Kokoelma:

Dog cosmetics

  • Artero Hygiene Earth Perfume 90 Ml
    -5%

    Artero Higiene Tierra -tuoksu 90 ml

    Normaalihinta €21,20 23,56 € / 100ml
    Alennushinta €21,20 Normaalihinta €22,32
    Säästät: -€1,12
    23,56 € / 100ml
  • Artero Blade 10 Top Class 16Mm
    -5%

    Artero-terä 10 Top Class 16 mm

    Normaalihinta €53,00 5300,0 € / 1kg
    Alennushinta €53,00 Normaalihinta €55,79
    Säästät: -€2,79
    5300,0 € / 1kg
  • Artero Blade 40 Top Class 0,1Mm
    -14%

    Artero-terä 40 Top Class 0,1 mm

    Normaalihinta €45,30 4530,0 € / 1kg
    Alennushinta €45,30 Normaalihinta €52,85
    Säästät: -€7,55
    4530,0 € / 1kg
  • Artero 5F Top Class 6Mm Blade
    -12%

    Artero 5F Top Class -terä, 6 mm

    Normaalihinta €56,80 5680,0 € / 1kg
    Alennushinta €56,80 Normaalihinta €64,20
    Säästät: -€7,40
    5680,0 € / 1kg
  • Artero Blade 7 Top Class
    -21%

    Artero Cuchilla 7 Top Class

    Normaalihinta €47,90 4790,0 € / 1kg
    Alennushinta €47,90 Normaalihinta €60,42
    Säästät: -€12,52
    4790,0 € / 1kg
  • Artero Blade 7F Top Class 3Mm
    -5%

    Artero 7F Top Class -terä, 3 mm

    Normaalihinta €61,70 6170,0 € / 1kg
    Alennushinta €61,70 Normaalihinta €64,95
    Säästät: -€3,25
    6170,0 € / 1kg
  • Artero Slicker Very Small
    -7%

    Artero Slicker, erittäin pieni

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Artero Porous Stone Trimming
    -5%

    Artero huokoinen kivi, leikkaus

    Normaalihinta €5,60 560,0 € / 1kg
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €5,89
    Säästät: -€0,29
    560,0 € / 1kg
  • Artero Mosquito Recto Inox
    -14%

    Artero Mosquito, suora, ruostumaton teräs

    Normaalihinta €17,40 1740,0 € / 1kg
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €20,23
    Säästät: -€2,83
    1740,0 € / 1kg
  • Artero Keratin Vital Conditioner 650Ml
    -14%

    Artero Keratin Vital -hoitoaine 650 ml

    Normaalihinta €64,80 9,97 € / 100ml
    Alennushinta €64,80 Normaalihinta €75,78
    Säästät: -€10,98
    9,97 € / 100ml
  • Artero Keratin Vital Conditioner 100
    -9%

    Artero Keratin Vital 100 -hoitoaine

    Normaalihinta €15,70 15,7 € / 1ud
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €17,30
    Säästät: -€1,60
    15,7 € / 1ud
  • Artero Baby Hygiene Perfume 90 Ml
    -5%

    Artero Hygiene Baby-tuoksu 90 ml

    Normaalihinta €21,20 23,56 € / 100ml
    Alennushinta €21,20 Normaalihinta €22,32
    Säästät: -€1,12
    23,56 € / 100ml
  • Artero Static Control 150 Ml
    -11%

    Artero Static Control 150 ml

    Normaalihinta €12,20 8,13 € / 100ml
    Alennushinta €12,20 Normaalihinta €13,73
    Säästät: -€1,53
    8,13 € / 100ml
  • Artero Podium Strong Hold Hairspray 500 Ml
    -19%

    Artero Podium Strong Hold -hiuslakka 500 ml

    Normaalihinta €21,80 4,36 € / 100ml
    Alennushinta €21,80 Normaalihinta €27,05
    Säästät: -€5,25
    4,36 € / 100ml
  • Artero Protein & Keratin Display 12Ud
    -13%

    Artero Protein- ja keratiinivalmiste, 12 kpl

    Normaalihinta €151,00 15100,0 € / 1kg
    Alennushinta €151,00 Normaalihinta €174,06
    Säästät: -€23,06
    15100,0 € / 1kg
  • Artero Sprinter Machine
    -34%

