Kokoelma:

Dog health products

  • Hyaloral pienille ja keskikokoisille koirille, 30 tablettia
    -15%

    Hyaloral pienille ja keskikokoisille koirille, 30 tablettia

    Normaalihinta €16,01 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €16,01 Normaalihinta €18,84
    Säästät: -€2,83
    0,53 € / 1ud
  • Hyaloral Plasma, 120 tablettia
    -19%

    Hyaloral Plasma, 120 tablettia

    Normaalihinta €82,99 0,69 € / 1ud
    Alennushinta €82,99 Normaalihinta €102,09
    Säästät: -€19,10
    0,69 € / 1ud
  • Hyaloral Plasma, 360 tablettia
    -13%

    Hyaloral Plasma, 360 tablettia

    Normaalihinta €257,46 0,72 € / 1ud
    Alennushinta €257,46 Normaalihinta €295,78
    Säästät: -€38,32
    0,72 € / 1ud
  • Hyaloral Plasma Gel, 50 ml
    -13%

    Hyaloral Plasma Gel, 50 ml

    Normaalihinta €20,79 41,58 € / 100ml
    Alennushinta €20,79 Normaalihinta €24,00
    Säästät: -€3,21
    41,58 € / 100ml
  • Vetgastril Plus, 48 tablets
    -10%

    Vetgastril Plus, 48 tablettia

    Normaalihinta €42,30 0,88 € / 1ud
    Alennushinta €42,30 Normaalihinta €47,00
    Säästät: -€4,70
    0,88 € / 1ud
  • Urpro Plus -geeli, 50 ml
    -10%

    Urpro Plus -geeli, 50 ml

    Normaalihinta €21,00 42,0 € / 100ml
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €23,33
    Säästät: -€2,33
    42,0 € / 100ml
  • Urpro Xr, 30 tablettia
    -10%

    Urpro Xr, 30 tablettia

    Normaalihinta €24,20 0,81 € / 1ud
    Alennushinta €24,20 Normaalihinta €26,89
    Säästät: -€2,69
    0,81 € / 1ud
  • ADO QUATRO 60 ML
    -10%

    ADO QUATRO 60 ml

    Normaalihinta €12,60 21,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €14,00
    Säästät: -€1,40
    21,0 € / 100ml
  • Megatop Rc Chews, 225 g
    -10%

    Megatop Rc Chews, 225 g

    Normaalihinta €29,30 13,02 € / 100gr
    Alennushinta €29,30 Normaalihinta €32,56
    Säästät: -€3,26
    13,02 € / 100gr
  • Kimiact 320 kapselia
    -10%

    Kimiact 320 kapselia

    Normaalihinta €148,80 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €148,80 Normaalihinta €165,33
    Säästät: -€16,53
    0,47 € / 1ud
  • Kimiadapt 35, 360 tablettia
    -10%

    Kimiadapt 35, 360 tablettia

    Normaalihinta €123,38 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €123,38 Normaalihinta €137,09
    Säästät: -€13,71
    0,34 € / 1ud
  • Kimibiota 360 Comp.
    -10%

    Kimibiota 360 tablettia

    Normaalihinta €459,10 459,1 € / 1ud
    Alennushinta €459,10 Normaalihinta €510,11
    Säästät: -€51,01
    459,1 € / 1ud
  • Actea Dermo 50 ml
    -10%

    Actea Dermo 50 ml

    Normaalihinta €32,60 65,2 € / 100ml
    Alennushinta €32,60 Normaalihinta €36,22
    Säästät: -€3,62
    65,2 € / 100ml
  • Kimiadapt 105, 360 tablettia
    -10%

    Kimiadapt 105, 360 tablettia

    Normaalihinta €190,14 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €190,14 Normaalihinta €211,27
    Säästät: -€21,13
    0,53 € / 1ud
  • Kimiderm Fast 360 kapselia
    -10%

    Kimiderm Fast 360 kapselia

    Normaalihinta €167,60 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €167,60 Normaalihinta €186,22
    Säästät: -€18,62
    0,47 € / 1ud
  • Kimiliveria 320 kapselia
    -10%

    Kimiliveria 320 kapselia

    Normaalihinta €299,00 0,93 € / 1ud
    Alennushinta €299,00 Normaalihinta €332,22
    Säästät: -€33,22
    0,93 € / 1ud
  • Kimiplex Emulsion 30Ml
    -10%

