Kokoelma:

First Aid Kit

  •  
  • Universal-Chamber Inhalation Chamber
    -32%

    Universal-Chamber-inhalaatiokammio

    Normaalihinta €5,20 5,2 € / 1ud
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €7,70
    Säästät: -€2,50
    5,2 € / 1ud
  •  
  • Cinfa Respimar Decongestant Go 30 ml
    -9%

    Cinfa Respimar Nenän tukkoisuutta lievittävä Go 30 ml

    Normaalihinta €7,70 25,67 € / 100ml
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €8,50
    Säästät: -€0,80
    25,67 € / 100ml
  • Fortune Foley Probe 2-Way Balloon 5 ml Size Ch16
    -27%

    Fortune Foley-katetri, 2-tie, pallokoko 5 ml, koko Ch16

    Normaalihinta €8,80 176,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €12,01
    Säästät: -€3,21
    176,0 € / 100ml
  • Pic Instant Ice Monouso Fast Ice 2 Units
    -30%

    Fast Ice -kertakäyttöiset pikajääpalat, 2 kpl

    Normaalihinta €4,60 2,3 € / 1ud
    Alennushinta €4,60 Normaalihinta €6,60
    Säästät: -€2,00
    2,3 € / 1ud
  •  
  • Hansaplast Med Finger Strips 16 units
    -21%

    Hansaplast Med -sormilaastarit, 16 kpl

    Normaalihinta €3,30 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €3,30 Normaalihinta €4,19
    Säästät: -€0,89
    0,21 € / 1ud
  •  
  • Molicare Pants For Men 5D M
    -15%

    Molicare-housut miehille 5D M

    Normaalihinta €8,90 8,9 € / 1ud
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €10,53
    Säästät: -€1,63
    8,9 € / 1ud
  •  
  • Prim Bu -50A Upper Arm Tensiometer
    -13%

    Prim Bu -50A -käsivarren verenpainemittari

    Normaalihinta €55,10 55,1 € / 1ud
    Alennushinta €55,10 Normaalihinta €63,68
    Säästät: -€8,58
    55,1 € / 1ud
  • 3M Nexcare Transparent Tape 5 M x 2,5 cm
    -11%

    3M Nexcare läpinäkyvä laastari 5 m x 2,5 cm

    Normaalihinta €4,20 4,2 € / 1ud
    Alennushinta €4,20 Normaalihinta €4,74
    Säästät: -€0,54
    4,2 € / 1ud
  • Soft Band-Aids Assortment 4 Sizes 20 units
    -26%

    Soft-laastarit, 4 eri kokoa, 20 kpl

    Normaalihinta €2,50 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €2,50 Normaalihinta €3,39
    Säästät: -€0,89
    0,13 € / 1ud
  •  
  • Dermaplast Active Anti Chafing 50 ml
    -7%

    Dermaplast Active Anti Rozaduras 50 ml

    Normaalihinta €9,90 19,8 € / 100ml
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €10,63
    Säästät: -€0,73
    19,8 € / 100ml
  •  
  • Veroval Compact Wrist
    -10%

    Veroval Compact -rannekkeet

    Normaalihinta €49,20 49,2 € / 1ud
    Alennushinta €49,20 Normaalihinta €54,53
    Säästät: -€5,33
    49,2 € / 1ud
  •  
  • Brilliant Hydroalcoholic Hand Gel with Glycerine 5 l
    -5%

    Brilliant - käsien desinfiointigeeli, jossa on glyseriiniä, 5 l

    Normaalihinta €47,40
    Alennushinta €47,40 Normaalihinta €49,89
    Säästät: -€2,49
  •  
  • Lusan Sterile Compress 20X20 cm 50 units
    -5%

    Lusan steriili side, 20 x 20 cm, 50 kpl

    Normaalihinta €2,50 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €2,50 Normaalihinta €2,63
    Säästät: -€0,13
    0,05 € / 1ud
  • Molusk Skin Solution , 3 g
    -35%

    Molusk ihovoide, 3 g

    Normaalihinta €16,20 540,0 € / 100gr
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €24,96
    Säästät: -€8,76
    540,0 € / 100gr
  • Acofar Sterile Needle Free Syringe 1 Piece 5 ml
    -27%

