Kokoelma:

Ear cleaners for dogs

 

 
  • Fatro Cl-Otovet, 100 ml
    -15%

    Fatro Cl-Otovet, 100 ml

    Normaalihinta €17,20 17,2 € / 100ml
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €20,21
    Säästät: -€3,01
    17,2 € / 100ml
  • Vétoquinol Otifree Drops 160 ml
    -8%

    Vétoquinol Otifree -tipat 160 ml

    Normaalihinta €13,50
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €14,63
    Säästät: -€1,13
  • Fatro Otoprof Ear Cleaner 100 ml
    -20%

    Fatro Otoprof korvanpuhdistusaine 100 ml

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Vetoquinol Otifree Pet Auricular Solution 60 ml
    -5%

    Vetoquinol Otifree -korvatipat lemmikeille 60 ml

    Normaalihinta €8,90
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €9,37
    Säästät: -€0,47
  • Artero Ear Cleaner Thimble
    -21%

    Artero Dedal -korvanpuhdistin

    Normaalihinta €5,60 560,0 € / 1kg
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €7,05
    Säästät: -€1,45
    560,0 € / 1kg
  • Artero Auriclean Ear Powder 30Gr
    -23%

    Artero Auriclean korvanjauhe 30 g

    Normaalihinta €14,40 480,0 € / 1kg
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €18,82
    Säästät: -€4,42
    480,0 € / 1kg
  • Beaphar Koirien ja kissojen korvanpuhdistusaine 50 ml
    -27%

    Beaphar Koirien ja kissojen korvanpuhdistusaine 50 ml

    Normaalihinta €7,90 15,8 € / 100ml
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €10,87
    Säästät: -€2,97
    15,8 € / 100ml
  • Botanicapets Ear Cleaner 125Ml
    -26%

    Botanicapets Korvanpuhdistusaine 125 ml

    Normaalihinta €6,60 5,28 € / 100ml
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €8,95
    Säästät: -€2,35
    5,28 € / 100ml
  • Douxo S3 Care Auricular Soothing Lotion, 60 ml
    -13%

    Douxo S3 Care -korvavoide, rauhoittava, 60 ml

    Normaalihinta €9,60 16,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €11,00
    Säästät: -€1,40
    16,0 € / 100ml
  • Cleanaural Sensitive, 100 ml
    -20%

    Cleanaural Sensitive, 100 ml

    Normaalihinta €16,30 16,3 € / 100ml
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €20,47
    Säästät: -€4,17
    16,3 € / 100ml
  • Dfv Derm Otic Lotion O1 125 ml
    -10%

    Dfv Derm O1-korvalotion 125 ml

    Normaalihinta €11,10 8,88 € / 100ml
    Alennushinta €11,10 Normaalihinta €12,40
    Säästät: -€1,30
    8,88 € / 100ml
  • Omniotic 20 x 5 Ml Single Dose Solution
    -2%

    Omniotic 20 x 5 ml kertakäyttöinen liuos

    Normaalihinta €17,70 354,0 € / 100ml
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €18,11
    Säästät: -€0,41
    354,0 € / 100ml
  • Omniotic-puhdistusliuos 120 ml

    Normaalihinta €13,56 11,3 € / 100ml
    Alennushinta €13,56 Normaalihinta €13,56
    Säästät: -€0,00
    11,3 € / 100ml
  • JTPharma Otipharma, 100 ml
    -7%

    JTPharma Otipharma, 100 ml

    Normaalihinta €12,50 12,5 € / 100ml
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €13,38
    Säästät: -€0,88
    12,5 € / 100ml
  • Klearotic, 118 ml
    -11%

    Klearotic, 118 ml

    Normaalihinta €20,90 17,71 € / 100ml
    Alennushinta €20,90 Normaalihinta €23,37
    Säästät: -€2,47
    17,71 € / 100ml
  • Letigranada Otological Cleaner 125 ml
    -16%

    Letigranada korvanpuhdistusaine 125 ml

    Normaalihinta €13,10 10,48 € / 100ml
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €15,58
    Säästät: -€2,48
    10,48 € / 100ml
  • Dechra Cleanaural Canine 100 ml
    -37%

    Dechra Cleanaural Koirille 100 ml

    Normaalihinta €10,20 10,2 € / 100ml
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €16,27
    Säästät: -€6,07
    10,2 € / 100ml
  • Menforsan Otic Cleanser 125 ml
    -32%

