• Ice Power Cold Gel Plus Msm 200Ml.
-42%

Ice Power Gel Frio Plus MSM 200 ml.

SKU-koodiIC6418029150202
MSM:ää sisältävä kylmägeeli lihaksille ja nivelille.
Normaalihinta €18,30 9,15 € / 100ml
Alennushinta €18,30 Normaalihinta €31,39
Säästät: -€13,09
9,15 € / 100ml
Ice Power Cold Gel Plus Msm 200Ml.
Ice Power Gel Frio Plus MSM 200 ml.
Normaalihinta €18,30 9,15 € / 100ml
Alennushinta €18,30 Normaalihinta €31,39
Säästät: -€13,09
9,15 € / 100ml

 

 
Ice Power Gel Frio Plus MSM on kylmägeeli, jossa yhdistyvät virkistävä vaikutus ja MSM (metyylisulfonyylimetaani) lihasten ja nivelten kivun lievittämiseksi. Ice Powerin koostumus lievittää kipua ja epämukavuutta sekä edistää palautumista. Levitä tuotetta kipeälle alueelle ja hiero kevyesti, jotta se imeytyy paremmin. Voidaan käyttää jopa kolme kertaa päivässä. Ihanteellinen niille, jotka etsivät tehokasta ja pitkäkestoista helpotusta.

Koostumus

Katso tuotteen pakkauksesta täydellinen ainesosaluettelo ja ravintotiedot. Jos sinulla on kysyttävää tai tarvitset lisätietoja jostakin vaikuttavasta aineesta, ota yhteyttä Farmaciasdirectin farmaseuttien asiantuntijatiimiin. 

Käyttöohje

Levitä kipualueelle ja hiero kevyesti. Toista jopa kolme kertaa päivässä.