Kokoelma:

Hygiene

  • Freedog erittäin imukykyinen imupaperi 60 x 90 (30 kpl)
    -13%

    Freedog erittäin imukykyinen imupaperi 60 x 90 (30 kpl)

    Normaalihinta €15,40 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €17,77
    Säästät: -€2,37
    0,51 € / 1ud
  • Beaphar suuvesi koirille ja kissoille 250 ml

    Normaalihinta €11,19 4,48 € / 100ml
    Alennushinta €11,19 Normaalihinta €11,19
    Säästät: -€0,00
    4,48 € / 100ml
  • Beaphar koirien ja kissojen hammastahna 100 g
    -18%

    Beaphar koirien ja kissojen hammastahna 100 g

    Normaalihinta €6,80 68,0 € / 1kg
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €8,34
    Säästät: -€1,54
    68,0 € / 1kg
  • Beaphar hammashoitogeeli koirille ja kissoille 100 g
    -7%

    Beaphar hammashoitogeeli koirille ja kissoille 100 g

    Normaalihinta €8,70 87,0 € / 1kg
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €9,31
    Säästät: -€0,61
    87,0 € / 1kg
  • Beaphar raikas hengitys -suihke koirille ja kissoille, 150 ml
    -5%

    Beaphar raikas hengitys -suihke koirille ja kissoille, 150 ml

    Normaalihinta €8,90 5,93 € / 100ml
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €9,37
    Säästät: -€0,47
    5,93 € / 100ml
  • Botanicapets Ear Cleaner 125Ml
    -26%

    Botanicapets Korvanpuhdistusaine 125 ml

    Normaalihinta €6,60 5,28 € / 100ml
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €8,95
    Säästät: -€2,35
    5,28 € / 100ml
  • Botanicapets Eye Cleanser 125Ml
    -5%

    Botanicapets Silmienpuhdistusaine 125 ml

    Normaalihinta €6,80 5,44 € / 100ml
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €7,16
    Säästät: -€0,36
    5,44 € / 100ml
  • Botanicapets Fresh Toothpaste 75Ml
    -5%

    Botanicapets Fresh-hammastahna 75 ml

    Normaalihinta €8,50 11,33 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €8,95
    Säästät: -€0,45
    11,33 € / 100ml
  • Botanicapets Fresh Dental Spray 125Ml
    -24%

    Botanicapets Dental Fresh -hammashoitósuihke 125 ml

    Normaalihinta €6,80 5,44 € / 100ml
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €8,95
    Säästät: -€2,15
    5,44 € / 100ml
  • Douxo S3 Care Auricular Soothing Lotion, 60 ml
    -13%

    Douxo S3 Care -korvavoide, rauhoittava, 60 ml

    Normaalihinta €9,60 16,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €11,00
    Säästät: -€1,40
    16,0 € / 100ml
  • Clx Wipes 40 Wipes
    -7%

    Clx Wipes 40 pyyhettä

    Normaalihinta €30,30 84,17 € / 1kg
    Alennushinta €30,30 Normaalihinta €32,73
    Säästät: -€2,43
    84,17 € / 1kg
  • Cleanaural Sensitive, 100 ml
    -20%

    Cleanaural Sensitive, 100 ml

    Normaalihinta €16,30 16,3 € / 100ml
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €20,47
    Säästät: -€4,17
    16,3 € / 100ml
  • Cleanocular Ophthalmic, 100 ml
    -12%

    Cleanocular - silmävalmiste, 100 ml

    Normaalihinta €13,70 13,7 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €15,65
    Säästät: -€1,95
    13,7 € / 100ml
  • Xmile Plus Toothpaste Gel, Pack 2 x 50 gr
    -18%

    Xmile Plus -hammastahna, 2 x 50 g:n pakkaus

    Normaalihinta €32,50 32,5 € / 100gr
    Alennushinta €32,50 Normaalihinta €39,58
    Säästät: -€7,08
    32,5 € / 100gr
  • Covetrus Room Odour Eliminator, 200Ml
    -20%

    Covetrus huoneilman hajunpoistaja, 200 ml

    Normaalihinta €17,50 8,75 € / 100ml
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €21,76
    Säästät: -€4,26
    8,75 € / 100ml
  • Dfv Derm Otic Lotion O1 125 ml
    -10%

    Dfv Derm O1-korvalotion 125 ml

    Normaalihinta €11,10 8,88 € / 100ml
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€1,30
    8,88 € / 100ml
  • Disane Dog Eye Cleanser 125Ml.
    -10%

    Disane - silmäpuhdistusaine koirille, 125 ml.

