• Littleone Degus 400Gr
-39%

Littleone Degus 400 g

SKU-koodiLI4602533785414
Littleone Degus 400 g on erityisesti degusille, pienille jyrsijöille ja linnuille suunniteltu rehu. Se sisältää tasapainoisen sekoituksen ravintoaineita, jotka täyttävät näiden lemmikkien ravitsemustarpeet. Tämä rehu tarjoaa tarvittavat ravintoaineet hyvän terveyden ylläpitämiseksi sekä kiiltävän turkin ja terveen ihon edistämiseksi. Se on ihanteellinen valinta degujen ja lintujen onnellisuuden ja terveyden ylläpitämiseen.
Normaalihinta €2,30 5,75 € / 1kg
Alennushinta €2,30 Normaalihinta €3,75
Säästät: -€1,45
5,75 € / 1kg
Littleone Degus 400Gr
Littleone Degus 400 g
Normaalihinta €2,30 5,75 € / 1kg
Alennushinta €2,30 Normaalihinta €3,75
Säästät: -€1,45
5,75 € / 1kg

 

 

Littleone Degus 400 g on erityisesti degusille suunniteltu rehu; degusit ovat jyrsijöitä, jotka kuuluvat octodontidae-heimoon. Tämä tuote tarjoaa tasapainoisen ja kattavan ravinnon, joka täyttää degusien erityiset ravitsemustarpeet. Se sisältää korkealaatuisia ainesosia, kuten siemeniä, jyviä ja vihanneksia, jotka edistävät näiden eläinten terveyttä ja hyvinvointia. Littleone Degus 400Gr on ihanteellinen valinta tasapainoisen ruokavalion ylläpitämiseen sekä degujen ruoansulatusjärjestelmän oikean kehityksen ja toiminnan varmistamiseen.

Ominaisuudet

Tuote ”Littleone Degus 400 g” on erityisesti degusille, jotka ovat jyrsijöitä, suunniteltu rehu. Tämän tuotteen käytön mahdollisia etuja voivat olla:

1. Tasapainoinen ravitsemus: Tämä rehu on kehitetty tarjoamaan degusille terveellisen ja tasapainoisen ruokavalion tarvitsemat ravintoaineet.

2. Edistää hampaiden terveyttä: Degujen hampaat kasvavat jatkuvasti, ja tämä rehu voi auttaa kuluttamaan niiden hampaita luonnollisella tavalla, mikä ehkäisee hampaiden ongelmia.

3. Vahvistaa immuunijärjestelmää: Tuote voi sisältää ainesosia, jotka vahvistavat degu-jyrsijöiden immuunijärjestelmää ja auttavat niitä pysymään terveinä sekä ehkäisemään sairauksia.

4. Edistää henkistä hyvinvointia: Tarjoamalla asianmukaista ravintoa tämä tuote voi edistää degujen yleistä hyvinvointia, millä voi olla myönteinen vaikutus niiden mielialaan ja käyttäytymiseen.

On tärkeää huomioida, että nämä tiedot ovat oletuksia, jotka perustuvat yleiseen tietoon jyrsijöiden ruokinnasta, eivätkä ne perustu tuotteeseen ”Littleone Degus 400Gr” liittyviin erityistietoihin. Tarkempia ja yksityiskohtaisempia tietoja tämän tuotteen hyödyistä saat tuotteen etiketistä tai ottamalla yhteyttä valmistajaan.

Käyttöohjeet

Littleone Degus 400Gr -tuotteen käyttöohjeet ovat seuraavat: ruokkika degus-jyrsijöitä tällä tuotteella. On suositeltavaa antaa sopiva määrä ruokaa jyrsijöiden tarpeiden mukaan. On tärkeää varmistaa, että niillä on aina saatavilla raikasta ja puhdasta vettä.