Kokoelma:

Healers and antiseptics for dogs

  • Omnimatrix Healing Ointment 60 g
    -8%

    Omnimatrix-haavanparantava voide 60 g

    Normaalihinta €19,50 32,5 € / 100gr
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €21,18
    Säästät: -€1,68
    32,5 € / 100gr
  • Omnimatrix-haavanhoitovoide 20 g

    Normaalihinta €13,38 66,9 € / 100gr
    Alennushinta €13,38 Normaalihinta €13,38
    Säästät: -€0,00
    66,9 € / 100gr
  • Vetramil Ointment 30 gr
    -13%

    Vetramil-voide 30 g

    Normaalihinta €20,00 666,67 € / 1kg
    Alennushinta €20,00 Normaalihinta €22,95
    Säästät: -€2,95
    666,67 € / 1kg
  • Calier Ado Eqmina 70 ml Spray
    -11%

    Calier Ado Eqmina 70 ml suihke

    Normaalihinta €9,10
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €10,24
    Säästät: -€1,14
  • Pharmadiet Aloevet Topical Gel 50 ml
    -5%

    Pharmadiet Aloevet -voide 50 ml

    Normaalihinta €14,80 29,6 € / 100ml
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €15,58
    Säästät: -€0,78
    29,6 € / 100ml
  • Vetericyn Vf Skin Care 120 ml
    -5%

    Vetericyn Vf Skin Care 120 ml

    Normaalihinta €25,60
    Alennushinta €25,60 Normaalihinta €26,95
    Säästät: -€1,35
  • Stangest Cicavet Cicatrizante Spray, 500 ml
    -11%

    Stangest Cicavet -haavanhoitosuihke, 500 ml

    Normaalihinta €20,90
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €23,41
    Säästät: -€2,51
  • Alumax Spray 200 ml
    -36%

    Livisto Alumax -suihke 200 ml

    Normaalihinta €6,10 3,05 € / 100ml
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €9,47
    Säästät: -€3,37
    3,05 € / 100ml
  • Cleandermal Dog Cat Spray, 100 ml
    -14%

    Cleandermal koira- ja kissasuihke, 100 ml

    Normaalihinta €9,80 9,8 € / 100ml
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €11,34
    Säästät: -€1,54
    9,8 € / 100ml
  • Omnimatrix Septifree 50 ml

    Normaalihinta €16,13 32,26 € / 100ml
    Alennushinta €16,13 Normaalihinta €16,13
    Säästät: -€0,00
    32,26 € / 100ml
  • JTPharma Hypochlorine Skin Care Hydrogel, 60 ml
    -11%

    JTPharma Hypoclorine Skin Care -hydrogeeli, 60 ml

    Normaalihinta €18,90 31,5 € / 100ml
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €21,33
    Säästät: -€2,43
    31,5 € / 100ml
  • JTPharma Hypochlorine Skin Care, 60 ml
    -18%

    JTPharma Hypoclorine Skin Care, 60 ml

    Normaalihinta €18,40 30,67 € / 100ml
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €22,32
    Säästät: -€3,92
    30,67 € / 100ml
  • JTPharma Hypochlorine Skin Care, 150 ml
    -16%

    JTPharma Hypoclorine Skin Care, 150 ml

    Normaalihinta €27,60 18,4 € / 100ml
    Alennushinta €27,60 Normaalihinta €32,74
    Säästät: -€5,14
    18,4 € / 100ml
  • JTPharma Hypochlorine Skin Care, 500 ml
    -7%

    JTPharma Hypoclorine Skin Care, 500 ml

    Normaalihinta €49,20 9,84 € / 100ml
    Alennushinta €49,20 Normaalihinta €52,74
    Säästät: -€3,54
    9,84 € / 100ml
  • JTPharma Hypochlorine Skin Care Hydrogel, 150 ml
    -7%

    JTPharma Hypoclorine Skin Care -hydrogeeli, 150 ml

    Normaalihinta €26,60 17,73 € / 100ml
    Alennushinta €26,60 Normaalihinta €28,55
    Säästät: -€1,95
    17,73 € / 100ml
  • JTPharma Hypochlorine Skin Care Hydrogel, 500 ml
    -6%

