Kokoelma:

Drasanvi Nutrition

  • Drasanvi Royal Jelly Soap , 100 gr
    -7%

    Drasanvi-saippua, kuninkaallista hyytelöä, 100 g

    Normaalihinta €2,90 2,9 € / 100gr
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €3,11
    Säästät: -€0,21
    2,9 € / 100gr
  • Drasanvi Shea Butter Soap , 100 gr
    -7%

    Drasanvi Karite-saippua, 100 g

    Normaalihinta €2,90 2,9 € / 100gr
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €3,11
    Säästät: -€0,21
    2,9 € / 100gr
  • Drasanvi Lavender Soap , 100 gr
    -2%

    Drasanvi-saippua, laventeli, 100 g

    Normaalihinta €3,05 3,05 € / 100gr
    Alennushinta €3,05 Normaalihinta €3,11
    Säästät: -€0,06
    3,05 € / 100gr
  • Drasanvi Chamomile Soap , 100 gr
    -10%

    Drasanvi Kamomillasaippua, 100 g

    Normaalihinta €2,80 2,8 € / 100gr
    Alennushinta €2,80 Normaalihinta €3,11
    Säästät: -€0,31
    2,8 € / 100gr
  • Drasanvi Marseille Soap , 100 gr
    -20%

    Drasanvi Marseille-saippua, 100 g

    Normaalihinta €2,50 2,5 € / 100gr
    Alennushinta €2,50 Normaalihinta €3,11
    Säästät: -€0,61
    2,5 € / 100gr
  • Drasanvi Propolis Soap , 100 gr
    -6%

    Drasanvi Propolis-saippua, 100 g

    Normaalihinta €2,93 2,93 € / 100gr
    Alennushinta €2,93 Normaalihinta €3,11
    Säästät: -€0,18
    2,93 € / 100gr
  • Drasanvi Rosehip Soap , 100 gr
    -10%

    Drasanvi ruusupensasöljysaippua, 100 g

    Normaalihinta €2,80 2,8 € / 100gr
    Alennushinta €2,80 Normaalihinta €3,11
    Säästät: -€0,31
    2,8 € / 100gr
  • Drasanvi Onion Syrup Adult, 250 ml
    -18%

    Drasanvi-sipulisiirappi aikuisille, 250 ml

    Normaalihinta €13,20 5,28 € / 100ml
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €16,12
    Säästät: -€2,92
    5,28 € / 100ml
  • Drasanvi Child Onion Syrup , 250 ml
    -29%

    Drasanvi Lasten sipulisiirappi, 250 ml

    Normaalihinta €10,65 4,26 € / 100ml
    Alennushinta €10,65 Normaalihinta €15,09
    Säästät: -€4,44
    4,26 € / 100ml
  • Drasanvi Aloe Vera Juice Bio, 1 L
    -33%

    Drasanvi luomualoeveramehu, 1 l

    Normaalihinta €19,70 1,97 € / 100ml
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €29,56
    Säästät: -€9,86
    1,97 € / 100ml
  • Drasanvi Kalmansia , 45 capsules
    -37%

    Drasanvi Kalmansia, 45 kapselia

    Normaalihinta €13,90 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €21,95
    Säästät: -€8,05
    0,31 € / 1ud
  • Drasanvi Keto Keto Oil Mct C8 Pure Coconut 100% , 500 ml
    -13%

    Drasanvi Keto 100 % puhdas C8-MCT-kookosöljy, 500 ml

    Normaalihinta €20,20 4,04 € / 100ml
    Alennushinta €20,20 Normaalihinta €23,35
    Säästät: -€3,15
    4,04 € / 100ml
  • Drasanvi Keto Coconut Mct Oil , 1000 ml
    -5%

    Drasanvi Keto MCT-kookosöljy, 1000 ml

    Normaalihinta €38,00 3,8 € / 100ml
    Alennushinta €38,00 Normaalihinta €40,00
    Säästät: -€2,00
    3,8 € / 100ml
  • Drasanvi Keto Coconut Mct Oil , 500 ml
    -15%

    Drasanvi Keto MCT-kookosöljy, 500 ml

    Normaalihinta €16,90 3,38 € / 100ml
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €19,80
    Säästät: -€2,90
    3,38 € / 100ml
  • Drasanvi Keto Vegetal Carbon , 60 capsules
    -38%

    Drasanvi Keto Carbon Vegetal, 60 kapselia

    Normaalihinta €6,20 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €10,05
    Säästät: -€3,85
    0,1 € / 1ud
  • Drasanvi Keto Electrolytes , 60 capsules
    -36%