    Acofar, steriili neulaton ruisku, 1 kpl, 5 ml

    Normaalihinta €0,40 8,0 € / 100ml
    Alennushinta €0,40 Normaalihinta €0,55
    Säästät: -€0,15
    8,0 € / 100ml
  • Effect Heel Blisters P5
    -40%

    Effect-laastarit kantapään rakkuloille P5

    Normaalihinta €5,60 5,6 € / 1ud
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €9,29
    Säästät: -€3,69
    5,6 € / 1ud
  • Pranarom Aromapic Synergy Citronella+, 10ml
    -34%

    Pranarom Aromapic Synergy Citronella+, 10ml

    Normaalihinta €7,00
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €10,60
    Säästät: -€3,60
  • Lindor Lady Pad Extra 4 Drops
    -45%

    Lindor Lady Pad Extra 4 Drops

    Normaalihinta €4,70 4,7 € / 1ud
    Alennushinta €4,70 Normaalihinta €8,53
    Säästät: -€3,83
    4,7 € / 1ud
  •  
  • Quinton Nasal Pediatric 100Ml.
    -32%

    Quinton Nasal Pediatrico 100 ml.

    Normaalihinta €11,40 11,4 € / 100ml
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €16,85
    Säästät: -€5,45
    11,4 € / 100ml
  •  
  • Fullmarks Anti-lice Spray 150 ml
    -5%

    Fullmarks -täisuihke 150 ml

    Normaalihinta €28,90 19,27 € / 100ml
    Alennushinta €28,90 Normaalihinta €30,42
    Säästät: -€1,52
    19,27 € / 100ml
  • Boderm Nail Lacquer, 12 ml
    -7%

    Boderm-kynsilakka, 12 ml

    Normaalihinta €24,60 205,0 € / 100ml
    Alennushinta €24,60 Normaalihinta €26,53
    Säästät: -€1,93
    205,0 € / 100ml
  • Lehning Arnica Naturel Gel Bio, tube 50 grams
    -16%

    Lehning Arnica Naturel Bio-geeli, 50 gramman tuubi

    Normaalihinta €10,10 20,2 € / 100gr
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €11,99
    Säästät: -€1,89
    20,2 € / 100gr
  • Gudslip Mouth Strip Good Night , 30 units
    -14%

    Gudslip Good Night -suukappaleet, 30 kpl

    Normaalihinta €20,60 0,69 € / 1ud
    Alennushinta €20,60 Normaalihinta €23,95
    Säästät: -€3,35
    0,69 € / 1ud
  • Glucoject Dual Plus lancing device
    -5%

    Glucoject Dual Plus -pistolaite

    Normaalihinta €17,10 17,1 € / 1ud
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €18,00
    Säästät: -€0,90
    17,1 € / 1ud
  • Pic Cold Spray Ice Spray 150 Ml
    -18%

    Pic-kylmäsprei Ice Spray 150 ml

    Normaalihinta €4,80 3,2 € / 100ml
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €5,83
    Säästät: -€1,03
    3,2 € / 100ml
  • Interapothek Foam Ear Plugs, 4 units
    -32%

    Interapothek-vaahtomuoviset korvatulpat, 4 kpl

    Normaalihinta €1,80 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €1,80 Normaalihinta €2,66
    Säästät: -€0,86
    0,45 € / 1ud
  • Alvita Pack Syringe With Sterile Needle 2,5 (0,8X40Mm), 25 Pcs.
    -28%

    Alvita Pack -ruiskupakkaus, jossa on steriili neula 2,5 (0,8 × 40 mm), 25 kpl

    Normaalihinta €4,50 7,2 € / 100ml
    Alennushinta €4,50 Normaalihinta €6,25
    Säästät: -€1,75
    7,2 € / 100ml
  • Acofar Urine Sampling Collection System + Tube
    -14%

    Acofar-virtsanäytteenottojärjestelmä + putki

    Normaalihinta €0,60 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €0,60 Normaalihinta €0,70
    Säästät: -€0,10
    0,6 € / 1ud
  • Comforsil Adhesive Cut-Out Film Aqua Cc329
    -5%

    Comforsil Aqua Cc329 -leikattava tarttuva kalvo

    Normaalihinta €12,30
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €12,95
    Säästät: -€0,65
  • Mobiclinic Digital Thermometer
    -21%

    Mobiclinic digitaalinen lämpömittari

    Normaalihinta €7,10 7,1 € / 1ud
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €8,95
    Säästät: -€1,85
    7,1 € / 1ud