    JTPharma Hypoclorine Skin Care -hydrogeeli, 500 ml

    Normaalihinta €50,30 10,06 € / 100ml
    Alennushinta €50,30 Normaalihinta €53,78
    Säästät: -€3,48
    10,06 € / 100ml
  • JTPharma Hypochlorine Farm Hydrogel, 540 ml
    -6%

    JTPharma Hypoclorine Farm -hydrogeeli, 540 ml

    Normaalihinta €51,70 9,57 € / 100ml
    Alennushinta €51,70 Normaalihinta €55,28
    Säästät: -€3,58
    9,57 € / 100ml
  • JTPharma Ultra Dry, 500 ml
    -7%

    JTPharma Ultra Dry, 500 ml

    Normaalihinta €28,70 5,74 € / 100ml
    Alennushinta €28,70 Normaalihinta €30,84
    Säästät: -€2,14
    5,74 € / 100ml
  • JTPharma Ultra Dry Galon, 3,78L
    -18%

    JTPharma Ultra Dry Galon, 3,78 l

    Normaalihinta €93,30 2,47 € / 100ml
    Alennushinta €93,30 Normaalihinta €113,13
    Säästät: -€19,83
    2,47 € / 100ml
  • JTPharma Ultra Dry, 120 ml
    -12%

    JTPharma Ultra Dry, 120 ml

    Normaalihinta €10,80 9,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €12,21
    Säästät: -€1,41
    9,0 € / 100ml
  • Kimiderm Intensiv Cream, 30 gr
    -11%

    Kimiderm Intensiv -voide, 30 g

    Normaalihinta €14,00 466,67 € / 1kg
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €15,81
    Säästät: -€1,81
    466,67 € / 1kg
  • Omnimatrix - arpien hoitoon, 250 ml

    Normaalihinta €61,61 246,44 € / 1kg
    Alennushinta €61,61 Normaalihinta €61,61
    Säästät: -€0,00
    246,44 € / 1kg
  • Stangest Cicavet Healing Spray 125 Ml
    -5%

    Stangest Cicavet -haavanhoitospray 125 ml

    Normaalihinta €10,90 83,85 € / 1kg
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €11,47
    Säästät: -€0,57
    83,85 € / 1kg
  • Vexoderm Gel Plus 12 gr
    -5%

    Vexoderm Gel Plus 12 g

    Normaalihinta €12,20 1016,67 € / 1kg
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €12,84
    Säästät: -€0,64
    1016,67 € / 1kg
  • Vetericyn Vf Plus 500 ml
    -5%

    Vetericyn Vf Plus 500 ml

    Normaalihinta €45,30 9,06 € / 100ml
    Alennushinta €45,30 Normaalihinta €47,68
    Säästät: -€2,38
    9,06 € / 100ml
  • Vetericyn Vf Plus Hydrogel 500 ml
    -6%

    Vetericyn Vf Plus -hydrogeeli 500 ml

    Normaalihinta €48,20 9,64 € / 100ml
    Alennushinta €48,20 Normaalihinta €51,53
    Säästät: -€3,33
    9,64 € / 100ml
  • Vetericyn Vf Plus Hydrogel 120 ml
    -13%

    Vetericyn Vf Plus -hydrogeeli 120 ml

    Normaalihinta €27,70 23,08 € / 100ml
    Alennushinta €27,70 Normaalihinta €31,68
    Säästät: -€3,98
    23,08 € / 100ml
  • Vetericyn Vf Plus 55 ml
    -7%

    Vetericyn Vf Plus 55 ml

    Normaalihinta €18,90 34,36 € / 100ml
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €20,25
    Säästät: -€1,35
    34,36 € / 100ml
  • Vetericyn Vf Plus Hydrogel 55 ml
    -10%

    Vetericyn Vf Plus -hydrogeeli 55 ml

    Normaalihinta €19,00 34,55 € / 100ml
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €21,02
    Säästät: -€2,02
    34,55 € / 100ml
  • Vetramil Ointment 180 gr
    -5%

    Vetramil-voide 180 g

    Normaalihinta €69,20 384,44 € / 1kg
    Alennushinta €69,20 Normaalihinta €72,84
    Säästät: -€3,64
    384,44 € / 1kg