    Normaalihinta €15,15 116,54 € / 1kg
    Alennushinta €15,15 Normaalihinta €16,85
    Säästät: -€1,70
    116,54 € / 1kg
  • Douxo S3 Calm, 30 Pads
    -11%

    Douxo S3 Calm, 30 tyynyä

    Normaalihinta €12,40 86,11 € / 1kg
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €14,00
    Säästät: -€1,60
    86,11 € / 1kg
  • Drasanvi Drgreen Seagreen , 100 g
    -31%

    Drasanvi Drgreen Seagreen, 100 g

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Ferplast Hygiene Bag L270 Nippy
    -20%

    Ferplast L270 Nippy -hygieniapussi

    Normaalihinta €3,20 62,75 € / 1kg
    Alennushinta €3,20 Normaalihinta €4,01
    Säästät: -€0,81
    62,75 € / 1kg
  • Ferplast Hygiene Bag
    -23%

    Ferplastin hygieniapussi

    Normaalihinta €9,30 28,79 € / 1kg
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €12,00
    Säästät: -€2,70
    28,79 € / 1kg
  • Ferplast Compress Mini Small Dog
    -20%

    Ferplast Koiran pyyhe, mini, pieni

    Normaalihinta €3,50 269,23 € / 1kg
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,39
    Säästät: -€0,89
    269,23 € / 1kg
  • Ferplast Dog Pa 6720 Higyenic Bags 40 Bags
    -18%

    Ferplast Perro Pa 6720 Hygienic Bags, 40 pussia

    Normaalihinta €4,10 69,49 € / 1kg
    Alennushinta €4,10 Normaalihinta €5,02
    Säästät: -€0,92
    69,49 € / 1kg
  • Ferplast Hygiene Bag Fpi 5366 10 pieces
    -19%

    Ferplast Fpi 5366 -hygieniapussit, 10 kpl

    Normaalihinta €8,60 40,0 € / 1kg
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €10,63
    Säästät: -€2,03
    40,0 € / 1kg
  • Ferplast Genico Large Soaker Pads Absorbpads 10 units
    -22%

    Ferplast Genico Grande -imupalat, 10 kpl

    Normaalihinta €11,10 13,06 € / 1kg
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €14,21
    Säästät: -€3,11
    13,06 € / 1kg
  • Ferplast Dog D Unidadu Panda Bag Holder
    -24%

    Ferplast-koiranpussiteline, 1 kpl, Panda

    Normaalihinta €7,00 43,75 € / 1kg
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €9,26
    Säästät: -€2,26
    43,75 € / 1kg
  • Ferplast Tiger Dog D Unidadu Bag Holder
    -27%

    Ferplast-koiran pussiteline, D-malli, tiikeri

    Normaalihinta €6,90 43,13 € / 1kg
    Alennushinta €6,90 Normaalihinta €9,51
    Säästät: -€2,61
    43,13 € / 1kg
  • Virbac Veggiedent Zen L, hammashoitokeksi suurikokoisille koirille
    -17%

    Virbac Veggiedent Zen L, hammashoitokeksi suurikokoisille koirille

    Normaalihinta €14,70 98,0 € / 1kg
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €17,71
    Säästät: -€3,01
    98,0 € / 1kg
  • Stangest Gingivet Paste, 100 Gr
    -7%

    Stangest-hammaspasta, 100 g

    Normaalihinta €13,10 131,0 € / 1kg
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €14,11
    Säästät: -€1,01
    131,0 € / 1kg
  • Virbac Veggiedent Zen M, hammashoitokeksi keskikokoisille koirille
    -17%

    Virbac Veggiedent Zen M, hammashoitokeksi keskikokoisille koirille

    Normaalihinta €11,20 74,67 € / 1kg
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €13,56
    Säästät: -€2,36
    74,67 € / 1kg