Kokoelma:

Hygiene

  • Pharmadiet Otinet Solution, 125 ml
    -6%

    Pharmadiet Otinet -liuos, 125 ml

    Normaalihinta €11,60 9,28 € / 100ml
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €12,36
    Säästät: -€0,76
    9,28 € / 100ml
  • Peptivet Oto Gel 25 ml
    -10%

    Peptivet Oto Gel 25 ml

    Normaalihinta €36,70 146,8 € / 100ml
    Alennushinta €36,70 Normaalihinta €40,74
    Säästät: -€4,04
    146,8 € / 100ml
  • Plaqueoff Proden Dedil Dental 9,9 g koirille ja kissoille
    -22%

    Plaqueoff Proden Dedil Dental 9,9 g koirille ja kissoille

    Normaalihinta €7,30 730,0 € / 1kg
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €9,37
    Säästät: -€2,07
    730,0 € / 1kg
  • Freedog erittäin imukykyinen imupaperi 60 x 60 (30 kpl)
    -13%

    Freedog erittäin imukykyinen imupaperi 60 x 60 (30 kpl)

    Normaalihinta €12,50 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €14,35
    Säästät: -€1,85
    0,42 € / 1ud
  • Restomyl Gel 30 ml
    -21%

    Restomyl-geeli 30 ml

    Normaalihinta €21,80 72,67 € / 100ml
    Alennushinta €21,80 Normaalihinta €27,77
    Säästät: -€5,97
    72,67 € / 100ml
  • Ring 5 Facial Cleansing Toner for Dogs & Cats 118Ml.
    -15%

    Ring 5 -kasvojenhoitotonic koirille ja kissoille, 118 ml.

    Normaalihinta €20,95 17,75 € / 100ml
    Alennushinta €20,95 Normaalihinta €24,65
    Säästät: -€3,70
    17,75 € / 100ml
  • Sano & Bello Cleansing Wipes 35Ud
    -15%

    Sano & Bello puhdistuspyyhkeet, 35 kpl

    Normaalihinta €6,36 17,67 € / 1kg
    Alennushinta €6,36 Normaalihinta €7,52
    Säästät: -€1,16
    17,67 € / 1kg
  • Sonotix korvanpuhdistusliuos 120 ml
    -9%

    Sonotix korvanpuhdistusliuos 120 ml

    Normaalihinta €18,80 15,67 € / 100ml
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €20,58
    Säästät: -€1,78
    15,67 € / 100ml
  • Stangest Can Bel 60 Ml
    -7%

    Stangest Can Bel 60 ml

    Normaalihinta €7,30 12,17 € / 100ml
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €7,87
    Säästät: -€0,57
    12,17 € / 100ml
  • Freedog erittäin imukykyinen imupaperi 60 x 90 (10 kpl)
    -5%

    Freedog erittäin imukykyinen imupaperi 60 x 90 (10 kpl)

    Normaalihinta €7,10 0,71 € / 1ud
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €7,47
    Säästät: -€0,37
    0,71 € / 1ud
  • Stangest Difresh Toothbrush With Case
    -13%

    Stangest Difresh-hammasharja kotelolla

    Normaalihinta €4,70 195,83 € / 1kg
    Alennushinta €4,70 Normaalihinta €5,39
    Säästät: -€0,69
    195,83 € / 1kg
  • Stangest Dentivet Spray 125 Ml
    -15%

    Stangest Dentivet -suihke 125 ml

    Normaalihinta €11,00 84,62 € / 1kg
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €12,94
    Säästät: -€1,94
    84,62 € / 1kg
  • Stangest Optican Eye Cleanser 125 Ml
    -20%

    Stangest Optican silmäpuhdistusaine 125 ml

    Normaalihinta €5,80 44,62 € / 1kg
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €7,26
    Säästät: -€1,46
    44,62 € / 1kg
  • Stangest Dentican Spray 125 Ml
    -20%

    Stangest Dentican -suihke 125 ml

    Normaalihinta €7,90 60,77 € / 1kg
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €9,89
    Säästät: -€1,99
    60,77 € / 1kg
  • Stangest Dentican Soluble 250 Ml
    -5%

    Stangest Dentican Soluble 250 ml

    Normaalihinta €11,20 44,8 € / 1kg
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €11,79
    Säästät: -€0,59
    44,8 € / 1kg
  • Stangest Denti'San 180 Gr
    -11%

