Kokoelma:

Drasanvi Nutrition

  • Drasanvi Oseogen Articular, 2X72 Capsules
    -34%

    Drasanvi Oseogen Articular, 2 x 90 kapselia

    Normaalihinta €38,60
    Alennushinta €38,60 Normaalihinta €58,70
    Säästät: -€20,10
  • Drasanvi Oseogen Mobility , 300 g
    -28%

    Drasanvi Oseogen Mobility, 300 g

    Normaalihinta €21,40 7,13 € / 100gr
    Alennushinta €21,40 Normaalihinta €29,75
    Säästät: -€8,35
    7,13 € / 100gr
  • Drasanvi Oseogen -jauhe, 375 g
    -30%

    Drasanvi Oseogen -jauhe, 375 g

    Normaalihinta €19,50 5,2 € / 100gr
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €27,75
    Säästät: -€8,25
    5,2 € / 100gr
  • Drasanvi Oseogen Rescue Roll-On Gel 60Ml , 60 ml
    -25%

    Drasanvi Oseogen Rescue Gel Roll-On 60 ml, 60 ml

    Normaalihinta €9,80 16,33 € / 100ml
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €13,05
    Säästät: -€3,25
    16,33 € / 100ml
  • Drasanvi Oseogen Balsamic Ointment , 200 ml
    -29%

    Drasanvi Oseogen balsaminen voide, 200 ml

    Normaalihinta €17,50 8,75 € / 100ml
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €24,55
    Säästät: -€7,05
    8,75 € / 100ml
  • Drasanvi Oseogen Balsamic Ointment , 75 ml
    -27%

    Drasanvi Oseogen balsaminen voide, 75 ml

    Normaalihinta €9,00 12,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €12,25
    Säästät: -€3,25
    12,0 € / 100ml
  • Drasanvi Passionflower Nutrabasicos , 30 capsules
    -35%

    Drasanvi Pasiflora Nutrabasicos, 30 kapselia

    Normaalihinta €7,60 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €11,71
    Säästät: -€4,11
    0,25 € / 1ud
  • Drasanvi Phytocyst , 250 ml
    -35%

    Drasanvi Phytocyst, 250 ml

    Normaalihinta €14,50 5,8 € / 100ml
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €22,25
    Säästät: -€7,75
    5,8 € / 100ml
  • Drasanvi Phytocyst , 30 tablets
    -36%

    Drasanvi Phytocyst, 30 tablettia

    Normaalihinta €12,60 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €19,70
    Säästät: -€7,10
    0,42 € / 1ud
  • Drasanvi Phytocyst Bicapa , 30 tablets
    -11%

    Drasanvi Phytocyst Bicapa, 30 tablettia

    Normaalihinta €15,00 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €16,84
    Säästät: -€1,84
    0,5 € / 1ud
  • Drasanvi Phytouric , 60 capsules
    -39%

    Drasanvi Phytouric, 60 kapselia

    Normaalihinta €15,80 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €25,99
    Säästät: -€10,19
    0,26 € / 1ud
  • Drasanvi Promelo Complex , 50 ml
    -2%

    Drasanvi Promelo Complex, 50 ml

    Normaalihinta €18,85 37,7 € / 100ml
    Alennushinta €18,85 Normaalihinta €19,23
    Säästät: -€0,38
    37,7 € / 100ml
  • Drasanvi Promelo Extract Concentrate , 50 ml
    -28%

    Drasanvi Promelo -tiiviste, 50 ml

    Normaalihinta €11,80 23,6 € / 100ml
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €16,47
    Säästät: -€4,67
    23,6 € / 100ml
  • Drasanvi Promelo Balsamic Syrup , 250 ml
    -39%

    Drasanvi Promelo balsamicosiirappi, 250 ml

    Normaalihinta €13,30 5,32 € / 100ml
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €21,84
    Säästät: -€8,54
    5,32 € / 100ml
  • Drasanvi Promelo Oral Spray , 30 ml
    -42%

    Drasanvi Promelo suusuihke, 30 ml

    Normaalihinta €8,90 29,67 € / 100ml
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €15,38
    Säästät: -€6,48
    29,67 € / 100ml
  • Drasanvi Propolis Extract With Alcohol , 50 ml
    -37%

