Kokoelma:

First Aid Kit

  •  
  • Interapothek Fabric Sponge, 5mx5cm
    -19%

    Interapothek-kangaslaastari, 5 m × 5 cm

    Normaalihinta €2,60 2,6 € / 1ud
    Alennushinta €2,60 Normaalihinta €3,20
    Säästät: -€0,60
    2,6 € / 1ud
  •  
  • Leukoplast Leukomed T Plus, 8 cm x 10 cm, 5 kpl
    -42%

    Leukoplast Leukomed T Plus, 8 cm x 10 cm, 5 kpl

    Normaalihinta €4,00 0,8 € / 1ud
    Alennushinta €4,00 Normaalihinta €6,90
    Säästät: -€2,90
    0,8 € / 1ud
  • COHESIVE ELASTIC BANDAGE 10/4.5
    -7%

    COHESIVA-ELASTIINISIDOS 10/4,5

    Normaalihinta €4,30 4,3 € / 1ud
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €4,63
    Säästät: -€0,33
    4,3 € / 1ud
  • Quies-silikonitapit lasten uimiseen, 6 kpl
    -19%

    Quies-silikonitapit lasten uimiseen, 6 kpl

    Normaalihinta €4,40
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €5,40
    Säästät: -€1,00
  •  
  • 3M Steri-Strip Adhesive Suture 75 x 6 mm 3 Strips
    -33%

    3M Steri-Strip -liimausside 75 x 6 mm, 3 kappaletta

    Normaalihinta €4,10 1,37 € / 1ud
    Alennushinta €4,10 Normaalihinta €6,14
    Säästät: -€2,04
    1,37 € / 1ud
  •  
  • Matkalaukku
    -29%

    Matkalaukku

    Normaalihinta €20,00 3,33 € / 1ud
    Alennushinta €20,00 Normaalihinta €28,30
    Säästät: -€8,30
    3,33 € / 1ud
  •  
  • Dermaplast Active Instant Cold Pack
    -15%

    Dermaplast Active Instant-kylmäpussi

    Normaalihinta €4,90 4,9 € / 1ud
    Alennushinta €4,90 Normaalihinta €5,74
    Säästät: -€0,84
    4,9 € / 1ud
  • Lusan Cambric Bandage 10 M x 10 cm 1 unit
    -39%

    Lusan Cambric -side 10 m x 10 cm, 1 kpl

    Normaalihinta €1,40 1,4 € / 1ud
    Alennushinta €1,40 Normaalihinta €2,30
    Säästät: -€0,90
    1,4 € / 1ud
  • Earplugs 3M Reusable Earplugs Water 2pcs
    -9%

    3M:n uudelleenkäytettävät vedenpitävät korvatulpat, 2 kpl

    Normaalihinta €4,80 2,4 € / 1ud
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €5,26
    Säästät: -€0,46
    2,4 € / 1ud
  •  
  • Badabulle Digital Bath Thermometer
    -26%

    Badabulle digitaalinen kylpytermometri

    Normaalihinta €11,20 11,2 € / 1ud
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €15,14
    Säästät: -€3,94
    11,2 € / 1ud
  •  
  • Great Cross Sterile Cotton Gauze 25 units
    -39%

    Steriloitu puuvillainen Gasa-suuri risti, 25 kpl

    Normaalihinta €1,00 0,04 € / 1ud
    Alennushinta €1,00 Normaalihinta €1,63
    Säästät: -€0,63
    0,04 € / 1ud
  •  
  • Compeed Pack - vaivaisenluun laastari, 3 x 5 kpl
    -19%

    Compeed Pack - vaivaisenluun laastari, 3 x 5 kpl

    Normaalihinta €17,60 1,17 € / 1ud
    Alennushinta €17,60 Normaalihinta €21,60
    Säästät: -€4,00
    1,17 € / 1ud
  •  
  • Alvita Distilled Water, 1 l
    -17%

    Alvita tislattu vesi, 1 l

    Normaalihinta €1,50 0,15 € / 100ml
    Alennushinta €1,50 Normaalihinta €1,80
    Säästät: -€0,30
    0,15 € / 100ml
  • Ice Power Cold Gel Plus Msm 200Ml.
    -42%

    Ice Power Gel Frio Plus MSM 200 ml.

