Kokoelma:

Rodent food

  • Littleone Guinea Pigs 2,3Kg
    -33%

    Littleone Marsut 2,3 kg

    Normaalihinta €9,50 4,13 € / 1kg
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €14,14
    Säästät: -€4,64
    4,13 € / 1kg
  • Littleone Rabbits 2,3Kg
    -33%

    Littleone-kanit 2,3 kg

    Normaalihinta €9,90 4,3 € / 1kg
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €14,85
    Säästät: -€4,95
    4,3 € / 1kg
  • Littleone Junior Rabbits 2,3Kg
    -26%

    Littleone Kanit Junior 2,3 kg

    Normaalihinta €9,30 4,04 € / 1kg
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €12,53
    Säästät: -€3,23
    4,04 € / 1kg
  • Littleone Dwarf Hamsters 400Gr
    -41%

    Littleone-kääpiöhamsterit 400 g

    Normaalihinta €2,10 5,25 € / 1kg
    Alennushinta €2,10 Normaalihinta €3,54
    Säästät: -€1,44
    5,25 € / 1kg
  • Littleone Chinchillas 2,3Kg
    -34%

    Littleone-chinchillat 2,3 kg

    Normaalihinta €10,50 4,57 € / 1kg
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €16,03
    Säästät: -€5,53
    4,57 € / 1kg
  • Littleone Rats 400Gr
    -43%

    Littleone Ratas 400 g

    Normaalihinta €2,00 5,0 € / 1kg
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €3,48
    Säästät: -€1,48
    5,0 € / 1kg
  • Littleone Mice 400Gr
    -41%

    Littleone-hiiret 400 g

    Normaalihinta €2,00 5,0 € / 1kg
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €3,38
    Säästät: -€1,38
    5,0 € / 1kg
  • Littleone Rabbits 400Gr
    -32%

    Littleone Kanit 400 g

    Normaalihinta €2,30 5,75 € / 1kg
    Alennushinta €2,30 Normaalihinta €3,38
    Säästät: -€1,08
    5,75 € / 1kg
  • Littleone Chinchillas 400Gr
    -35%

    Littleone Chinchillas 400 g

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Littleone Snack Carob 200Gr
    -34%

    Littleone Snack - johanneksenleipäpavut 200 g

    Normaalihinta €2,60 13,0 € / 1kg
    Alennushinta €2,60 Normaalihinta €3,95
    Säästät: -€1,35
    13,0 € / 1kg
  • Littleone Snack Dried Carrot 200Gr
    -42%

    Littleone Snack Kuivattu porkkana 200 g

    Normaalihinta €3,10 15,5 € / 1kg
    Alennushinta €3,10 Normaalihinta €5,36
    Säästät: -€2,26
    15,5 € / 1kg
  • Littleone Herb Crunchy Snack 100Gr
    -34%

    Littleone Rapea yrttisnack 100 g

    Normaalihinta €2,90 29,0 € / 1kg
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €4,40
    Säästät: -€1,50
    29,0 € / 1kg
  • Littleone Treat-Toy Flowerbowl 140Gr
    -38%

    Littleone Treat-Toy Flowerbowl 140 g

    Normaalihinta €4,70 33,57 € / 1kg
    Alennushinta €4,70 Normaalihinta €7,52
    Säästät: -€2,82
    33,57 € / 1kg
  • Littleone Treat-Toy Tasty Bluebell 150Gr
    -34%

    Littleone Treat-Toy Tasty Bluebell 150 g

    Normaalihinta €4,80 32,0 € / 1kg
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €7,31
    Säästät: -€2,51
    32,0 € / 1kg
  • Littleone Gerbils 400Gr
    -41%

    Littleone Jerbos 400 g

    Normaalihinta €2,00 5,0 € / 1kg
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €3,38
    Säästät: -€1,38
    5,0 € / 1kg
  • Littleone Wood Chips 800Gr
    -31%

    Littleone Puusirpaleet 800 g

    Normaalihinta €3,20 4,0 € / 1kg
    Alennushinta €3,20 Normaalihinta €4,63
    Säästät: -€1,43
    4,0 € / 1kg
  • Littleone Mountain Hay With Chamomile 400Gr
    -31%

    Littleone Vuoristoheno ja kamomilla 400 g

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Littleone Mountain Hay With Dandelion 400Gr
    -14%