    Drasanvi Propolis -alkoholiuute, 50 ml

    Normaalihinta €14,90 29,8 € / 100ml
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €23,59
    Säästät: -€8,69
    29,8 € / 100ml
  • Drasanvi Propolis Alcohol Free Extract , 50 ml
    -40%

    Drasanvi Propolis -uute, ilman alkoholia, 50 ml

    Normaalihinta €10,20 20,4 € / 100ml
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €17,12
    Säästät: -€6,92
    20,4 € / 100ml
  • Drasanvi Propolis Balsamic Syrup , 250 ml
    -35%

    Drasanvi Propolis Balsamico-siirappi, 250 ml

    Normaalihinta €11,19 4,48 € / 100ml
    Alennushinta €11,19 Normaalihinta €17,27
    Säästät: -€6,08
    4,48 € / 100ml
  • Drasanvi Propolis Oral Chewable , 30 tablets
    -34%

    Drasanvi Propolis -pureskeltavat tabletit, 30 tablettia

    Normaalihinta €5,30 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €8,03
    Säästät: -€2,73
    0,18 € / 1ud
  • Drasanvi Propolkid Syrup , 150 ml
    -40%

    Drasanvi Propolkid -siirappi, 150 ml

    Normaalihinta €9,70 6,47 € / 100ml
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €16,27
    Säästät: -€6,57
    6,47 € / 100ml
  • Drasanvi Pea Protein Superfoods Bio 200Gr.
    -8%

    Drasanvi Luomupapuproteiini – superruoka 200 g.

    Normaalihinta €11,10 5,55 € / 100gr
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €12,13
    Säästät: -€1,03
    5,55 € / 100gr
  • Drasanvi Reishi Superfoods Bio 100Gr. Doypack
    -15%

    Drasanvi Reishi -luomusuperruoka 100 g, Doypack-pakkaus

    Normaalihinta €12,39 12,39 € / 100gr
    Alennushinta €12,39 Normaalihinta €14,64
    Säästät: -€2,25
    12,39 € / 100gr
  • Drasanvi Rosehip 500Mg Nutrabasicos Pot , 60 pearls
    -13%

    Drasanvi Rosa Mosqueta 500 mg Nutrabasicos-pakkaus, 60 kapselia

    Normaalihinta €10,60 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €12,20
    Säästät: -€1,60
    0,18 € / 1ud
  • Drasanvi Sananitos Apetito Syrup , 150 ml
    -37%

    Drasanvi Sananitos Apetito -siirappi, 150 ml

    Normaalihinta €8,10 5,4 € / 100ml
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €12,80
    Säästät: -€4,70
    5,4 € / 100ml
  • Drasanvi Sananitos Defences Syrup , 150 ml
    -35%

    Drasanvi Sananitos Defensas -siirappi, 150 ml

    Normaalihinta €8,30 5,53 € / 100ml
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €12,80
    Säästät: -€4,50
    5,53 € / 100ml
  • Drasanvi Sananitos Descanso Syrup , 150 ml
    -35%

    Drasanvi Sananitos Descanso -siirappi, 150 ml

    Normaalihinta €7,60 5,07 € / 100ml
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €11,70
    Säästät: -€4,10
    5,07 € / 100ml
  • Drasanvi Sananitos Lbc Syrup , 150 ml
    -39%

    Drasanvi Sananitos Lbc -siirappi, 150 ml

    Normaalihinta €6,90 4,6 € / 100ml
    Alennushinta €6,90 Normaalihinta €11,25
    Säästät: -€4,35
    4,6 € / 100ml
  • Drasanvi Sananitos Regutrans Syrup , 150 ml
    -35%

    Drasanvi Sananitos Regutrans -siirappi, 150 ml

    Normaalihinta €7,70 5,13 € / 100ml
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €11,85
    Säästät: -€4,15
    5,13 € / 100ml
  • Drasanvi Selenomethionine , 90 tablets
    -35%

    Drasanvi Seleniometioniini, 90 tablettia

    Normaalihinta €14,80 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €22,79
    Säästät: -€7,99
    0,16 € / 1ud
  • Drasanvi Hemp Seed Bio Doypack Superfoods, 225 grams
    -10%

    Drasanvi Luomuhampunsiemenet Doypack Superruoka, 225 g

    Normaalihinta €7,93 3,52 € / 100gr
    Alennushinta €7,93 Normaalihinta €8,81
    Säästät: -€0,88
    3,52 € / 100gr