    Kimiplex-emulsio 30 ml

    Normaalihinta €28,40 94,67 € / 100ml
    Alennushinta €28,40 Normaalihinta €31,56
    Säästät: -€3,16
    94,67 € / 100ml
  • Kimiderm Intensiv -voide 100 g
    -10%

    Kimiderm Intensiv -voide 100 g

    Normaalihinta €33,70 33,7 € / 100gr
    Alennushinta €33,70 Normaalihinta €37,44
    Säästät: -€3,74
    33,7 € / 100gr
  • Kimiderm Intensiv -voide 12 x 30 g
    -10%

    Kimiderm Intensiv -voide 12 x 30 g

    Normaalihinta €143,70 479,0 € / 100gr
    Alennushinta €143,70 Normaalihinta €159,67
    Säästät: -€15,97
    479,0 € / 100gr
  • Kimiderm Intensiv -voide 6 x 100 g
    -10%

    Kimiderm Intensiv -voide 6 x 100 g

    Normaalihinta €200,20 200,2 € / 100gr
    Alennushinta €200,20 Normaalihinta €222,44
    Säästät: -€22,24
    200,2 € / 100gr
  • Kimiliveria-suspensio 100 ml
    -10%

    Kimiliveria-suspensio 100 ml

    Normaalihinta €34,40 34,4 € / 100ml
    Alennushinta €34,40 Normaalihinta €38,22
    Säästät: -€3,82
    34,4 € / 100ml
  • Kimigastin Oral Gel 30Ml
    -10%

    Kimigastin suun kautta otettava geeli 30 ml

    Normaalihinta €15,70 52,33 € / 100ml
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €17,44
    Säästät: -€1,74
    52,33 € / 100ml
  • Kimiplex 320 kapselia
    -10%

    Kimiplex 320 kapselia

    Normaalihinta €406,30 1,27 € / 1ud
    Alennushinta €406,30 Normaalihinta €451,44
    Säästät: -€45,14
    1,27 € / 1ud
  • Kimimove Rapid 400Cpd
    -10%

    Kimimove Rapid 400Cpd

    Normaalihinta €317,70 317,7 € / 1ud
    Alennushinta €317,70 Normaalihinta €353,00
    Säästät: -€35,30
    317,7 € / 1ud
  • Kimivita-emulsio 12 x 100 ml
    -10%

    Kimivita-emulsio 12 x 100 ml

    Normaalihinta €110,90 110,9 € / 100ml
    Alennushinta €110,90 Normaalihinta €123,22
    Säästät: -€12,32
    110,9 € / 100ml
  • Kimivita-emulsio 250 ml
    -10%

    Kimivita-emulsio 250 ml

    Normaalihinta €21,20 8,48 € / 100ml
    Alennushinta €21,20 Normaalihinta €23,56
    Säästät: -€2,36
    8,48 € / 100ml
  • Redartik Redartik 320 kapselia
    -10%

    Redartik Redartik 320 kapselia

    Normaalihinta €249,30 0,78 € / 1ud
    Alennushinta €249,30 Normaalihinta €277,00
    Säästät: -€27,70
    0,78 € / 1ud
  • Beaphar Vermipure luonnollinen nestemäinen matolääke koirille, 50 ml
    -10%

    Beaphar Vermipure luonnollinen nestemäinen matolääke koirille, 50 ml

    Normaalihinta €15,60 31,2 € / 100ml
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €17,33
    Säästät: -€1,73
    31,2 € / 100ml
  • Beaphar Keep Off -koulutussuihke sisäkäyttöön koirille ja kissoille, 200 ml
    -10%

    Beaphar Keep Off -koulutussuihke sisäkäyttöön koirille ja kissoille, 200 ml

    Normaalihinta €12,76 6,38 € / 100ml
    Alennushinta €12,76 Normaalihinta €14,18
    Säästät: -€1,42
    6,38 € / 100ml
  • Beaphar Keep Off -suihke ulkokäyttöön, suojaa naarmuilta ja merkitsemiseltä, kissoille, 500 ml
    -10%

    Beaphar Keep Off -suihke ulkokäyttöön, suojaa naarmuilta ja merkitsemiseltä, kissoille, 500 ml

    Normaalihinta €17,43 3,49 € / 100ml
    Alennushinta €17,43 Normaalihinta €19,37
    Säästät: -€1,94
    3,49 € / 100ml