Kokoelma:

First Aid Kit

  •  
  • Noton Ear Plugs Foam 4 units
    -16%

    Noton-korvatulpat, vaahtomuovia, 4 kpl

    Normaalihinta €3,80 0,95 € / 1ud
    Alennushinta €3,80 Normaalihinta €4,53
    Säästät: -€0,73
    0,95 € / 1ud
  •  
  • APOSAN Fabric Tape White , 5mx2,5cm
    -16%

    APOSAN valkoinen kangaslaastari, 5 m × 2,5 cm

    Normaalihinta €1,70 1,7 € / 1ud
    Alennushinta €1,70 Normaalihinta €2,03
    Säästät: -€0,33
    1,7 € / 1ud
  • Wraparound Feet Plaster P12
    -5%

    P12-sormiväli-laastarit

    Normaalihinta €6,10 6,1 € / 1ud
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €6,42
    Säästät: -€0,32
    6,1 € / 1ud
  • Quies-neopreenikaulus aikuisille
    -32%

    Quies-neopreenikaulus aikuisille

    Normaalihinta €7,30 7,3 € / 1ud
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €10,75
    Säästät: -€3,45
    7,3 € / 1ud
  •  
  • Lusan Sterile Sterile Pad 100 units 20X7 cm
    -14%

    Lusan steriili side, 100 kpl, 20 x 7 cm

    Normaalihinta €3,80 0,04 € / 1ud
    Alennushinta €3,80 Normaalihinta €4,42
    Säästät: -€0,62
    0,04 € / 1ud
  •  
  • Filvit Anti-lice and Nits Total Treatment Kit Lotion 100 ml + Shampoo 100 ml
    -26%

    Filvit - täiden ja täinmunien torjunta: kokonaisvaltainen hoitopaketti – voide 100 ml + shampoo 100 ml

    Normaalihinta €20,80 20,8 € / 100ml
    Alennushinta €20,80 Normaalihinta €28,07
    Säästät: -€7,27
    20,8 € / 100ml
  •  
  • Compeed Foot Finger Dressing Pack, 2x8 Units
    -25%

    Compeed Pack -sormien ja jalkojen laastarit, 2 x 8 kpl

    Normaalihinta €13,20 0,83 € / 1ud
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €17,60
    Säästät: -€4,40
    0,83 € / 1ud
  • Aposan Clinical Digital Thermometer Xl Display
    -14%

    Aposan digitaalinen kliininen lämpömittari, XL-näyttö

    Normaalihinta €6,70 6,7 € / 1ud
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €7,77
    Säästät: -€1,07
    6,7 € / 1ud
  • Hansaplast Scratch Protector, 2 Pieces
    -13%

    Hansaplast-hankaumansuoja, 2 kpl

    Normaalihinta €5,20 5,2 € / 1ud
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €5,99
    Säästät: -€0,79
    5,2 € / 1ud
  •  
  • Pharma & Go Bazalin Massage Cream 1Kg.
    -35%

    Pharma & Go Bazalin hierontavoide 1 kg.

    Normaalihinta €26,90 2,69 € / 100gr
    Alennushinta €26,90 Normaalihinta €41,12
    Säästät: -€14,22
    2,69 € / 100gr
  •  
  • Cosmopor Entry 20X10 P10 Sp
    -21%

    Cosmopor Entry 20×10 P10 Sp

    Normaalihinta €14,50 14,5 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €18,32
    Säästät: -€3,82
    14,5 € / 1ud
  •  
  • Mepilex Heel Dressing 13X21 cm, 3 pcs.
    -6%

    Mepilex Talón -sidos 13 x 21 cm, 3 kpl

    Normaalihinta €26,10 8,7 € / 1ud
    Alennushinta €26,10 Normaalihinta €27,72
    Säästät: -€1,62
    8,7 € / 1ud
  •  
  • Tena Protective Under Discreet Size L, 10 pcs.
    -32%

    Tena Protective Under Discreet, koko L, 10 kpl

    Normaalihinta €10,40 1,04 € / 1ud
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €15,20
    Säästät: -€4,80
    1,04 € / 1ud
  • Cleanotix Spray 30 ml
    -17%

    Cleanotix-suihke 30 ml

    Normaalihinta €8,60 28,67 € / 100ml
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €10,38
    Säästät: -€1,78
    28,67 € / 100ml
  • Tena Silhouette korkeavyötäröinen vaippa, koko L, 8 kpl
    -21%

    Tena Silhouette korkeavyötäröinen vaippa, koko L, 8 kpl

    Normaalihinta €9,30 1,16 € / 1ud
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €11,70
    Säästät: -€2,40
    1,16 € / 1ud
  • Miniland Scaly Up
    -23%