    Artero Sprinter -kone

    Normaalihinta €17,30 1730,0 € / 1kg
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €26,39
    Säästät: -€9,09
    1730,0 € / 1kg
  • Artero Baby Shampoo 250 Ml
    -13%

    Artero Baby-shampoo 250 ml

    Normaalihinta €12,50 5,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €14,32
    Säästät: -€1,82
    5,0 € / 100ml
  • Artero Relax Shampoo 250 Ml
    -10%

    Artero Relax -shampoo 250 ml

    Normaalihinta €14,80 5,92 € / 100ml
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €16,42
    Säästät: -€1,62
    5,92 € / 100ml
  • Artero Bye Bye Shampoo 250 Ml
    -15%

    Artero Bye Bye -shampoo 250 ml

    Normaalihinta €14,10 5,64 € / 100ml
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €16,66
    Säästät: -€2,56
    5,64 € / 100ml
  • Artero Relax Shampoo 5L
    -13%

    Artero Relax -shampoo 5 l

    Normaalihinta €118,20 2,36 € / 100ml
    Alennushinta €118,20 Normaalihinta €135,85
    Säästät: -€17,65
    2,36 € / 100ml
  • Artero Bye Bye Shampoo 5L
    -15%

    Artero Bye Bye -shampoo 5 l

    Normaalihinta €97,90 1,96 € / 100ml
    Alennushinta €97,90 Normaalihinta €114,83
    Säästät: -€16,93
    1,96 € / 100ml
  • Artero Super Absorbent Towel Carbon Super Absorbent
    -5%

    Artero Superimukykyinen hiilipyyhe

    Normaalihinta €10,90 1090,0 € / 1kg
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €11,47
    Säästät: -€0,57
    1090,0 € / 1kg
  • Artero Balsam Spray 250 Ml
    -12%

    Artero Spray Balsam 250 ml

    Normaalihinta €13,80 5,52 € / 100ml
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €15,73
    Säästät: -€1,93
    5,52 € / 100ml
  • Artero Zoom Conditioning Foam
    -7%

    Artero Zoom -hoitoaine

    Normaalihinta €21,20 2120,0 € / 1kg
    Alennushinta €21,20 Normaalihinta €22,70
    Säästät: -€1,50
    2120,0 € / 1kg
  • Artero Cleaning Towel Mitt
    -21%

    Artero-pyyhe- ja puhdistusliina

    Normaalihinta €8,40 840,0 € / 1kg
    Alennushinta €8,40 Normaalihinta €10,63
    Säästät: -€2,23
    840,0 € / 1kg
  • Artero Hygiene Perfume Fresh 90 Ml
    -5%

    Artero Hygiene Perfume Fresh 90 ml

    Normaalihinta €21,20 23,56 € / 100ml
    Alennushinta €21,20 Normaalihinta €22,32
    Säästät: -€1,12
    23,56 € / 100ml
  • Artero Mix -hoitoaine-suihke
    -7%

    Artero Mix -hoitoaine-suihke

    Normaalihinta €15,10 15,1 € / 1ud
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €16,19
    Säästät: -€1,09
    15,1 € / 1ud
  • Artero Active Carbon Detox Shampoo 250 Ml
    -17%

    Artero Detox-shampoo, aktiivihiili, 250 ml

    Normaalihinta €11,40 4,56 € / 100ml
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €13,68
    Säästät: -€2,28
    4,56 € / 100ml
  • Artero Active Carbon Detox Shampoo 5L
    -11%

    Artero Detox-shampoo, aktiivihiili, 5 l

    Normaalihinta €85,10 1,7 € / 100ml
    Alennushinta €85,10 Normaalihinta €95,16
    Säästät: -€10,06
    1,7 € / 100ml
  • Virbac Allerderm No Rinse Cleansing Foam, 100 ml
    -9%

    Virbac Allerderm huuhtelematon puhdistusvaahto, 100 ml

    Normaalihinta €10,20 10,2 € / 100ml
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €11,18
    Säästät: -€0,98
    10,2 € / 100ml