Kokoelma:

Cosmetics

  • Calmocane 50 Ml
    -17%

    Calmocane 50 ml

    Normaalihinta €7,00 14,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €8,47
    Säästät: -€1,47
    14,0 € / 100ml
  • Neutrogena Moisturising Body Cream with Almond Oil, 400 ml
    -32%

    Neutrogena manteliöljyllä rikastettu vartalon kosteusvoide, 400 ml

    Normaalihinta €7,30 1,83 € / 100ml
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €10,72
    Säästät: -€3,42
    1,83 € / 100ml
  • Talchistine Tattoo 70 ml
    -19%

    Talquistina Tattoo 70 ml

    Normaalihinta €9,20 13,14 € / 100ml
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €11,40
    Säästät: -€2,20
    13,14 € / 100ml
  • Tractopon, 300 ml
    -8%

    Tractopon, 300 ml

    Normaalihinta €16,50 5,5 € / 100ml
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €17,89
    Säästät: -€1,39
    5,5 € / 100ml
  • BIODERMA Atoderm Intensive Gel-Crème Daily Care Atopic Skin Tube 75 ml
    -17%

    BIODERMA Atoderm Intensive Gel-Crème Päivittäinen hoito atooppiselle iholle, 75 ml:n putki

    Normaalihinta €9,95 13,27 € / 100ml
    Alennushinta €9,95 Normaalihinta €11,95
    Säästät: -€2,00
    13,27 € / 100ml
  • BIODERMA Atoderm Intensive Gel-Cream 500 ml
    -29%

    BIODERMA Atoderm Intensive geelivoide 500 ml

    Normaalihinta €17,10 3,42 € / 100ml
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €23,95
    Säästät: -€6,85
    3,42 € / 100ml
  • Neusc Sensis Stick - Sensitive Skin Repair Stick
    -14%

    Neusc Sensis Stick – Herkän ihon hoitotuote

    Normaalihinta €7,20 7,2 € / 1ud
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €8,41
    Säästät: -€1,21
    7,2 € / 1ud
  • Neusc Sensis - Sensitive Skin Repair Tablet
    -18%

    Neusc Sensis -tabletti – herkän ihon hoitoaine

    Normaalihinta €5,10 5,1 € / 1ud
    Alennushinta €5,10 Normaalihinta €6,21
    Säästät: -€1,11
    5,1 € / 1ud
  • Eucerin Aquaphor Spray, 250 ml
    -9%

    Eucerin Aquaphor -suihke, 250 ml

    Normaalihinta €23,90 9,56 € / 100ml
    Alennushinta €23,90 Normaalihinta €26,15
    Säästät: -€2,25
    9,56 € / 100ml
  • Teva Sudocrem Multi-Expert Protective Cream 60 G
    -10%

    Teva Sudocrem Multi-Expert suojavoide 60 g

    Normaalihinta €8,20 13,67 € / 100gr
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €9,08
    Säästät: -€0,88
    13,67 € / 100gr
  • Teva Sudocrem Multi-Expert Protective Cream 125 gr
    -20%

    Teva Sudocrem Multi-Expert suojavoide 125 g

    Normaalihinta €13,70 10,96 € / 100gr
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €17,09
    Säästät: -€3,39
    10,96 € / 100gr
  • Rilastil Xerolact kosteuttava ja ärsytystä lievittävä balsami 400 ml
    -28%

    Rilastil Xerolact kosteuttava ja ärsytystä lievittävä balsami 400 ml

    Normaalihinta €20,75 5,19 € / 100ml
    Alennushinta €20,75 Normaalihinta €28,90
    Säästät: -€8,15
    5,19 € / 100ml
  • BIRETIX Isorepair 50 ml
    -16%

    BIRETIX Isorepair 50 ml

    Normaalihinta €21,00 42,0 € / 100ml
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €24,93
    Säästät: -€3,93
    42,0 € / 100ml
  • Dr. Tree Flavorelax Gel With Soothing Cbd 200Ml
    -15%

    Dr. Tree Gel Flavorelax, rauhoittava CBD-pitoinen, 200 ml

    Normaalihinta €17,90 8,95 € / 100ml
    Alennushinta €17,90 Normaalihinta €21,00
    Säästät: -€3,10
    8,95 € / 100ml
  • Brum Vaseline Pure Ointment 60 gr
    -34%