    Littleone Vuoristoheno ja voikukka 400 g

    Normaalihinta €4,70 11,75 € / 1kg
    Alennushinta €4,70 Normaalihinta €5,47
    Säästät: -€0,77
    11,75 € / 1kg
  • Littleone Hamsters 900Gr
    -45%

    Littleone-hamsterit 900 g

    Normaalihinta €3,40 3,78 € / 1kg
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €6,20
    Säästät: -€2,80
    3,78 € / 1kg
  • Littleone Guinea Pigs 900Gr
    -33%

    Littleone Marsut 900 g

    Normaalihinta €4,00 4,44 € / 1kg
    Alennushinta €4,00 Normaalihinta €6,01
    Säästät: -€2,01
    4,44 € / 1kg
  • Littleone Rabbits 900Gr
    -42%

    Littleone Kanit 900 g

    Normaalihinta €3,50 3,89 € / 1kg
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €6,00
    Säästät: -€2,50
    3,89 € / 1kg
  • Littleone Junior Rabbits 900Gr
    -42%

    Littleone Junior-kanit 900 g

    Normaalihinta €3,90 4,33 € / 1kg
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €6,73
    Säästät: -€2,83
    4,33 € / 1kg
  • Littleone Rats 900Gr
    -42%

    Littleone Ratas 900 g

    Normaalihinta €3,50 3,89 € / 1kg
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €6,01
    Säästät: -€2,51
    3,89 € / 1kg
  • Littleone Chinchillas 900Gr
    -42%

    Littleone-chinchillat 900 g

    Normaalihinta €3,90 4,33 € / 1kg
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €6,73
    Säästät: -€2,83
    4,33 € / 1kg
  • Littleone Greenvalley Herbal Rabbit Food 750Gr
    -32%

    Littleone Greenvalley Yrttiruoka kaneille 750 g

    Normaalihinta €4,90 6,53 € / 1kg
    Alennushinta €4,90 Normaalihinta €7,17
    Säästät: -€2,27
    6,53 € / 1kg
  • Littleone Greenvalley Indian Rabbit Herb Food 750Gr
    -21%

    Littleone Greenvalley Kaninruoka, intialaiset yrtit, 750 g

    Normaalihinta €5,00 6,67 € / 1kg
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €6,32
    Säästät: -€1,32
    6,67 € / 1kg
  • Littleone Greenvalley Herbal Feed for Chinchillas 750Gr
    -21%

    Littleone Greenvalley Chinchillojen yrttiruoka 750 g

    Normaalihinta €5,00 6,67 € / 1kg
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €6,32
    Säästät: -€1,32
    6,67 € / 1kg
  • Littleone Greenvalley Herbs For Degus 750Gr
    -33%

    Littleone Greenvalley - yrtit deguille 750 g

    Normaalihinta €5,10 6,8 € / 1kg
    Alennushinta €5,10 Normaalihinta €7,61
    Säästät: -€2,51
    6,8 € / 1kg
  • Littleone Degus 400Gr
    -39%

    Littleone Degus 400 g

    Normaalihinta €2,30 5,75 € / 1kg
    Alennushinta €2,30 Normaalihinta €3,75
    Säästät: -€1,45
    5,75 € / 1kg
  • Littleone Mountain Hay Unpressed 400Gr
    -14%

    Littleone Puristamaton vuoristoheno 400 g

    Normaalihinta €3,80 9,5 € / 1kg
    Alennushinta €3,80 Normaalihinta €4,42
    Säästät: -€0,62
    9,5 € / 1kg

Explore our range of rodent foods with formulas and packaging to suit your lifestyle. A smart choice for those who value quality.

What are rodent foods for?

The products in this category respond to specific day-to-day needs. They can offer nutritional support, hygiene, aesthetic treatment or general well-being, depending on the type of item. All are formulated to provide an effective, practical solution adapted to different user profiles.

Key benefits of this category

By choosing products from this section, you gain access to benefits such as quality ingredients, recognised brands, excellent skin or digestive tolerance and functional presentations. Many are clinically tested and endorsed by specialists.

Buy online with total confidence

Place your order from home through our website. At Farmaciasdirect we offer you an easy shopping experience, professional advice and fast delivery so that you don't miss what you need.

Discover the best rodent food products

Start now your journey through this category and choose the products that best suit you. At Farmaciasdirect, your well-being is at the heart of everything we do.