    Stangest Denti’San 180 g

    Normaalihinta €20,50 11,39 € / 100gr
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €22,94
    Säästät: -€2,44
    11,39 € / 100gr
  • Freedog kloreheksidiinipyyhkeet, taskukoko, 25 kpl
    -32%

    Freedog kloreheksidiinipyyhkeet, taskukoko, 25 kpl

    Normaalihinta €1,90 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €1,90 Normaalihinta €2,79
    Säästät: -€0,89
    0,08 € / 1ud
  • Stangest Dentican Dental Kit (Toothbrush + Toothpaste)
    -10%

    Stangest Dentican hammashoitopaketti (hammasharja + hammastahna)

    Normaalihinta €11,40 11,4 € / 1ud
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €12,64
    Säästät: -€1,24
    11,4 € / 1ud
  • Stangest Otican Ears 125 Ml
    -5%

    Stangest Otican Korvat 125 ml

    Normaalihinta €7,50 6,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €7,89
    Säästät: -€0,39
    6,0 € / 100ml
  • Freedog-kosteuspyyhkeet, sitronella, iso pakkaus, 40 kpl, 28 x 18 cm
    -21%

    Freedog-kosteuspyyhkeet, sitronella, iso pakkaus, 40 kpl, 28 x 18 cm

    Normaalihinta €2,80 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €2,80 Normaalihinta €3,54
    Säästät: -€0,74
    0,07 € / 1ud
  • Stangest Otivet Soluc. Optical Cleaner 125 Ml
    -5%

    Stangest Otivet silmien puhdistusliuos 125 ml

    Normaalihinta €9,77 75,15 € / 1kg
    Alennushinta €9,77 Normaalihinta €10,28
    Säästät: -€0,51
    75,15 € / 1kg
  • Freedog-kosteuspyyhkeet, sitronella, taskupakkaus, 25 kpl, 18 x 20 cm
    -13%

    Freedog-kosteuspyyhkeet, sitronella, taskupakkaus, 25 kpl, 18 x 20 cm

    Normaalihinta €1,90 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €1,90 Normaalihinta €2,18
    Säästät: -€0,28
    0,08 € / 1ud
  • Stangest Dentican Enzymatic Paste 100 Ml
    -5%

    Stangest Dentican entsyymipasta 100 ml

    Normaalihinta €7,50 7,5 € / 100ml
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €7,89
    Säästät: -€0,39
    7,5 € / 100ml
  • Freedog Fresh (Aloe) -kosteuspyyhkeet, tasku, 25 kpl, 18 x 20 cm
    -15%

    Freedog Fresh (Aloe) -kosteuspyyhkeet, tasku, 25 kpl, 18 x 20 cm

    Normaalihinta €2,00 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €2,34
    Säästät: -€0,34
    0,08 € / 1ud
  • Stangest Hygienic Wipes Lys 120 pcs.
    -11%

    Stangest Lys-hygieniapyyhkeet, 120 kpl

    Normaalihinta €5,60 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €6,32
    Säästät: -€0,72
    0,05 € / 1ud
  • Stangest Hygienic Wipes Lys 40 Units
    -9%

    Stangest Lys-hygieniapyyhkeet, 40 kpl

    Normaalihinta €4,10 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €4,10 Normaalihinta €4,49
    Säästät: -€0,39
    0,1 € / 1ud
  • Surosolve Liquid 125 ml
    -18%

    Surosolve-neste 125 ml

    Normaalihinta €17,80 14,24 € / 100ml
    Alennushinta €17,80 Normaalihinta €21,70
    Säästät: -€3,90
    14,24 € / 100ml
  • Tris-Nac Dog Cat 120 ml
    -10%

    Tris-Nac Koira Kissa 120 ml

    Normaalihinta €32,30 26,92 € / 100ml
    Alennushinta €32,30 Normaalihinta €35,79
    Säästät: -€3,49
    26,92 € / 100ml
  • Tropiclean Fresh Breath Brushless Dog Toothpaste 59Ml
    -5%

    Tropiclean Fresh Breath -hammasgeeli koirille, ilman harjausta, 59 ml

    Normaalihinta €14,40 24,41 € / 100ml
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €15,17
    Säästät: -€0,77
    24,41 € / 100ml
  • Tropiclean Fresh Breath Dental Hygiene Kit Large Dogs
    -8%

    Tropiclean Fresh Breath -paketti: suunhoito suurikokoisille koirille

    Normaalihinta €15,50 516,67 € / 1kg
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €16,84
    Säästät: -€1,34
    516,67 € / 1kg