    Miniland Scaly Up

    Normaalihinta €76,39 76,39 € / 1ud
    Alennushinta €76,39 Normaalihinta €99,00
    Säästät: -€22,61
    76,39 € / 1ud
  • Edda Pharma Preventive Spray Junior, 300ml
    -23%

    Edda Pharma Junior -ehkäisyruiskutus, 300 ml

    Normaalihinta €6,60 2,2 € / 100ml
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €8,62
    Säästät: -€2,02
    2,2 € / 100ml
  • Repel Bite Xtream Spray, 100 ml
    -18%

    Repel Bite Xtream -suihke, 100 ml

    Normaalihinta €10,30 10,3 € / 100ml
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €12,63
    Säästät: -€2,33
    10,3 € / 100ml
  •  
  • Plastic Band-Aids 19X72Mm 14 units
    -19%

    Plastic Carterita -laastarit, 19 x 72 mm, 14 kpl

    Normaalihinta €2,20
    Alennushinta €2,20 Normaalihinta €2,73
    Säästät: -€0,53
  •  
  • Vaza Spiral Bracelet With Citronella, 3 pcs.
    -15%

    Vaza-spiraalirannekoru, jossa on sitronellaa, 3 kpl

    Normaalihinta €3,90 1,3 € / 1ud
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €4,60
    Säästät: -€0,70
    1,3 € / 1ud
  • Relec Triplo Infantile +6 months, 3 x 100ml
    -15%

    Relec Triplo Lapsille +6 kuukautta, 3 x 100 ml

    Normaalihinta €25,50 8,5 € / 100ml
    Alennushinta €25,50 Normaalihinta €29,85
    Säästät: -€4,35
    8,5 € / 100ml
  • Interapothek Zig-Zag Cotton, 200 gr
    -5%

    Interapothek Zig-Zag-puuvilla, 200 g

    Normaalihinta €1,70 0,85 € / 100gr
    Alennushinta €1,70 Normaalihinta €1,79
    Säästät: -€0,09
    0,85 € / 100gr
  • Hansaplast Sensitive 3Xl, 5 plasters
    -11%

    Hansaplast Sensitive 3XL, 5 laastaria

    Normaalihinta €6,70 6,7 € / 1ud
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €7,49
    Säästät: -€0,79
    6,7 € / 1ud
  • 3M Steri-Strip 1547IP-1 Reinforced Adhesive Skin Sutures 12mm x 100mm, 6 Sutures
    -10%

    3M Steri-Strip 1547IP-1 vahvistetut ihon liimausnauhat 12 mm x 100 mm, 6 kpl

    Normaalihinta €6,50 1,08 € / 1ud
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €7,22
    Säästät: -€0,72
    1,08 € / 1ud
  • ELASTIC BANDAGE FARMALASTIC 10X10
    -9%

    FARMALASTIC-JOUSTOSIDE 10X10

    Normaalihinta €4,10 4,1 € / 1ud
    Alennushinta €4,10 Normaalihinta €4,53
    Säästät: -€0,43
    4,1 € / 1ud
  • Salvelox Hydrocolloid Mix, 10 Dressings
    -29%

    Salvelox Hydrokoloidi Mix, 10 laastaria

    Normaalihinta €6,10 6,1 € / 1ud
    Alennushinta €6,10 Normaalihinta €8,55
    Säästät: -€2,45
    6,1 € / 1ud
  • Prim Stick Stop Blood Cutting Pen 1 piece
    -35%

    Prim Stick Stop -verinäytekynä, 1 kpl

    Normaalihinta €3,80 3,8 € / 1ud
    Alennushinta €3,80 Normaalihinta €5,82
    Säästät: -€2,02
    3,8 € / 1ud
  • Argital Anti-wrinkle Cream 30Ml.
    -11%

    Argital-syylienpoistovoide 30 ml.

    Normaalihinta €10,30 34,33 € / 100ml
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €11,62
    Säästät: -€1,32
    34,33 € / 100ml
  • Salvelox Paw Patrol , 20 Dressings
    -35%

    Salvelox Patrulla Canina, 20 laastaria

    Normaalihinta €2,80 2,8 € / 1ud
    Alennushinta €2,80 Normaalihinta €4,28
    Säästät: -€1,48
    2,8 € / 1ud
  • Pharma & Go Chlorhexidine 1%, 60 Ml
    -5%

    Pharma & Go Klooriheksidiini 1 %, 60 ml

    Normaalihinta €6,80 11,33 € / 100ml
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €7,16
    Säästät: -€0,36
    11,33 € / 100ml