    Menforsan korvanpuhdistusaine 125 ml

    Normaalihinta €6,90 5,52 € / 100ml
    Alennushinta €6,90 Normaalihinta €10,14
    Säästät: -€3,24
    5,52 € / 100ml
  • Pharmadiet Nacotil korvatipat, 125 ml
    -7%

    Pharmadiet Nacotil korvatipat, 125 ml

    Normaalihinta €19,30 15,44 € / 100ml
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €20,81
    Säästät: -€1,51
    15,44 € / 100ml
  • Otoclean 18X5 ml
    -12%

    Otoclean 18 x 5 ml

    Normaalihinta €21,00 420,0 € / 100ml
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €23,79
    Säästät: -€2,79
    420,0 € / 100ml
  • Otoact 100 ml
    -18%

    Otoact 100 ml

    Normaalihinta €19,80 19,8 € / 100ml
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €24,23
    Säästät: -€4,43
    19,8 € / 100ml
  • Pharmadiet Otinet Solution, 125 ml
    -6%

    Pharmadiet Otinet -liuos, 125 ml

    Normaalihinta €11,60 9,28 € / 100ml
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €12,36
    Säästät: -€0,76
    9,28 € / 100ml
  • Peptivet Oto Gel 25 ml
    -10%

    Peptivet Oto Gel 25 ml

    Normaalihinta €36,70 146,8 € / 100ml
    Alennushinta €36,70 Normaalihinta €40,74
    Säästät: -€4,04
    146,8 € / 100ml
  • Sonotix korvanpuhdistusliuos 120 ml
    -9%

    Sonotix korvanpuhdistusliuos 120 ml

    Normaalihinta €18,80 15,67 € / 100ml
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €20,58
    Säästät: -€1,78
    15,67 € / 100ml
  • Stangest Otican Ears 125 Ml
    -5%

    Stangest Otican Korvat 125 ml

    Normaalihinta €7,50 6,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €7,89
    Säästät: -€0,39
    6,0 € / 100ml
  • Stangest Otivet Soluc. Optical Cleaner 125 Ml
    -5%

    Stangest Otivet silmien puhdistusliuos 125 ml

    Normaalihinta €9,77 75,15 € / 1kg
    Alennushinta €9,77 Normaalihinta €10,28
    Säästät: -€0,51
    75,15 € / 1kg
  • Surosolve Liquid 125 ml
    -18%

    Surosolve-neste 125 ml

    Normaalihinta €17,80 14,24 € / 100ml
    Alennushinta €17,80 Normaalihinta €21,70
    Säästät: -€3,90
    14,24 € / 100ml
  • Tris-Nac Dog Cat 120 ml
    -10%

    Tris-Nac Koira Kissa 120 ml

    Normaalihinta €32,30 26,92 € / 100ml
    Alennushinta €32,30 Normaalihinta €35,79
    Säästät: -€3,49
    26,92 € / 100ml
  • Virbac Auricular Cleaner 100 ml
    -5%

    Virbac korvanpuhdistusaine 100 ml

    Normaalihinta €12,80 12,8 € / 100ml
    Alennushinta €12,80 Normaalihinta €13,43
    Säästät: -€0,63
    12,8 € / 100ml
  • Virbac Epi-Otic 125 ml
    -25%

    Virbac Epi-Otic 125 ml

    Normaalihinta €14,80 11,84 € / 100ml
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €19,79
    Säästät: -€4,99
    11,84 € / 100ml

Looking for the best ear cleaners for dogs? In this section you will find products selected for their quality, effectiveness and value for your daily well-being.

What are ear cleaners for dogs for?

This category offers solutions geared to meet specific needs, whether for personal care, treatment of specific conditions or maintenance of well-being. Each product responds to a clear functionality that makes it an ally in your day-to-day life.

Advantages of choosing ear cleaners for dogs

Selecting products within this category ensures you have access to innovative, tested and proven formulas with excellent results. In addition, many of them have differential characteristics such as natural ingredients, ease of use, economical formats or safe application for different user profiles.

Easy and safe shopping at Farmaciasdirect

Order conveniently from our online shop. At Farmaciasdirect we guarantee fast delivery, professional advice and a reliable and clear shopping experience.

Explore now our category of ear cleaners for dogs.

Start improving your dog's health and well-being with selected products in our dog ear cleaners section. Trust the support of an expert online pharmacy.