    Normaalihinta €18,30 9,15 € / 100ml
    Alennushinta €18,30 Normaalihinta €31,39
    Säästät: -€13,09
    9,15 € / 100ml
  • Hansaplast Scar Pack
    -27%

    Hansaplast Arpipakkaus

    Normaalihinta €80,40 1,91 € / 1ud
    Alennushinta €80,40 Normaalihinta €109,54
    Säästät: -€29,14
    1,91 € / 1ud
  • Flexible plasters 6X10 cm 10 units
    -29%

    Joustavat laastarit 6 x 10 cm, 10 kpl

    Normaalihinta €3,10 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €3,10 Normaalihinta €4,38
    Säästät: -€1,28
    0,31 € / 1ud
  • Pic Thermogel Extracomfort Knee 17X30Cm
    -20%

    Pic Thermogel Extracomfort -polviside 17 x 30 cm

    Normaalihinta €16,60 16,6 € / 1ud
    Alennushinta €16,60 Normaalihinta €20,63
    Säästät: -€4,03
    16,6 € / 1ud
  • Alvita Safety Sticks, 60 pcs.
    -23%

    Alvita-turvapuikot, 60 kpl

    Normaalihinta €1,70 0,03 € / 1ud
    Alennushinta €1,70 Normaalihinta €2,20
    Säästät: -€0,50
    0,03 € / 1ud
  •  
  • Comforsil Extra Thin Toe Separator (Half Moon) Cc206, Size S
    -24%

    Comforsil erittäin ohut varvaserotin (puolikuun muotoinen) Cc206, koko S

    Normaalihinta €5,30
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €6,98
    Säästät: -€1,68
  •  
  • No Lice Organic Anti-lice Shampoo 260Ml.
    -5%

    No Lice orgaaninen täishampo 260 ml.

    Normaalihinta €15,00 5,77 € / 100ml
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €15,79
    Säästät: -€0,79
    5,77 € / 100ml
  • Compeed Pads Bunions 5 units
    -17%

    Compeed-laastarit vaivaisenluille, 5 kpl

    Normaalihinta €6,00 1,2 € / 1ud
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €7,20
    Säästät: -€1,20
    1,2 € / 1ud
  • Quies Mini-vaahtotulpat, 6 kpl
    -26%

    Quies Mini-vaahtotulpat, 6 kpl

    Normaalihinta €3,50 3,5 € / 1ud
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,75
    Säästät: -€1,25
    3,5 € / 1ud
  • Ducray Diaseptyl Aqueous Solution 125 ml
    -14%

    Ducray Diaseptyl vesiliuos 125 ml

    Normaalihinta €9,30 7,44 € / 100ml
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €10,85
    Säästät: -€1,55
    7,44 € / 100ml
  • Alvita Syringe With Sterile Needle 10 Ml 21G 1 1/2" (0,8X40Mm)
    -11%

    Alvita-ruisku, jossa on steriili neula, 10 ml, 21G, 1 1/2" (0,8 × 40 mm)

    Normaalihinta €0,40 4,0 € / 100ml
    Alennushinta €0,40 Normaalihinta €0,45
    Säästät: -€0,05
    4,0 € / 100ml
  • Nebualdo Nebuliser Rf7 Dual Speed + Mouth Applicator
    -20%

    Nebualdo RF7 Dual Speed -sumutin + suukappale

    Normaalihinta €9,00 9,0 € / 1ud
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €11,29
    Säästät: -€2,29
    9,0 € / 1ud
  • Beter Superimposed Pedicure Pliers Chrome Plated Worm Spring 13.5 cm
    -19%

    Beter-pedikyyripihdit, kromipinnoitettu, jousi, 13,5 cm

    Normaalihinta €20,80 20,8 € / 1ud
    Alennushinta €20,80 Normaalihinta €25,54
    Säästät: -€4,74
    20,8 € / 1ud
  • Molicare Prem. Mobile 5D M P14
    -31%

    Molicare Prem. Mobile 5D M P14

    Normaalihinta €11,30 11,3 € / 1ud
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €16,43
    Säästät: -€5,13
    11,3 € / 1ud
  • APOSAN Puhdas puuvillavilla, 500 g
    -23%

    APOSAN Puhdas puuvillavilla, 500 g

    Normaalihinta €2,90 0,58 € / 100gr
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €3,79
    Säästät: -€0,89
    0,58 € / 100gr
  • Alvita Distilled Water, 5 l
    -15%

    Alvita-tislattu vesi, 5 l

    Normaalihinta €4,30 0,09 € / 100ml
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €5,05
    Säästät: -€0,75
    0,09 € / 100ml
  • Peha Soft Vinyl Powder Free S 100 units
    -40%

    Peha Soft -pölytön vinyyli, S, 100 kpl

    Normaalihinta €8,60
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €14,33
    Säästät: -€5,73