    Brum Puhdas vaseliini-voide 60 g

    Normaalihinta €2,90 4,83 € / 100gr
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €4,41
    Säästät: -€1,51
    4,83 € / 100gr
  • Clenosan Moisturising Body Milk Bs+ 500 ml
    -17%

    Clenosan Bs+ kosteuttava vartalovoide 500 ml

    Normaalihinta €7,90 1,58 € / 100ml
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €9,48
    Säästät: -€1,58
    1,58 € / 100ml
  • Eucerin Urea Repair 5% Perfumed Body Lotion 400 ml
    -19%

    Eucerin Urea Repair 5 % tuoksuva vartalovoide 400 ml

    Normaalihinta €14,00 3,5 € / 100ml
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €17,20
    Säästät: -€3,20
    3,5 € / 100ml
  • Sinartrix Joint Massage Cream 125 ml
    -7%

    Sinartrix nivelten hierontavoide 125 ml

    Normaalihinta €13,10 10,48 € / 100ml
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €14,11
    Säästät: -€1,01
    10,48 € / 100ml
  • Isdin Ureadin Lotion 1000 Ml
    -18%

    Isdin Ureadin -voide 1000 ml

    Normaalihinta €27,60 2,76 € / 100ml
    Alennushinta €27,60 Normaalihinta €33,55
    Säästät: -€5,95
    2,76 € / 100ml
  • Ioox Queraderm Urea Cream, 150 ml
    -24%

    Ioox Queraderm urea-voide, 150 ml

    Normaalihinta €14,10 9,4 € / 100ml
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €18,53
    Säästät: -€4,43
    9,4 € / 100ml
  • Ioox Veraderm Body Emulsion 400 ml
    -32%

    Ioox Veraderm vartaloemulsio 400 ml

    Normaalihinta €13,30 3,33 € / 100ml
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €19,53
    Säästät: -€6,23
    3,33 € / 100ml
  • Tractopon 30 % Urea 40 ml
    -12%

    Tractopon 30 % ureaa 40 ml

    Normaalihinta €8,50 21,25 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €9,68
    Säästät: -€1,18
    21,25 € / 100ml
  • Ioox Veraderm Gel 250 ml
    -29%

    Ioox Veraderm -geeli 250 ml

    Normaalihinta €13,70 5,48 € / 100ml
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €19,41
    Säästät: -€5,71
    5,48 € / 100ml
  • Weleda Calendula Cream Sensitive Skin 75 ml
    -16%

    Weleda Calendula-voide herkälle iholle 75 ml

    Normaalihinta €9,20 12,27 € / 100ml
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €10,90
    Säästät: -€1,70
    12,27 € / 100ml
  • Rilastil Sudacalm Suspension 150 ml
    -12%

    Rilastil Sudacalm -suspensio 150 ml

    Normaalihinta €12,50 8,33 € / 100ml
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €14,20
    Säästät: -€1,70
    8,33 € / 100ml
  • Rilastil Regenerum Epidermal Repair Gel 40 ml
    -15%

    Rilastil Regenerum -ihon korjaava geeli 40 ml

    Normaalihinta €15,10 37,75 € / 100ml
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €17,70
    Säästät: -€2,60
    37,75 € / 100ml
  • Neusc-2 Stick - Skin Repair Stick
    -16%

    Neusc-2 Stick – ihon korjaava tuote

    Normaalihinta €7,20 3,6 € / 1ud
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €8,56
    Säästät: -€1,36
    3,6 € / 1ud
  • Repavar Regenerating Repair Cream 125 ml
    -17%

    Repavar korjaava ja uudistava voide 125 ml

    Normaalihinta €19,90 15,92 € / 100ml
    Alennushinta €19,90 Normaalihinta €23,91
    Säästät: -€4,01
    15,92 € / 100ml
  • Eucerin Ph5 Cream, 75 ml
    -9%

    Eucerin pH 5 -voide, 75 ml

    Normaalihinta €15,30 20,4 € / 100ml
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €16,85
    Säästät: -€1,55
    20,4 € / 100ml
  • Eucerin Ph5 Lotion, 400 ml
    -15%

    Eucerin Ph5-voide, 400 ml

    Normaalihinta €15,90 3,98 € / 100ml
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €18,66
    Säästät: -€2,76
    3,98 € / 100ml