    Drasanvi Keto Elektrolyytit, 60 kapselia

    Normaalihinta €7,10 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €11,05
    Säästät: -€3,95
    0,12 € / 1ud
  • Drasanvi Keto Erythritol Bio , 500 g
    -9%

    Drasanvi Keto Erytritoli Bio, 500 g

    Normaalihinta €9,00 1,8 € / 100gr
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €9,90
    Säästät: -€0,90
    1,8 € / 100gr
  • Drasanvi Keto Magnesium , 60 tablets
    -35%

    Drasanvi Keto Magnesio, 60 tablettia

    Normaalihinta €6,00 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €9,25
    Säästät: -€3,25
    0,1 € / 1ud
  • Drasanvi Keto Psyllium Bio , 200 g
    -9%

    Drasanvi Keto Psyllium Bio, 200 g

    Normaalihinta €10,30 5,15 € / 100gr
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €11,35
    Säästät: -€1,05
    5,15 € / 100gr
  • Drasanvi Labcatal Fluor 6 , 28x2 ml ampoules
    -22%

    Drasanvi Labcatal Fluor 6, ampullit 28 x 2 ml

    Normaalihinta €14,30 715,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €18,35
    Säästät: -€4,05
    715,0 € / 100ml
  • Drasanvi Labcatal Phosphorus 15 , ampoules 28x2ml
    -22%

    Drasanvi Labcatal Fosforo 15, ampullit 28 x 2 ml

    Normaalihinta €14,30 715,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €18,35
    Säästät: -€4,05
    715,0 € / 100ml
  • Drasanvi Labcatal Manganese 10 , ampoules 28x2ml
    -24%

    Drasanvi Labcatal Mangaani 10, ampullit 28 x 2 ml

    Normaalihinta €13,90 695,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €18,35
    Säästät: -€4,45
    695,0 € / 100ml
  • Drasanvi Labcatal Iodine 7Ampoules , 28x2 ml
    -24%

    Drasanvi Labcatal Jodi 7 ampullia, 28 x 2 ml

    Normaalihinta €13,90 695,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €18,35
    Säästät: -€4,45
    695,0 € / 100ml
  • Drasanvi L-Carnitine 20 Vials , 200 mg
    -42%

    Drasanvi L-karnitiini 20 ampullia, 200 mg

    Normaalihinta €20,70 1,04 € / 1ud
    Alennushinta €20,70 Normaalihinta €35,44
    Säästät: -€14,74
    1,04 € / 1ud
  • Drasanvi Soya Lecithin 1200Mg Nutrabasic Canister , 48 pearls
    -34%

    Drasanvi Soijalecitiini 1200 mg, Nutrabasicos-pakkaus, 48 kapselia

    Normaalihinta €5,90 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €8,91
    Säästät: -€3,01
    0,12 € / 1ud
  • Drasanvi Yeast Red Rice (2,9 Mg Monacolin K) Coenzyme Q10 , 30 capsules
    -37%

    Drasanvi: Punariisihiiva (2,9 mg monakoliini K) ja koentsyymi Q10, 30 kapselia

    Normaalihinta €9,45 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €9,45 Normaalihinta €15,03
    Säästät: -€5,58
    0,32 € / 1ud
  • Drasanvi Yeast Red Rice (2,9 Mg Monacolin K) Coenzyme Q10, 2X30 Capsules
    -42%

    Drasanvi Punariisi-hiiva (2,9 mg monakoliini K) koentsyymi Q10, 2 x 30 kapselia

    Normaalihinta €16,30 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €28,10
    Säästät: -€11,80
    0,27 € / 1ud
  • Drasanvi Yeast Red Rice (2,9 Mg Monacolin K) Coenzyme Q10, 3X30 Capsules
    -43%

    Drasanvi: Punariisihiiva (2,9 mg monakoliini K), koentsyymi Q10, 3 x 30 kapselia

    Normaalihinta €24,20 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €24,20 Normaalihinta €42,15
    Säästät: -€17,95
    0,27 € / 1ud
  • Drasanvi Linidol , 100 ml
    -17%

    Drasanvi Linidol, 100 ml

    Normaalihinta €17,00 17,0 € / 100ml
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €20,42
    Säästät: -€3,42
    17,0 € / 100ml
  • Drasanvi Argan Lotion Ecocert Bio , 300 ml
    -33%

    Drasanvi Argan-voide, Ecocert-sertifioitu luomutuote, 300 ml

    Normaalihinta €9,40 3,13 € / 100ml
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €13,99
    Säästät: -€4,59
    3,13 € / 100ml