
    Alennushinta €6,90 Normaalihinta €9,18
    Säästät: -€2,28
    11,5 € / 100ml
  • Máyla Pharma Bonflex Recovery Collagen Citrus 30 sticks
    -11%

    Máyla Pharma Bonflex Recovery Collagen Citrus 30 annospussia

    Normaalihinta €25,20 0,84 € / 1ud
    Alennushinta €25,20 Normaalihinta €28,41
    Säästät: -€3,21
    0,84 € / 1ud
  • Isdin Fotoultra Active Unify värillinen SPF 50+ 50 ml
    -22%

    Isdin Fotoultra Active Unify värillinen SPF 50+ 50 ml

    Normaalihinta €23,39 23,39 € / 1ud
    Alennushinta €23,39 Normaalihinta €29,90
    Säästät: -€6,51
    23,39 € / 1ud
  • Isdin Fotoprotector Mineral Fusion Fluid SPF 50+ 50 Ml
    -19%

    Isdin Mineral Fusion Fluid -aurinkovoide SPF 50+ 50 ml

    Normaalihinta €23,39 46,78 € / 100ml
    Alennushinta €23,39 Normaalihinta €28,95
    Säästät: -€5,56
    46,78 € / 100ml
  • Aspolvit Flex Forte 60 capsules
    -19%

    Aspolvit Flex Forte 60 kapselia

    Normaalihinta €16,30 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €20,17
    Säästät: -€3,87
    0,27 € / 1ud
  • Isdin Medicis After Shave -geeli 100 ml
    -21%

    Isdin Medicis After Shave -geeli 100 ml

    Normaalihinta €18,20 18,2 € / 100ml
    Alennushinta €18,20 Normaalihinta €22,95
    Säästät: -€4,75
    18,2 € / 100ml
  • Cartimed Joints, 60 Capsules
    -11%

    Cartimed Nivelet, 60 kapselia

    Normaalihinta €15,26 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €15,26 Normaalihinta €17,10
    Säästät: -€1,84
    0,25 € / 1ud
  • Sandoz Bienestar Articulaciones 30 capsules
    -16%

    Sandoz Bienestar Nivelet 30 kapselia

    Normaalihinta €14,20 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,20 Normaalihinta €16,99
    Säästät: -€2,79
    0,47 € / 1ud
  • Desensin Repair Mouthwash 500 ml
    -5%

    Desensin Repair suuvesi 500 ml

    Normaalihinta €11,00 2,2 € / 100ml
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €11,58
    Säästät: -€0,58
    2,2 € / 100ml