• Sakai Sline Control Diet Plus 500ml.
-35%

Sakai Sline Control Diet Plus 500 ml.

SKU-koodiSA8423245030748
Sakai Sline Control Diet Plus on 500 ml:n nestemäinen ravintolisä. Se on kehitetty tukemaan painonpudotusta ja painonhallintaa. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat kiihdyttämään aineenvaihduntaa ja vähentämään ruokahalua. Parhaiden tulosten saavuttamiseksi on tärkeää noudattaa tasapainoista ruokavaliota ja harrastaa säännöllisesti liikuntaa.
Normaalihinta €18,00 3,6 € / 100ml
Alennushinta €18,00 Normaalihinta €27,86
Säästät: -€9,86
3,6 € / 100ml
Sakai Sline Control Diet Plus 500ml.
Sakai Sline Control Diet Plus 500 ml.
Normaalihinta €18,00 3,6 € / 100ml
Alennushinta €18,00 Normaalihinta €27,86
Säästät: -€9,86
3,6 € / 100ml

 

 
Sakai Sline Control Diet Plus 500 ml on ravintolisä, jota käytetään painonpudotuksen tukemiseen. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka auttavat hillitsemään ruokahalua, kiihdyttämään aineenvaihduntaa ja polttamaan rasvaa. Tätä tuotetta käytetään osana tasapainoista ruokavaliota ja terveellistä elämäntapaa painonpudotuksen tulosten tehostamiseksi. On tärkeää neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen tämän tuotteen käytön aloittamista.

Koostumus

Vesi, L-karnitiini, Garcinia cambogia -uute (Garcinia cambogia -hedelmä, maltodekstriini), happamuudensäätöaine: sitruunahappo; maissin stigmat, appelsiiniaromi, uute

Käyttöohje

Sakai Sline Control Diet Plus 500 ml:n käyttöohje on ottaa 10 ml päivässä laimennettuna lasilliseen vettä, mieluiten ennen pääaterioita. Suositellaan ravistamaan hyvin ennen käyttöä.

Apteekkarin neuvo

Valitettavasti tietokannassa ei ole tietoja tämän tuotteen erityisistä varotoimista.